Μετάβαση σε περιεχόμενο

Καλωσήρθατε στο VapeFriends.gr
Εγγραφείτε στο φόρουμ για να αποκτήσετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του. Μόλις εγγραφείτε και συνδεθείτε, θα μπορείτε να δημιουργήσετε τόπικς, να απαντήσετε σε υπάρχοντα άρθρα, να αποκτήσετε τον προσωπικό σας messenger, να ενημερώσετε την κατάστασή σας, να διαχειριστείτε το προφίλ σας και πολλά άλλα. Αυτό το μήνυμα δεν θα εμφανιστεί ξανά όταν εγγραφείτε στο φόρουμ.

Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. This message will be removed once you have signed in.
Σύνδεση στον Λογαριασμό (Login) Δημιουργία Λογαριασμού (Register)
Φωτογραφία

Lamda for Λiquid

• Παρακαλώ συνδεθείτε για να απαντήσετε
4 απαντήσεις στο θέμα

OFFLINE   arxiloxos

arxiloxos

Advanced Member

• VF Members
  • 385 Δημοσιεύσεις
  • Όνομα:Κυριάκος
  • ΠεριοχήΠεριστερι-Ατρόμητος
  • Ατμιστικός εξοπλισμός:Ότι κυκλοφορεί εκάστοτε και γίνετε τις μόδας!
  • Ενδιαφέροντα - Χόμπι:Ατμισμα και wet shaving

Απο τα αγαπημένα μου υγρα...προ tpd .Παρόλα αυτα οπότε τα θυμάμαι ξαναγυρνώ σε αυτα.Παρακατω παραθέτω καποια γνωμη για συγκεκριμένα απο την εν λόγω εταιρια εξαιρώντας τα καπνικά της μια και γενικα δεν μου αρεσουν αυτου του τυπου οι γευσεις.

12 Monkeys 

Μπισκοτο βανίλια με ελαφρια επιγευση αλκοολ.Στο σύνολο καπου το χάνουμε.. και αυτο που μου μενει στο τελος ειναι μια γλυκάδα .Καλο αλλα οχι για ολη την ημερα.

Yaya Dream

Φραουλα μπανανα και  κατι σε βερίκοκο..κατι σε αχλαδι..γενικα περιεργο υγρο με την καλη έννοια απροσδιοριστο και διαφορετικο.Μαρεσει πολυ και το εχω για ολη την ημερα

Bellerophontes 

Κρεμα βανιλια αισθάνομαι με κατι αλλο μεσα απροσδιοριστο αλλα πολυ γευστικο.Και αυτο για ολη την ημερα

Αυτο και αν ειναι καπως! Σιγουρα εχει μεσα φραουλα με κρεμωδη υφη στον ουρανισκο και με κατι αλλο μεσα που προσωπικά μου φερνει σε μανγκο και οχι μονο.Εξαιρετικο και για ολη την ημερα

5150

Γαλα παγωμένο με φραουλα και ισως ακτινιδιο.Πολυ καλο αλλα για πολυ ωρα με κουραζει.Ταιριαζει για μετα απο γευμα σαν επιδόρπιο κατι

Κυριως απο λαμδα αυτα ειναι τα αγαπημενα μου μια και δεν ειμαι των καπνικων.

• Μου αρέσει (+) x 3

OFFLINE   fantomas7

fantomas7

Moderator

• Moderators
  • 627 Δημοσιεύσεις
  • Όνομα:Νικος
  • ΠεριοχήΡεθυμνο
  • Ατμιστικός εξοπλισμός:κλωνοκατασταση....
  • Ενδιαφέροντα - Χόμπι:motorcycle lover...

@

Please Login or Register to see this Hidden Content

μόνο αυτό έχω δοκιμάσει : Bellerophontes 

και μου άρεσε πολύ η κανέλα που έπαιρνα, ( προσωπικά μόνο την κανέλα έβγαζα τα υπόλοιπα τσου , ίσως θέλει πιο εκλεπτυσμένους ουρανίσκους!!!

