Μετάβαση σε περιεχόμενο

Καλωσήρθατε στο VapeFriends.gr
Εγγραφείτε στο φόρουμ για να αποκτήσετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του. Μόλις εγγραφείτε και συνδεθείτε, θα μπορείτε να δημιουργήσετε τόπικς, να απαντήσετε σε υπάρχοντα άρθρα, να αποκτήσετε τον προσωπικό σας messenger, να ενημερώσετε την κατάστασή σας, να διαχειριστείτε το προφίλ σας και πολλά άλλα. Αυτό το μήνυμα δεν θα εμφανιστεί ξανά όταν εγγραφείτε στο φόρουμ. Δώστε προσοχή στην σωστή αναγραφή του email σας στην εγγραφή σας γιατί σε αυτό θα σας αποσταλεί email επιβεβαίωσης. Αν δεν λάβετε email επιβεβαίωσης στα εισερχόμενά σας, ελέγξτε και στα spam σας.

Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. This message will be removed once you have signed in. Pay attention to the correct entry of your email in your registration because it will send you a confirmation email. If you do not receive a confirmation email in your inbox, check your spam.
Σύνδεση στον Λογαριασμό (Login) Δημιουργία Λογαριασμού (Register)
Φωτογραφία

Hussar RTA (Coppervape)

* * * * * 1 ψήφοι

• Παρακαλώ συνδεθείτε για να απαντήσετε
158 απαντήσεις στο θέμα

OFFLINE   mankar72

mankar72

Advanced Member

• VF Members
  • 229 Δημοσιεύσεις
  • Όνομα:Μάνος
  • ΠεριοχήΑΘΗΝΑ

Έχω στην κατοχή μου περίπου δύο μήνες αυτό τον κλώνο της Coppervape με το deck για μονή αντίσταση. Ακολουθεί μια σύντομη παρουσίαση του ατμοποιητή καθώς και η καθαρά προσωπική μου γνώμη. Επισημαίνω πως κάποιες φωτογραφίες δεν είναι δικές μου αλλά τις πήρα από το διαδίκτυο θεωρώντας πως είναι καλύτερες ποιοτικά.

Please Login or Register to see this Hidden Content

30K   40 Αριθμός λήψεων

Η συσκευασία αποτελείται από ένα απλό χάρτινο κουτί που περιέχει:
1. Τον ατμοποιητή
2. SS tank
3. Σακουλάκι με ανταλλακτικά (βίδες και o-ring)
4. Δύο pin που μπαίνουν στον πόλο 510 και αλλάζουν την διάμετρο της τρύπας εισαγωγής αέρα κάτω από την αντίσταση (2,0 και 2,5mm)
Ξεχωριστά πωλούνται: top cup (αυτό με το σχέδιο σαν ψύκτρες), microtank kit που κονταίνει τον ατμοποιητή καθώς και pin με τρύπα εισαγωγής αέρα στα 1,3mm.

93,32K   28 Αριθμός λήψεων

Γενικά χαρακτηριστικά (όπως τα δίνει ο κατασκευαστής):
1. Διάμετρος 22mm.
2. Υλικά κατασκευής ss316 και Polycarbonate Tank
3. Χωρητικότητα 5,7ml
4. Γέμισμα από πάνω 
5. Δυνατότητα πρόσβασης στο ντεκ χωρίς άδειασμα του τανκ
6. Πλήρες λύσιμο ακόμα και της βάσης

46,47K   25 Αριθμός λήψεων

Στην συγκριτική φωτογραφία με τους άλλους άτμο φαίνονται κατά σειρά o eviva, o calix v2, o hussar και ο taifun gt3. 

81,57K   22 Αριθμός λήψεων

Στήσιμο - Λειτουργία:
Το ντεκ είναι σχεδιασμένο κυρίως (αν όχι αποκλειστικά) για μονές αντιστάσεις. Το στήσιμο του είναι ιδιάτερα εύκολο. Κλασσικό deck δύο πόλων με την εισαγωγή αέρα ανάμεσά τους.  Το βαμβάκι απλά το κόβεις περίπου σύριζα με την έξω πλευρά του άτμο και το τοποθετείς αφράτο να καλύψει όλο το πάτωμα του deck.

