Μετάβαση σε περιεχόμενο

Καλωσήρθατε στο VapeFriends.gr
Εγγραφείτε στο φόρουμ για να αποκτήσετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του. Μόλις εγγραφείτε και συνδεθείτε, θα μπορείτε να δημιουργήσετε τόπικς, να απαντήσετε σε υπάρχοντα άρθρα, να αποκτήσετε τον προσωπικό σας messenger, να ενημερώσετε την κατάστασή σας, να διαχειριστείτε το προφίλ σας και πολλά άλλα. Αυτό το μήνυμα δεν θα εμφανιστεί ξανά όταν εγγραφείτε στο φόρουμ. Δώστε προσοχή στην σωστή αναγραφή του email σας στην εγγραφή σας γιατί σε αυτό θα σας αποσταλεί email επιβεβαίωσης. Αν δεν λάβετε email επιβεβαίωσης στα εισερχόμενά σας, ελέγξτε και στα spam σας.

Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. This message will be removed once you have signed in. Pay attention to the correct entry of your email in your registration because it will send you a confirmation email. If you do not receive a confirmation email in your inbox, check your spam.
Σύνδεση στον Λογαριασμό (Login) Δημιουργία Λογαριασμού (Register)
Φωτογραφία

Ερωτήσεις - Απορίες - Προτάσεις για Επισκευάσιμους Ατμοποιητές

- - - - -

• Παρακαλώ συνδεθείτε για να απαντήσετε
247 απαντήσεις στο θέμα

OFFLINE   Carnivorous Vulgaris

Carnivorous Vulgaris

Member

• VF Members
  • 85 Δημοσιεύσεις
  • Όνομα:Αντώνης
  • ΠεριοχήΝότιο Μπανανιστάν
  • Ατμιστικός εξοπλισμός:P80 - άει στικ 100 - siren2 - κυρ φόντας f2 - χάνταλης
  • Ενδιαφέροντα - Χόμπι:η παγκόσμια ειρήνη και η αποστήθιση της διδασκαλίας του Al Bundy

Σ' αυτό το νήμα θα δημοσιεύουμε ότι ερωτήσεις ή απορίες ή προτάσεις έχουμε για επισκευάσιμους ατμοποιητές.

Όποιο μέλος γνωρίζει θα μπορεί να απαντάει ή να εκφράζει την άποψή του. :)

-------------------------------------------------------------------------------------------------

Παιδιά τι λέει αυτός; είναι καλός ο χάνταλης (Hadaly RDA);

Τον έχει κανένας να μας πεί;

s-l300.jpg

• Μου αρέσει (+) x 2

OFFLINE   fantomas7

fantomas7

Moderator

• Moderators
  • 637 Δημοσιεύσεις
  • Όνομα:Νικος
  • ΠεριοχήΡεθυμνο
  • Ατμιστικός εξοπλισμός:κλωνοκατασταση....
  • Ενδιαφέροντα - Χόμπι:motorcycle lover...

@

Please Login or Register to see this Hidden Content

(σου ήρθε η μνεία?) αφού εσύ δεν έχεις hadaly  τι σε νοιάζει? :P :P :P :P :P θα αγοράσεις άλλον? sxk να πάρεις μην κάνεις πάλι τσιγκουνιές,παρόλο που έχω δανειστεί κλώνο απο φίλο

αποδίδει πολύ καλά ο χανταλάκος με στήσιμο χαμηλά την αντίσταση και δεν χρειάζεται και τεράστια σύρματα, στα μείον του ότι μπορεί να σου κάνει υπερχείλιση απο τα airflow ξγια πλάκα,η πολύ μικρή χωριτικότητα του σε περίπτωση που δεν έχεις bf pin&mod είσαι στάζε ρούφα συνέχεια.....

