Μετάβαση σε περιεχόμενο

Καλωσήρθατε στο VapeFriends.gr
Εγγραφείτε στο φόρουμ για να αποκτήσετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του. Μόλις εγγραφείτε και συνδεθείτε, θα μπορείτε να δημιουργήσετε τόπικς, να απαντήσετε σε υπάρχοντα άρθρα, να αποκτήσετε τον προσωπικό σας messenger, να ενημερώσετε την κατάστασή σας, να διαχειριστείτε το προφίλ σας και πολλά άλλα. Αυτό το μήνυμα δεν θα εμφανιστεί ξανά όταν εγγραφείτε στο φόρουμ. Δώστε προσοχή στην σωστή αναγραφή του email σας στην εγγραφή σας γιατί σε αυτό θα σας αποσταλεί email επιβεβαίωσης. Αν δεν λάβετε email επιβεβαίωσης στα εισερχόμενά σας, ελέγξτε και στα spam σας.

Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. This message will be removed once you have signed in. Pay attention to the correct entry of your email in your registration because it will send you a confirmation email. If you do not receive a confirmation email in your inbox, check your spam.
Σύνδεση στον Λογαριασμό (Login) Δημιουργία Λογαριασμού (Register)
Φωτογραφία

Mad Juice (Shake n' Vape)

• Παρακαλώ συνδεθείτε για να απαντήσετε
2 απαντήσεις στο θέμα

OFFLINE   haytek

haytek

Member

• VF Members
  • 28 Δημοσιεύσεις
  • Όνομα:Lampros
  • Ατμιστικός εξοπλισμός:Paranormal 250c, GUS Iou-R , Doggystyle

Η εταιρεία αρκετά δημοφιλής εδώ και καιρό στην Ελλάδα, μας ήρθε από την Τσίπρον! Μας συστήνεται πέραν των έτοιμων υγρών, με αυτό το κατάλογο :

katalogos.jpg

Πέραν των έτοιμων υγρών , κυκλοφορούν και σε shake n vape , κατι που ομολογω πως αγνοούσα και ενημερωθηκα προσφατα.

Έκανα λοιπόν το shopping therapy μου , και επέλεξα το Mommys Muffins και το Strawberry+IceCream .

Kαι τα 2 υγρά ωριμάσαν περί τις 15 ημέρες( ο κατασκευαστης προτείνει από 3 εως 30 ημερες) , οπότε είμαι κάπου στη μέση !

Οι εντυπώσεις μου από το "φραουλοπαγωτό" ήταν πολύ αρνητικές προσωπικά(4/10), σε σημείο που πήγε στον καλαθο τον αχρήστων σε χρόνο ρεκόρ! (κρίμα η βάση που χάλασα για να το φτιάξω) μιας και μου θυμησε καποιο φαρμακοσιρόπι που έπαιρνα μικρός. Δεν περίμενα να το λατρεψω, περίμενα μια ουσιωδη σωστη γευση κατά τας γραφάς , που ούτε καν αυτή δεν πήρα!!

Όσον αφορά τώρα το mommys muffins ομολογώ πως είχε περάσει από τα χέρια μου παρόμοιο υγρό (πληροφοριακά αυτό

Please Login or Register to see this Hidden Content

Πρόκειται ουσιαστικα για κλώνους του muffin man της onehitwonder που έκανε και κανει ακόμα θραύση.

Σε σύγκριση με τα προαναφερθεντα 2 λοιπόν, της madjuice ο κλώνος πλησιασε παρα πολυ περισσοτερο στο αυθεντικό, και γιαυτό θα του δώσω 9.5/10 . Ο λόγος που δεν του βάζω 10/10 είναι διοτι δεν έχω δει ακόμα τι θα παιχτεί πάνω στην αντισταση μου με την ομάδα κανέλλα-μηλο.

Της blackout άφηνε αρκετά residues στον ατμο, και είμαι επιφυλακτικός προς το παρον για το τι θα δω. Σαν κλώνος πιστεύω πως θα καλύψει τον οποιοδήποτε που λατρεύει το muffin man .

Και τα δύο υγρά δοκιμαστηκαν στον medusa με διπλή super juggernaut 5x2.5 (0,16ohm) .

Αποφασισα να ανοίξω ενα νεο νημα για τα εν λογω υγρα της εταιρείας Mad Juice, και ελπίζω να χει δοκιμασει και αλλος συνφορουμιτης τα υγρα, έτσι ώστε να έχουμε μια πληρη εικονα για τα υγρά καθώς και για τις επομενες αγορές μου! :P :P :lol: :lol:

ygro.jpg

Επεξεργάσθηκε απο haytek, 16 Οκτώβριος 2017 - 07:47.

• Χρήσιμο (+) x 6
  • Χμμμμμ !!! x 1
  • Μου αρέσει (+) x 1

OFFLINE   fantomas7

fantomas7

Moderator

• Moderators
  • 637 Δημοσιεύσεις
  • Όνομα:Νικος
  • ΠεριοχήΡεθυμνο
  • Ατμιστικός εξοπλισμός:κλωνοκατασταση....
  • Ενδιαφέροντα - Χόμπι:motorcycle lover...

καλά ο χρόνος ωρίμανσης τα σπάει....άκου 3 έως 30...

OFFLINE   makis66

makis66

ADMIN

• Administrators
  • 2.154 Δημοσιεύσεις
  • Όνομα:Μάκης
  • ΠεριοχήΑν. Θεσ/νίκη
  • Ατμιστικός εξοπλισμός:Αναφέρεται στην αυτοπαρουσίαση
  • Ενδιαφέροντα - Χόμπι:Μοτό, ηλεκτρονικά, πατέντες

Μπράβο Λάμπρο ωραία παρουσίαση. :ok:

Ελπίζω κάποια στιγμή να τα δοκιμάσω. :rolleyes:

0 Μέλος(η) διαβάζουν το θέμα