185,76K   22 Αριθμός λήψεων

129,91K   22 Αριθμός λήψεων

Η τζούρα του μπορεί να ρυθμιστεί για μεγάλο εύρος από αρκετά αεράτη μέχρι σφιχτή. Η ρύθμιση γίνεται κατ αρχάς με την επιλογή του pin της αρεσκείας μας (1,3 – 2 – 2,5 mm) και κατά δεύτερον περιστρέφοντας το  εξωτερικό δαχτυλίδι και ρυθμίζοντας δύο μακρόστενες οπές εισαγωγής αέρα. 

Το γέμισμα γίνεται από το πάνω μέρος με την αφαίρεση του top cap και αφού πρώτα έχουμε κλείσει την ροή των υγρών (είναι on-off λειτουργία δηλαδή τελείως κλειστά ή τελείως ανοιχτά).

Χρήσιμα βιντεάκια με στησίματα και παρουσιάσεις του κλώνου αλλά και του αυθεντικού θα βρείτε εύκολα στο youtube.

Συμπεράσματα:
Τον ατμοποιητή τον δουλεύω σχεδόν καθημερινά επί 2 μήνες και θεωρώ πως η λειτουργία του είναι υποδειγματική. Παρότι είναι κλώνος η ποιότητα κατασκευής του φαίνεται πολύ καλή, τα σπειρώματα μια χαρά και δεν είχα κανένα πρόβλημα με τα o-rings. Ο ατμοποιητής κινείται σε υψηλά επίπεδα απόδοσης γεύσης ενώ ταυτόχρονα έχει απροβλημάτιστη λειτουργία. Τον δουλεύω κυρίως με σύρμα kanthal 0,32 και 0,40mm σε 2,5 mm πυρήνα 5-6 σπείρες και με το pin των 2mm.
Θετικά
1. Πολύ καλή ποιότητα κατασκευής
2. Πολύ καλή απόδοση γεύσης
3. Εύκολο στήσιμο - μηδενικές διαρροές

4. Πολύ καλή τροφοδοσία και εύκολο άνοιγμα-κλείσιμο των υγρών
5. Δυνατότητα πρόσβασης στο ντεκ χωρίς άδειασμα του τανκ
6. Αρκετά μεγάλο εύρος ρύθμισης αέρα ιδιαίτερα με τα διαφορετικά pin 
Αρνητικά

1. Το top cap με το οποίο έρχεται έχει ενσωματωμένο drip tip. Μπαίνει βέβαια πάνω οποιοδήποτε 510 επιστόμιο αλλά θέλει λίγο ψάξιμο για το αισθητικό αποτέλεσμα.
2. Είναι αρκετά ψηλός και ίσως σε κάποιους να μην αρέσει αυτό. Υπάρχει βέβαια και η επιλογή του microtank kit το οποίο πωλείται ξεχωριστά.

Επεξεργάσθηκε απο mankar72, 16 Σεπτέμβριος 2017 - 21:05.

• Μου αρέσει (+) x 12

OFFLINE   fantomas7

fantomas7

Advanced Member

• Gold VF Members
  • 637 Δημοσιεύσεις
  • Όνομα:Νικος
  • ΠεριοχήΡεθυμνο
  • Ατμιστικός εξοπλισμός:κλωνοκατασταση....
  • Ενδιαφέροντα - Χόμπι:motorcycle lover...

@

Καλώς ήρθες Μάνο και καλή διαμονή,ευχαριστούμε για την παρουσίαση, προσωπικά δεν τον έχω δοκιμάσει όμως είναι στα άμεσα σχέδια μου η αγορά του...

• Μου αρέσει (+) x 4

OFFLINE   ambient

ambient

ADMIN

• Administrators
  • 1.323 Δημοσιεύσεις
  • Όνομα:Δημήτρης
  • ΠεριοχήΘεσσαλονίκη - Μεσολόγγι
  • Ατμιστικός εξοπλισμός:Kayfun 3.1ES, Skyline, Doggystyle,FEV4,KV5,Apollo κ.α.

@

Πολύ ωραία παρουσίαση Μάνο :thankyouyellow: :goodpost:

Η αλήθεια είναι ότι με έχει ιντριγκάρει ο συγκεκριμένος ατμοποιητής.

Τον έχω δοκιμάσει από φίλο που τον έχει, αλλά δυστυχώς με γλυκό υγρό και δεν μπόρεσα να καταλάβω καλά την απόδοσή του.