βαθμολογικά oso αφορά την γεύση κατατάσσεται 2° πίσω απο τον 

γνήσιο έχει ο γιάννης @

οποτε ας μας πει και αυτος

• Μου αρέσει (+) x 2

ONLINE   Hraklis

Hraklis

Επίτιμο μέλος

• VF Members
  • 184 Δημοσιεύσεις
  • Όνομα:Γιωργος
  • ΠεριοχήΘεσσαλονικη κεντρο

Τον έχω εγώ ( κλωνος ) πολλή καλός , τον έχω για δοκιμή των υγρών , και δεν έχω κανένα πρόβλημα , πολλά δεν μπορώ να πω διότι είμαι άσχετος στους rda

Επισυναπτόμενο(α) Αρχείο(α)

• Επισυναπτόμενο Αρχείο  IMG_1787.JPG   110,62K   20 Αριθμός λήψεων
  • Επισυναπτόμενο Αρχείο  IMG_1786.JPG   98,44K   20 Αριθμός λήψεων

Επεξεργάσθηκε απο Hraklis, 14 Σεπτέμβριος 2017 - 07:55.

• Μου αρέσει (+) x 2

OFFLINE   vagskarm

vagskarm

Member

• VF Members
  • 57 Δημοσιεύσεις
  • Όνομα:Βαγγέλης
  • ΠεριοχήΑθήνα
  • Ατμιστικός εξοπλισμός:hussar clone, subtank mini with rba, η φωτο είναι με τον ijoy exo rta

Εχει κανείς τον OBS ENGINE AIO, αυτόν με τα διάφορα ντεκ ? ή τουλάχιστον γνωστός σας, να μάθουμε γνώμη ?

Η μονή αντίσταση με ενδιαφέρει (στάνταρ σε μονή αντίσταση παραμένω) και σχετικά σφιχτή τζούρα, όχι όμως καυφούνικη, πιο ανοιχτούλα τώρα πια. Σκεφτείτε ότι στον hussar τον κλώνο, τα 2mm του πιν, θα τα ήθελα 2.2, πια άνετα θα ένοιωθα. Δεν με λες και mtl πιά.

Sorry, ρώτησα βλακεία, τον Griffin AIO εννοώ

Επεξεργάσθηκε απο vagskarm, 14 Σεπτέμβριος 2017 - 11:50.

• Μου αρέσει (+) x 2

OFFLINE   lenovo

lenovo

Member

• VF Members
  • 106 Δημοσιεύσεις
  • ΠεριοχήHeraclion
  • Ατμιστικός εξοπλισμός:sxg + medusa
  • Ενδιαφέροντα - Χόμπι:vaping - camping

@

εαν εννοείς αυτον  τον έχω εγώ, σαν 25 plus όχι σαν aio  ,αλλα τόση ωρα που τον κοιτάω διαφορά στο ντεκ έχει με τον παλιό .

εμένα πάλι είναι το ιδιο.....   μια χαρά ατμοποιητης είναι  (!) , ρυθμίζει η εισαγωγή αερα από κλειστό εως χοάνη επισης ανταπτορα απάνω για στενό drip tip  της επιλογής σου είτε για το μαμα που ειναι σαν μπουρί σόμπας  ..... στήνεται εύκολα, εχει και το πρόσθετο για να κλείσεις την μια αναμονή , για μονά στησίματα. ζουμι χωράει κάργα , (για αυτο τον αγόρασα εγώ) άρα εχεις αυτονομία ,  εύκολο καθάρισμα , πρακτικός γενικά ατμοποιητης καθημερινής χρήσης....

