Μετάβαση σε περιεχόμενο

Καλωσήρθατε στο VapeFriends.gr
Εγγραφείτε στο φόρουμ για να αποκτήσετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του. Μόλις εγγραφείτε και συνδεθείτε, θα μπορείτε να δημιουργήσετε τόπικς, να απαντήσετε σε υπάρχοντα άρθρα, να αποκτήσετε τον προσωπικό σας messenger, να ενημερώσετε την κατάστασή σας, να διαχειριστείτε το προφίλ σας και πολλά άλλα. Αυτό το μήνυμα δεν θα εμφανιστεί ξανά όταν εγγραφείτε στο φόρουμ. Δώστε προσοχή στην σωστή αναγραφή του email σας στην εγγραφή σας γιατί σε αυτό θα σας αποσταλεί email επιβεβαίωσης. Αν δεν λάβετε email επιβεβαίωσης στα εισερχόμενά σας, ελέγξτε και στα spam σας.

Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. This message will be removed once you have signed in. Pay attention to the correct entry of your email in your registration because it will send you a confirmation email. If you do not receive a confirmation email in your inbox, check your spam.
Σύνδεση στον Λογαριασμό (Login) Δημιουργία Λογαριασμού (Register)
Φωτογραφία

Digiflavor Siren 22mm

- - - - -

• Παρακαλώ συνδεθείτε για να απαντήσετε
6 απαντήσεις στο θέμα

OFFLINE   Mak

Mak

Mak

• Members
  • 243 Δημοσιεύσεις

Στα video που ακολουθούν θα δούμε μια παρουσίαση του επισκευάσιμου ατμοποιητή Digiflavor Siren 22mm.

Πρώτο μέρος:

Δεύτερο μέρος:

Τρίτο μέρος:

Στην παρακάτω φωτογραφία   βλέπετε τη διαφορά στην καμπάνα του ατμοποιητή  ανάμεσα στον 22mm και τον 25mm.

hD-7FibATD6wEAVY61c9dg.png

Και

Please Login or Register to see this Hidden Content

ενα βίντεο απο τον γνωστό αμερικανό παρουσιαστή-reviewer  P. Busardo.

ειναι το επίσημο site της Digiflavor για τον Siren.

• Μου αρέσει (+) x 9

OFFLINE   ambient

ambient

ADMIN

• Administrators
  • 1.313 Δημοσιεύσεις
  • Όνομα:Δημήτρης
  • ΠεριοχήΘεσσαλονίκη - Μεσολόγγι
  • Ατμιστικός εξοπλισμός:Kayfun 3.1ES, Skyline, Doggystyle,FEV4,KV5,Apollo κ.α.

@

Πολύ ωραία και αναλυτική παρουσίαση Μάκη. :goodpost: :D_clap_20: :notworthy: 

Πιστεύω ότι οι βιντεοπαρουσιάσεις βοηθούν περισσότερο τους νεώτερους ατμιστές που δεν έχουν την εμπειρία των επισκευάσιμων αλλά παρακολουθούνται το ίδιο ευχάριστα και από εμπειρότερους.

Νομίζω ότι ήταν υπερπλήρης η παρουσίασή σου και δεν έμεινε τουλάχιστον σε μένα καμία απορία ούτε για τον ατμοποιητή ούτε για το στήσιμό του.

Επιτέλους ένας πολύ καλός mtl ατμοποιητής.

Ανέφερες ότι είναι ένας πολύ καλός γευστικά ατμοποιητής.

Γευστικά, αν θα μπορούσαμε να έχουμε μια κατάταξη, που θα τον κατέτασσες;

Ξέρω ότι αυτό που ρωτάω είναι αυθαίρετο και υποκειμενικό και εξαρτάται από τις γευστικές προτιμήσεις του καθενός από εμάς, αλλά θα ήθελα την άποψή σου.

Επίσης η γεύση μεταβάλλεται όταν πηγαίνουμε από το πιο σφιχτό στο πιο "αεράτο";

Καλοάτμιστος Μάκη και να τον χαρείς :delicious2:  

Ήταν υποψήφιος για αγορά λίγο πριν παραγγείλω τον Berserker.

• Μου αρέσει (+) x 1

OFFLINE   mankar72

mankar72

Advanced Member

• VF Members
  • 228 Δημοσιεύσεις
  • Όνομα:Μάνος
  • ΠεριοχήΑΘΗΝΑ

Πολύ ωραία παρουσίαση @

.

Τον siren τον έχω δοκιμάσει αρκετά μιας και τον έχει για βασικό του ένας φίλος μου. Μόνο θετικά έχω να πω. Πολύ καλή γεύση, μεγάλο εύρος αέρα και αρκετά καλή ποιότητα κατασκευής. Αυτό όμως που με εντυπωσίασε περισσότερο είναι το δυνατό χτύπημα που έχει. 

• Μου αρέσει (+) x 3

OFFLINE   makis66

makis66

ADMIN

• Administrators
  • 2.545 Δημοσιεύσεις
  • Όνομα:Μάκης
  • ΠεριοχήΑν. Θεσ/νίκη
  • Ατμιστικός εξοπλισμός:Αναφέρεται στην αυτοπαρουσίαση
  • Ενδιαφέροντα - Χόμπι:Μοτό, ηλεκτρονικά, πατέντες

@

πολύ καλή παρουσίαση, αναλυτική και με εύστοχα σχόλια. :ok: :thankyouyellow:

Όταν πάρεις και τον Berserker αναμένουμε συγκριτικό που με την εμπειρία σου θα έχει για όλους μας η άποψή σου ιδιαίτερη βαρύτητα.

OFFLINE   Mak

Mak

Mak

• Members
  • 243 Δημοσιεύσεις

Ευχαριστώ για τα καλά λόγια παιδιά,

Σίγουρα με τον Berserker θα υπάρξει σύγκριση όταν μου έρθει, στο θέμα της γεύσης αν και δεν είναι το δυνατό μου σημείο  και μόνο που με ενθουσίασε με το "καλημερα" το θεωρώ σημαντικό.

Δεν θά'θελα ακόμα να του βάλω ταμπέλα γευστικά μεχρι να δοκιμάσω και τον Berserker μιας και θα "παίζουν" στην ίδια κατηγορία

Πάντως είναι σε επίπεδα doggy και kayfun σίγουρα .

• Μου αρέσει (+) x 3

OFFLINE   Διηνεκης

Διηνεκης

Advanced Member

• VF Members
  • 243 Δημοσιεύσεις
  • Όνομα:Παναγιώτης

@

Δεν σας ετυχε να εχετε διαρροη απο το δακτυλιδι του αερα; (οχι απο τις οπες τροφοδοσιας αερα αλλα περιμετρικά)

OFFLINE   Mak

Mak

Mak

• Members
  • 243 Δημοσιεύσεις

Για διαρροές ενα βασικό ειναι το ποσο βαμβακι εχεις βαλει στα αυλάκια που κατεβαίνουν απο την αντίσταση προς το τανκ,

βεβαια αυτο που αναφέρεις μπορει να ειναι επισης μικροδιαρροή απο το κατω ορίνγκ (εκεί πού βιδώνει το τζαμάκι στή βάση)

ή καποιο υγρο που ήδη εχει τρέξει μεσα απο την αντίσταση (οπες αερα κατω απο την αντισταση) και στο βγαζει σιγα-σιγα απο το δαχτυλιδι αερα.

0 Μέλος(η) διαβάζουν το θέμα

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμα μέλη