Τον έχεις δοκιμάσει με "καπνικά" υγρά και πως τα αποδίδει;

Ρωτάω γιατί κατά βάση κάνω "καπνικά" και θα με ενδιέφερε πολύ περισσότερο αν τα απέδιδε σωστά.

Keep up the good work :twothumbs:

:welcomeall:

• Μου αρέσει (+) x 1

OFFLINE   Hraklis

Hraklis

Επίτιμο μέλος

• VF Members
  • 193 Δημοσιεύσεις
  • Όνομα:Γιωργος
  • ΠεριοχήΘεσσαλονικη κεντρο
Καλύτερα αποδίδει τα γλυκά παρά τα Καπνικα @ Να στον δόσω να τον δοκιμασης Όποτε θες Δημητρη

Επισυναπτόμενο(α) Αρχείο(α)

• Επισυναπτόμενο Αρχείο  image.jpeg   90,77K   15 Αριθμός λήψεων

Επεξεργάσθηκε απο Hraklis, 16 Σεπτέμβριος 2017 - 22:24.

• Μου αρέσει (+) x 4

OFFLINE   arxiloxos

arxiloxos

Advanced Member

• VF Members
  • 452 Δημοσιεύσεις
  • Όνομα:Κυριάκος
  • ΠεριοχήΠεριστερι-Ατρόμητος
  • Ατμιστικός εξοπλισμός:Ότι κυκλοφορεί εκάστοτε και γίνετε τις μόδας!
  • Ενδιαφέροντα - Χόμπι:Ατμισμα και wet shaving
Πολύ ωραία η παρουσιαση. Ο συγκεκριμένος αποτελεί από μέρους μου άσκηση εγκράτειας! Εννοώ ότι ...αγωνίζομαι ...να μην τον αποκτήσω επειδή δεν πάει άλλο με τις αγορές και νομίζω ότι έχω ξεφύγει. Παρα ταύτα αποτελεί σημείο αναφοράς μαζί με τον skyline και συζητιέται πολύ η αποτελεσματικότητα του. Αυτό που θα ήθελα να ρωτήσω είναι αν όντως γίνεται τσιγαρισιος η πλησιάζει. Επισεις επειδή είμαι των γλυκών πως τα αποδίδει. Και τέλος οποίος φίλος τον έχει μαζί με τον skyline ποιες είναι οι διάφορες τους και αν χρειαζόταν να επιλέξει κάποιον από τους δυο σε ποιον θα κατέληγε
  • Μου αρέσει (+) x 2

OFFLINE   makis66

makis66

ADMIN

• Administrators
  • 2.560 Δημοσιεύσεις
  • Όνομα:Μάκης
  • ΠεριοχήΑν. Θεσ/νίκη
  • Ατμιστικός εξοπλισμός:Αναφέρεται στην αυτοπαρουσίαση
  • Ενδιαφέροντα - Χόμπι:Μοτό, ηλεκτρονικά, πατέντες

Τότε κάνει για μένα που είμαι γλυκατζής. :yahoo:

Άντε να μου έρθει γιατί μου τρέχουν τα σάλια.  :connie:

Και με το μικρό τανκάκι είναι κούκλος. :thumbup:

Μάνο εύγε, πολύ καλή παρουσίαση.  :twothumbs:

• Μου αρέσει (+) x 3

OFFLINE   mankar72

mankar72

Advanced Member

• VF Members
  • 229 Δημοσιεύσεις
  • ΠεριοχήΑΘΗΝΑ

Ευχαριστώ πολύ παιδιά (δυστυχώς δεν μπορώ να σας κάνω like γιατί μου βγαίνει μήνυμα λάθους για όριο των like :angry:)

Τέλος πάντων.

Όσον αφορά στις ερωτήσεις σας:

1. Συμφωνώ με τον @

ότι μάλλον αποδίδει καλύτερα τα γλυκά υγρά χωρίς όμως αυτό να σημαίνει ότι δεν ευχαριστιέμαι και τα RY4ειδή υγρά που προτιμώ στα καπνικά.