• Μου αρέσει (+) x 4

OFFLINE   johnnik1992

johnnik1992

Newbie

• Members
  • 7 Δημοσιεύσεις
  • Όνομα:Γιαννης Νικολουδακης
  • ΠεριοχήΡεθυμνο
  • Ατμιστικός εξοπλισμός:Eleaf Pico + Taifun GT III
  • Ενδιαφέροντα - Χόμπι:Gaming

@

(σου ήρθε η μνεία?) αφού εσύ δεν έχεις hadaly  τι σε νοιάζει? :P :P :P :P :P θα αγοράσεις άλλον? sxk να πάρεις μην κάνεις πάλι τσιγκουνιές,παρόλο που έχω δανειστεί κλώνο απο φίλο

αποδίδει πολύ καλά ο χανταλάκος με στήσιμο χαμηλά την αντίσταση και δεν χρειάζεται και τεράστια σύρματα, στα μείον του ότι μπορεί να σου κάνει υπερχείλιση απο τα airflow ξγια πλάκα,η πολύ μικρή χωριτικότητα του σε περίπτωση που δεν έχεις bf pin&mod είσαι στάζε ρούφα συνέχεια.....

βαθμολογικά oso αφορά την γεύση κατατάσσεται 2° πίσω απο τον 

γνήσιο έχει ο γιάννης @

οποτε ας μας πει και αυτος

έχει και περάσει και ο κλώνος και ο γνήσιος από τα χέρια μου μπορώ να πω ότι έχουν πολύ μικρές διαφορές τα "βιδακια" είναι διαφορετικά και είναι λίγο ποιο ψιλά οι τρύπες του αέρα στον κλώνο κατά τα άλλα αποδίδουν ακριβώς το ίδιο !!

• Μου αρέσει (+) x 2

OFFLINE   redortho

redortho

Advanced Member

• Gold VF Members
  • 1.714 Δημοσιεύσεις
  • Όνομα:Δημήτρης
  • ΠεριοχήΝέα Σμύρνη
  • Ατμιστικός εξοπλισμός:Skyfall, Skyline, TA, TAE, Amadeus, Phenomenon, Eviva, Creek

Παιδιά, επειδή είμαι άσχετος με RDA και θέλω έναν για πιό εύκολες δοκιμές, υπάρχουν προτάσεις για αξιοπρεπείς κλώνους που να υπάρχουν στην Ελλάδα; Θα προτιμούσα 22-23mm με m/dtl τζούρα, μονή αντίσταση και επιλογή κεντρικού pin για bottom feed αν μου τη δώσει και ασχοληθώ. Ο Apollo by Leo δεν μου έκατσε και βρίσκεται στο μουσείο ατμοποιητών που έχω φτιάξει σ' ένα κουτί (δεν μου αρέσει να τους πουλάω, βαρειά να τους χαρίζω σε πολύ φίλους που θέλουν να ξεκινήσουν τους επισκευάσιμους και δεν έχουν την οικονομική δυνατότητα).

OFFLINE   Διηνεκης

Διηνεκης

Advanced Member

• VF Members
  • 243 Δημοσιεύσεις
  • Όνομα:Παναγιώτης

Εχει κανεις τον themis; 

OFFLINE   GIAMI

GIAMI

Moderator

• Moderators
  • 545 Δημοσιεύσεις
  • Όνομα:ΓΙΑΝΝΗΣ
  • ΠεριοχήΑΘΗΝΑ
  • Ατμιστικός εξοπλισμός:Siren 2 , Doggy Sxk , Berserker , Kayfun Prime

Καλημερα σε ολους!!! Καλη εβδομαδα και χρονια πολλα σε ολους του χθεσινους εορταζοντες/ουσες!!!! (καλιο αργα παρα ποτε)