• Μου αρέσει (+) x 1

OFFLINE   PanCivi

PanCivi

Member

• VF Members
  • 11 Δημοσιεύσεις
  • Όνομα:Παναγιώτης
  • ΠεριοχήΚάπου στην Αθήνα βολοδέρνω.
  • Ατμιστικός εξοπλισμός:doggy sxk,Berserker,kf5 sxk.
  • Ενδιαφέροντα - Χόμπι:Αραλίκι μετά μουσικής και βιβλίου.Αγαπημένο σπορ τριαθλο σε φαγητό,μπύρες και ρακί για τη χώνεψη.

Όταν περιμένω να ωριμάσουν τα καπνικά μου ανατρέχω στο  Ry Gr που πήρε τη θέση του gandalf στις προτιμήσεις μου.

OFFLINE   ambient

ambient

ADMIN

• Administrators
  • 1.034 Δημοσιεύσεις
  • Όνομα:Δημήτρης
  • ΠεριοχήΘεσσαλονίκη - Μεσολόγγι
  • Ατμιστικός εξοπλισμός:Kayfun 3.1ES, Skyline, Doggystyle,FEV4,KV5,Apollo κ.α.

Από τη συγκεκριμένη εταιρία έχω δοκιμάσει 2 υγρά

Gandalf

7,48K   12 Αριθμός λήψεων

Πολύ ωραίο καπνικό υγρό.

Δεν υπήρξα ποτέ καπνιστής πίπας για να μπορώ να ξεχωρίσω τα καπνά της.

Η αίσθηση πάντως που μου έδωσε είναι πολύ κοντά σε καπνό με μια γλυκιά επίγευση.

Προφανώς έχει και κάτι από μέλι αλλά είναι τόσο ήπιο που δεν χαλάει τον καπνικό χαρακτήρα του αλλά τον τονίζει.

Το απόλαυσα με ποτό το βράδυ και το θεωρώ ένα από τα πιο ωραία καπνικά που έχω ατμίσει.

Bellerophontes

7,57K   8 Αριθμός λήψεων

Παρ ότι δεν είμαι των γλυκών το συγκεκριμένο υγρό μου άρεσε πολύ.

Λάτρης της κανέλας, που είναι εμφανέστατη και ειδικά στις πρώτες παρτίδες.

Στις επόμενες παρτίδες μειώθηκε η κανέλα και ισορρόπησε το υγρό.

Εμένα προσωπικά που είμαι λάτρης της κανέλας δεν με χαλούσε ούτε στην πρώτη παρτίδα.

Πέρα από την κανέλα υπάρχει μια ζύμη και μια πολύ ωραία κρέμα βανίλιας που δένει όλο το πακέτο.

Το παγωτό που λέει η εταιρία δεν το κατάλαβα.

Για διάλειμμα  από τα καπνικά μου μια πολύ ωραία επιλογή.

• Μου αρέσει (+) x 4

OFFLINE   arxiloxos

arxiloxos

Advanced Member

• VF Members
  • 385 Δημοσιεύσεις
  • Όνομα:Κυριάκος
  • ΠεριοχήΠεριστερι-Ατρόμητος
  • Ατμιστικός εξοπλισμός:Ότι κυκλοφορεί εκάστοτε και γίνετε τις μόδας!
  • Ενδιαφέροντα - Χόμπι:Ατμισμα και wet shaving
Επειδή ήμουν μανιώδης καπνιστής και καπνοσυριγγας έχω μπουχτίσει και απεχθάνομαι τα καπνικα. Παρόλα αυτά το Gandalf το θεωρώ από τα καλύτερα στην κατηγορία των καπνικών
  • Μου αρέσει (+) x 2

0 Μέλος(η) διαβάζουν το θέμα

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμα μέλη