2. @

με το pin των 2mm που τον δουλεύω δεν γίνεται τσιγαρίσιος όσο κι αν κλείσεις τον αέρα από το δαχτυλίδι. Θα έλεγα πως είναι αεράτος mtl.  Ίσως με το pin των 1,3mm να γίνεται τσιγαρίσιος αλλά δεν μπορώ να στο πω με σιγουριά γιατί δεν το έχω δοκιμάσει. H δική μου άσκηση εγκράτειας είναι ο skyline :D

• Μου αρέσει (+) x 3

OFFLINE   arxiloxos

arxiloxos

Advanced Member

• VF Members
  • 452 Δημοσιεύσεις
@

Το θέμα είναι από ότι έχω διαβάσει ότι δεν υπάρχει στην Ελλάδα το 1.3 αν δεν κάνω λάθος. Οσο αφορά τις εγκράτειες.. εύχομαι να ενδωσεις γιατί όντως ο sky είναι κάτι διαφορετικό. Μου φαίνεται ότι πρέπει να φιαξουμε νήμα προσωρινής ανταλλαγής ατμοποιητων !
Δλδ αν τον συγκρίνεις με τον v5 σε ποια διάταξη θα έφερνε κάπως ο Hussar?

Επεξεργάσθηκε απο arxiloxos, 16 Σεπτέμβριος 2017 - 23:39.

• Μου αρέσει (+) x 1

OFFLINE   Hraklis

Hraklis

Επίτιμο μέλος

• VF Members
  • 193 Δημοσιεύσεις
  • Όνομα:Γιωργος
  • ΠεριοχήΘεσσαλονικη κεντρο
Κυριάκο τωρα να απαντήσω εγω αλλα δεν θα είμαι αντικειμενικός , γιατι είμαι άλλου ( phenomenon-momendus ) όμως θα διάλεγα τον χασαρ , διότι αποδίδει αρκετά καλα τα γλυκά , όχι πως αποδίδει άσχημα τα Καπνικα ! ( σιγουρα έχεις ατμό καλύτερο για Καπνικα ) Ο κύριος λόγος όμως ειναι ότι ειναι εντελώς απροβλημάτιστος , όπως επιστροφή υγρών ( Sky ) και δεν θα δεις ίχνος υγρασία , πανεύκολος σε όλα , μεγάλη χωρητικότητα 5.7 ml το μεγάλο τανκ και πολλη λιγότερη κατανάλωση απο τον Sky ( εννοείται ότι εχω και τους δυο ). @ mankar72 μαζί γράφαμε

Επεξεργάσθηκε απο Hraklis, 16 Σεπτέμβριος 2017 - 23:44.

• Μου αρέσει (+) x 2

OFFLINE   mankar72

mankar72

Advanced Member

• VF Members
  • 229 Δημοσιεύσεις
  • ΠεριοχήΑΘΗΝΑ

@

Υπάρχει

. 

Επεξεργάσθηκε απο mankar72, 16 Σεπτέμβριος 2017 - 23:44.

• Μου αρέσει (+) x 3

OFFLINE   truckman

truckman

Member

• VF Members
  • 136 Δημοσιεύσεις
  • Όνομα:Πάρης
  • ΠεριοχήΧαλκίδα

@

Πολύ ωραία και αναλυτική παρουσίαση, ευχαριστούμε :)

Να γράψω κι εγώ δυό λόγια γιατί ο hussar είναι η αδυναμία μου :wub:  Είναι στα χέρια μου εδώ κι αρκετό καιρό και τον έχω ψηλά, πολύ ψηλά, σε σημείο να μη μπορώ να του ταιριάσω κανέναν δίπλα του. Το πακέτο hussar δύσκολα θα χτυπηθεί. Με το σωστό στήσιμο δίνει αντικειμενικά γεύση ταβάνι, επιθετική και γεμάτη τζούρα, χτύπημα, ντουμάνι, α π ρ ο β λ η μ ά τ ι σ τ ο ς, εύκολος στο λύσιμο δέσιμο, εύκολος στο στήσιμο όταν βρείς τα κουμπιά του (θα πω παρακάτω τι εννοώ), μηδέν (μηδέν όμως) διαρροές και υγροποιήσεις (κι ανάποδα να τον αφήσεις μια βδομάδα δε θα κάνει κιχ), πολύ καλή κατανάλωση, μεγάλη χωρητικότητα υγρού, δε χαλάει oring, γρήγορο κι εύκολο γέμισμα, δε μαυρίζει βαμβάκια, δεν αλλοιώνει τα υγρά στο τανκ...τι άλλο να πω, είναι φοβερός. (Κυριάκο χτύπα τον και μη κάνεις τον δύσκολο :P :D )