Μπορει να ειμαι εκτος θεματος σε αυτο το νημα αλλα θελω βοηθεια.Στημενος berserker το σαββατο πρωι , λειτουργια αψογη μεχρι σημερα που σηκωθηκα για δουλεια. Κουμπωμενος πανω σε modακι Evic-vtwo joytech , παω να τραβηξω την πολυποθητη, πρωτη πρωινη τσουρα με καφε να ανοιξει το ματι (ειδικα σημερα με την αλλαγη ωρας) και μου γυριζει την μουρη ο ατμοποιητης!!!!! no atomizer!!!! Λιγα νευρακια δεν τα κρυβω αλλα λεω οχι δεν θα μου χαλασεις την ημερα. Αρπαζω λοιπον τον doggy (soho - 3mg 60/40 pg-vg , 0.95ohm στα 17watt) παταω 4 απανωτες βαρβατες να μου φυγουν τα νευρα και ολα οκ. Δεν μαμιεται.....θα τον παροπλισω σημερα και θα παω στην δουλεια με την σειρηνα και σκετη βαση (αν και ο berseker λογω σφικτης τζουρας ειναι οτι πρεπει για το γραφειο και την διπλανη συναδελφο μου μιας και καμια φορα με λοξοκοιταει αν την ντουμανιαζω πολυ) . Σας ερχεται κατα νου τι μπορει να φταιει και εφαγα 'πορτα' απο τον μαγουλινο μου (το χαιδευτικο του berserker μου αλλα παρηγγειλα 1,5mm τρυπανακι κοβαλτιου και ο γιακουμπ θα του ανοιξει λιγο την 'βαλβιδουλα' του κατω απο την αντισταση να παιξει καλυτερη τσουρα γιατι η ρυτιδα θα παει συννεφο σε λιγο καιρο απο την σφικτη του τζουρα) .

• Μου αρέσει (+) x 2

OFFLINE   makis66

makis66

ADMIN

• Administrators
  • 2.154 Δημοσιεύσεις
  • Όνομα:Μάκης
  • ΠεριοχήΑν. Θεσ/νίκη
  • Ατμιστικός εξοπλισμός:Αναφέρεται στην αυτοπαρουσίαση
  • Ενδιαφέροντα - Χόμπι:Μοτό, ηλεκτρονικά, πατέντες

@

Γιάννη εξ αποστάσεως δεν μπορώ να βγάλω ασφαλές συμπέρασμα.

Το μόνο που μπορώ να σου γράψω είναι να κοιτάξεις τα παρακάτω:

Αν στο στήσιμο που έκανες δεν βίδωσες καλά την αντίσταση ή ένα ποδαράκι της ακουμπάει στα τοιχώματα της καμπάνας και βραχυκυκλώνει.

Επίσης η "χρυσή" βίδα στον 510 του ατμοποιητή να είναι καλά βιδωμένη.

Μήπως η επαφή του κονέκτορα 510 του μοντ έχει "κάτσει" χαμηλά και δεν κάνει επαφή με τον 510 του Berserker.

Δοκίμασε να βάλεις τον Berserker σε άλλο μοντάκι να δεις αν δουλεύει.

Αν δουλεύει φταίει το μοντ, αν δεν δουλεύει φταίει το στήσιμο του ατμοποιητή.

Αυτά μπορώ να σκεφτώ προς το παρόν. :)

• Μου αρέσει (+) x 2
  • Συμφωνώ! (+) x 1

OFFLINE   GIAMI

GIAMI

Moderator

• Moderators
  • 545 Δημοσιεύσεις
  • ΠεριοχήΑΘΗΝΑ

Το πρωτο που εκανα πριν φυγω απο σπιτι να το βαλω σε αλλο μοντ και οντως των διαβαζε αλλα δεν ατμισα απλα ειδα οτι δουλευει αρα μαλλον εχει κατσει χαμηλα ο κονεκτορας 510 .Χθες ομως μεχρι το βραδυ που τον χρησιμοποιησα μεχρι πριν κοιμηθω επαιζε μια χαρα και τον ειχα ακουμπησει στον παγκο της κουζινας χωρις να το χτηπησω ή καποιες αναταραξεις - πιεσεις . τελοσπαντων θα το ξαναδω το απογευμα οταν γυρισω αλλα απο οτι μου ειπες μαλλον με μοντ μερια εχει να κανει.Ευχαριστω πολυ!!!

