Μετάβαση σε περιεχόμενο

Καλωσήρθατε στο VapeFriends.gr
Εγγραφείτε στο φόρουμ για να αποκτήσετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του. Μόλις εγγραφείτε και συνδεθείτε, θα μπορείτε να δημιουργήσετε τόπικς, να απαντήσετε σε υπάρχοντα άρθρα, να αποκτήσετε τον προσωπικό σας messenger, να ενημερώσετε την κατάστασή σας, να διαχειριστείτε το προφίλ σας και πολλά άλλα. Αυτό το μήνυμα δεν θα εμφανιστεί ξανά όταν εγγραφείτε στο φόρουμ. Δώστε προσοχή στην σωστή αναγραφή του email σας στην εγγραφή σας γιατί σε αυτό θα σας αποσταλεί email επιβεβαίωσης. Αν δεν λάβετε email επιβεβαίωσης στα εισερχόμενά σας, ελέγξτε και στα spam σας.

Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. This message will be removed once you have signed in. Pay attention to the correct entry of your email in your registration because it will send you a confirmation email. If you do not receive a confirmation email in your inbox, check your spam.
Σύνδεση στον Λογαριασμό (Login) Δημιουργία Λογαριασμού (Register)
Φωτογραφία

Fumytech navigator bx

- - - - -

• Παρακαλώ συνδεθείτε για να απαντήσετε
8 απαντήσεις στο θέμα

OFFLINE   kentribal

kentribal

Newbie

• Members
  • 3 Δημοσιεύσεις
  • Όνομα:αποστολης
  • ΠεριοχήΝΕΑ ΙΩΝΙΑ
  • Ατμιστικός εξοπλισμός:pico kit melo 3mini
  • Ενδιαφέροντα - Χόμπι:gaming,δουλεια,βολτα,δουλεια,gaming
Καλησπερα και απο εμενα.τι γνωμη εχετε για τον navigator bx της fumytech?να προβω σε αγορα η οχι;

OFFLINE   Διηνεκης

Διηνεκης

Advanced Member

• VF Members
  • 243 Δημοσιεύσεις
  • Όνομα:Παναγιώτης

Σκεφτομουν να τον παρω αλλα δεν δινει deck για στησιμο μονης. 

OFFLINE   ambient

ambient

ADMIN

• Administrators
  • 1.086 Δημοσιεύσεις
  • Όνομα:Δημήτρης
  • ΠεριοχήΘεσσαλονίκη - Μεσολόγγι
  • Ατμιστικός εξοπλισμός:Kayfun 3.1ES, Skyline, Doggystyle,FEV4,KV5,Apollo κ.α.

Παναγιώτη απ όσο είδα κλείνει εσωτερικά με κάτι σαν διακόπτη που έχει και στήνεται και με μονή αντίσταση.

Το θέμα είναι ότι όσο και αν τον κλείσεις μόνο για ντουμάνια είναι.

• Μου αρέσει (+) x 1

OFFLINE   Διηνεκης

Διηνεκης

Advanced Member

• VF Members
  • 243 Δημοσιεύσεις

Τι να πω ρε Δημητρη, εστειλα mail στην gearbest με σχετικη ερωτηση και μου απαντησαν οτι δεν εχει για μονη αντισταση. Μιλαμε για τον ατμο μονο του και οχι για το σετ. Απο οτι βλεπω ομως ειναι καργα αερατος οπως κι εσυ γραφεις. 

• Μου αρέσει (+) x 1

OFFLINE   ambient

ambient

ADMIN

• Administrators
  • 1.086 Δημοσιεύσεις

Παναγιώτη επειδή είμαι κατά βάση με mtl ατμοποιητές συνήθως δεν παρακολουθώ τους αεράτους.

Στον συγκεκριμένο είδα βίντεο και σου το έγραψα.

Αν θέλεις πες μου να το ψάξω να το βάλω.

Το βρήκα

Δες μετά το 4:20

• Μου αρέσει (+) x 1

OFFLINE   Διηνεκης

Διηνεκης

Advanced Member

• VF Members
  • 243 Δημοσιεύσεις

Ναι αν μπορεις κανε μια παραθεση. Εγω ειμαι του σχετικα σφικτου αερατου. Ενδιαμεση κατασταση δηλ. 

OFFLINE   ambient

ambient

ADMIN

• Administrators
  • 1.086 Δημοσιεύσεις

@Pngtszs1976 Το πρόσθεσα στο προηγούμενο ;)

OFFLINE   Διηνεκης

Διηνεκης

Advanced Member

• VF Members
  • 243 Δημοσιεύσεις

Ευχαριστώ!  ;)

• Μου αρέσει (+) x 1

OFFLINE   kentribal

kentribal

Newbie

• Members
  • 3 Δημοσιεύσεις
  • Όνομα:αποστολης
  • ΠεριοχήΝΕΑ ΙΩΝΙΑ
  • Ατμιστικός εξοπλισμός:pico kit melo 3mini
  • Ενδιαφέροντα - Χόμπι:gaming,δουλεια,βολτα,δουλεια,gaming
Καλημερα υπαρχει και η collectors edition που σου δινει διαφορα καλουδια αυτο θελω να παρω οχι τον απλο.επισης εχει ενα σιδερακι μεσα που κανει μονη αντισταση.ας ελπισουμε καποιος απο εδω μεσα να μας δωσει τα φωτα που να τον εχει και να τον χρησιμοποιει
  • Μου αρέσει (+) x 1

0 Μέλος(η) διαβάζουν το θέμα

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμα μέλη