Επειδή έχω ασχοληθεί πολύ μαζί του να πω για το στήσιμο του ότι δεν είναι τόσο απλό όσο φαινομενικά δείχνει, θέλει το τρόπο του και τη προσοχή του το βαμβάκωμα για να δώσει τα μέγιστα. Ο hussar βασίζεται στη σωστή τροφοδοσία για να αποδώσει και με λίγο πάτημα, στούμπωμα, λιγότερο ή περισσότερο βαμβάκι αλλάζει δραματικά η απόδοση του. Όταν φυσικά βρούμε τα κουμπιά του το κάνουμε με κλειστά μάτια. Το βαμβάκι πρέπει να κοπεί ομοιόμορφα, στο σωστό μήκος (όχι με το μάτι), να ακουμπήσει στις τρύπες τροφοδοσίας και τέλος. Για όσους θέλουν να δοκιμάσουν το δικό μου στήσιμο σας παραθέτω μια φωτό παρακάτω και δείχνω με το βελάκι που ακριβώς πρέπει να κοπεί (εκεί που δείχνει η μύτη, στο μέσο της πάνω πλευράς του deck αφού το έχουμε διπλώσει προς τα κάτω). Δε θέλει πατήματα με κατσαβίδια που βλέπω σε κάτι βιντεάκια, απλά γυρίζουμε το κατσαβίδι στα πλάγια και το σπρώχμουμε απαλά προς τα μέσα μέχρι να μπει όλο στο λούκι. Δύο χαϊδέματα από πάνω προς τα κάτω και τελειώσαμε, τίποτα άλλο.

20170910_203100_HDR-picsay-1.jpg

Να πω επίσης ότι ο hussar αγαπάει  το πιό χοντρά σύρματα (προτείνω σαραντάρι).

Για τους μερακλήδες υπάρχει και το torpedo top cap που τον κάνει ακόμη πιό ωραίο εμφανισιακά και μας δίνει τη δυνατότητα να βάλουμε ότι ντριπάκι μας αρέσει.

Τέλος για τα υγρά που ρωτάτε, στα καπνικά δίνει μια ελαφριά γλυκύτητα (εμένα μου αρέσει να το βγάζει έτσι),σε κάποια μάλιστα (ενδεικτικά σας αναφέρω το smoke) σε φέρνει σε σημείο να θέλεις να βάλεις τη γλώσσα στο τανκ και να ρουφήξεις το υγρό σα το σκυλί  :P :mollie:      Στα καθαρά γλυκά απλά πετάει :delicious2:

Επεξεργάσθηκε απο truckman, 17 Σεπτέμβριος 2017 - 00:48.

• Μου αρέσει (+) x 7

OFFLINE   arxiloxos

arxiloxos

Advanced Member

• VF Members
  • 452 Δημοσιεύσεις
Πολύ ωραία και η δικιά σου παρουσίαση παρη. Όντως είμαι στην φάση τραβάτε με και ας κλαίω ...Τώρα αυτό με το 40ρι σύρμα τι τοθελες... Το έχω πάρει κατά λάθος και έλεγα τι να το κάνω χαχαχα!

Επεξεργάσθηκε απο arxiloxos, 17 Σεπτέμβριος 2017 - 11:40.

• Μου αρέσει (+) x 3

OFFLINE   truckman

truckman

Member

• VF Members
  • 136 Δημοσιεύσεις
  • Όνομα:Πάρης
  • ΠεριοχήΧαλκίδα
Όχι, πες μου ότι δε τον θέλεις
85b17eee6b5645cff51825b408e762b9.jpg

(για το σύρμα, που να δεις πως παίζει κρέμες με 50άρι χαχαχα)

Επεξεργάσθηκε απο truckman, 17 Σεπτέμβριος 2017 - 13:08.

• Μου αρέσει (+) x 5

OFFLINE   Panick

Panick

Advanced Member

• VF Members
  • 240 Δημοσιεύσεις
  • Όνομα:Νίκος
  • ΠεριοχήΝίκαια
  • Ατμιστικός εξοπλισμός:Kayfun Prime - Taifun GTR - Kayfun Lite 2019

Παιδιά, με την τιμή που έχει δεν υπάρχει λόγος για εγκράτεια :) . Ο δικός μου δυστυχώς βρίσκεται στο συρτάρι αυτή τη στιγμή γιατί το pin των 2mm ήταν προβληματικό και αναμένω καινούργιο από FT. Επίσης είχα μεγάλο θέμα με τα o-rings. Μόλις αποκατασταθούν οι "βλάβες", θα τεθεί και πάλι σε λειτουργία.

• Μου αρέσει (+) x 2

OFFLINE   ambient

ambient

ADMIN

• Administrators
  • 1.323 Δημοσιεύσεις
  • Όνομα:Δημήτρης
  • ΠεριοχήΘεσσαλονίκη - Μεσολόγγι
  • Ατμιστικός εξοπλισμός:Kayfun 3.1ES, Skyline, Doggystyle,FEV4,KV5,Apollo κ.α.

@

Γιώργο επειδή θέλω να τον δοκιμάσω θα σε πάρω τηλέφωνο να συνεννοηθούμε. :)

• Μου αρέσει (+) x 1

OFFLINE   dream21

dream21

Member

• VF Members
  • 13 Δημοσιεύσεις
  • Όνομα:ΓΙΑΝΝΗΣ
  • ΠεριοχήΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟ
  • Ατμιστικός εξοπλισμός:Hussar και berseker με Mod Drag

Τον εχω σχεδον ενα μηνα και μπορω να πω οτι δεν παιζεται..Ειναι ο πρωτος μου επισκευασιμος που εχω κανει αγορα. εγω χρησιμοποιω kanthal A1 28AWG 2,5mm 1Ω στα 13W με pin 2 αλλα περιμενω 1.3pin απο fastetech

Επεξεργάσθηκε απο dream21, 23 Σεπτέμβριος 2017 - 13:07.

• Μου αρέσει (+) x 4

OFFLINE   arxiloxos

arxiloxos

Advanced Member

• VF Members
  • 452 Δημοσιεύσεις

Kαι να λοιπον μετα την εξαιρετική παρουσίαση του Μακη για τον berserker που τίθεται το δίλημμα.Hussar η berserker?.Ειμαι και τις τσιγαρισιας και κολάστηκα τωρα!Και οπως λεγαμε και παλια κιθαρίστας η ντράμερ? 

• Μου αρέσει (+) x 2

OFFLINE   mankar72

mankar72

Advanced Member

• VF Members
  • 229 Δημοσιεύσεις
  • ΠεριοχήΑΘΗΝΑ

O hussar με τα εναλλασσόμενα pin έχει μεγαλύτερο εύρος επιλογών στον αέρα. Τον berseker δεν τον έχω, αλλά απ'ότι διαβάζω είναι αποκλειστικά τσιγαρίσιος και για μένα αυτός είναι ο μόνος λόγος που μάλλον δεν θα τον αγοράσω. Όχι ότι είμαι των πνευμονικών αλλά πλέον θέλω πιο αεράτες mtl. Από την άλλη ο ένας είναι κλώνος και ο άλλος γνήσιος (αν αυτό έχει κάποια σημασία για σένα). Το γυάλινο τανκάκι του berseker ίσως είναι σημαντικό πλεονέκτημα για κάποιους. Είναι πολλές οι παράμετροι που πρέπει να εξετάσεις.  

• Μου αρέσει (+) x 5

OFFLINE   demisgr

demisgr

Advanced Tech Serv

• Administrators
  • 909 Δημοσιεύσεις
  • Όνομα:Ντέμης
  • ΠεριοχήΠειραιάς
  • Ατμιστικός εξοπλισμός:Kayfun Prime με Smoant Cylon TC 218 W
  • Ενδιαφέροντα - Χόμπι:IT Systems & Server Administrator.

Για τον μήνα Οκτώβριο (που τυχαίνει να έχω τα γενέθλιά μου) ===> Hussar με όλα τα παρελκόμενα !

41,36K   12 Αριθμός λήψεων

Για τον μήνα Νοέμβριο (που τυχαίνει να έχω τέλη Οκτωβρίου την γιορτή μου - Αγ. Δημητρίου) ===> Berseker !

81,75K   12 Αριθμός λήψεων

και μετά, ένα κράνος !  :pare:

206,63K   12 Αριθμός λήψεων

• Μου αρέσει (+) x 8
  • Χαχαχα-Γέλιο (+) x 1

OFFLINE   truckman

truckman

Member