• Μου αρέσει (+) x 3

OFFLINE   makis66

makis66

ADMIN

• Administrators
  • 2.154 Δημοσιεύσεις
  • Όνομα:Μάκης
  • ΠεριοχήΑν. Θεσ/νίκη
  • Ατμιστικός εξοπλισμός:Αναφέρεται στην αυτοπαρουσίαση
  • Ενδιαφέροντα - Χόμπι:Μοτό, ηλεκτρονικά, πατέντες

@

Μάλλον είναι στο όριο "κάνει - δεν κάνει επαφή"

Βίδωσε τον Berserker τέρμα στο μοντάκι και άρχισε να τον ξεβιδώνεις σιγά σιγά κοιτάζοντας στην οθόνη του μοντ την τιμή της αντίστασης (Ohm).

Αν με ελάχιστο ξεβίδωμα του ατμοποιητή χάνει την τιμή της αντίστασης (μηδενίζει), τότε ο κονέκτορας 510 του μοντ έχει μικρό θεματάκι.

Σβήνεις το μοντ και βγάζεις την μπαταρία.

Με ένα τσιμπιδάκι πιάνεις τον αυτορυθμιζόμενο πόλο και με προσοχή τον τραβάς λίγο προς τα επάνω.

Καλού κακού καθαρίζεις τον 510 με ισοπροπυλική αλκοόλη

• Χρήσιμο (+) x 1
  • Μου αρέσει (+) x 1

OFFLINE   GIAMI

GIAMI

Moderator

• Moderators
  • 545 Δημοσιεύσεις
  • ΠεριοχήΑΘΗΝΑ

Θελω τα φωτα σας συνατμιστες!!!!

Εχω ενα doggy sxk κλωνο. Μια χαρα κομματι βγηκε και οπως και να τον στησω δεν παραπονιεται!!! Ομως παραπονιεμαι εγω απο θεμα χτυπηματος.

Θα μου πειτε , βρε Γιαννη με 3αρα νικοτινη μου θες και χτυπημα. Ανεβασα και εγω ο αμοιρος την pg στην βαση μου στο 65% (επιασα ταβανι πιστευω) αλλα ελαχιστοτατα πραγματα.

Παιζει κανενα τρικ να ανεβασω το χτυπημα γιατι δεν θελω να ανεβασω νικοτινη?

Ερωτω γιατι στον siren 2 & στον berseker το ιδιο υγρο και οι αναλογιες του pg-vg μια χαρα μου ειναι. Οχι οτι τρωω σφαλιαρες απο το χτυπημα αλλα δεν μουρμουραω μιας και ικανοποιουμαι απο το χτυπημα (για τα γουστα μου βεβαια).

Κατα καιρους διαβαζω οτι αν 'ανεβασω' την αντισταση πιο πανω απο την τρυπα του αερα , και πλησιασει προς κορυφη καμπανας ισως δει ο ατμιστης μια διαφορα.

Ισχυει ή σε δουλεια να βρισκομαστε?

Καποιοι θα πουν "εεε...και τι ρωτας και δεν δοκιμαζεις" . Ομολογω λοιπον οτι δεν ειναι και ευκολο με την κορη κολλημενη πανω μου μεχρι τις 11:30 το βραδυ οπου και παει για υπνο και συναμα αρχιζει ο κατηφορος μου μιας και τα κουραγια για λυσε δεσε , ανεβασε κατεβασε , οχι δεν κανει... ξαναλυσε δεν υπαρχουν.

• Μου αρέσει (+) x 2

ONLINE   Hraklis

Hraklis

Επίτιμο μέλος

• VF Members
  • 184 Δημοσιεύσεις
  • Όνομα:Γιωργος
  • ΠεριοχήΘεσσαλονικη κεντρο

@

Γιαννη υπαρχουν ατμοποιητες που λογω κατασκευης δινουν λιγοτερο η περισσοτερο χτυπημα , Τωρα οσο για την αντισταση χαμηλα η ψιλα εγω ξερω χαμηλα για πιο πολλη χτυπημα , Παλια ετσι βαζαμε την αντισταση  :ok:  

• Μου αρέσει (+) x 3

OFFLINE   mankar72

mankar72

Advanced Member

• VF Members
  • 225 Δημοσιεύσεις
  • Όνομα:Μάνος
  • ΠεριοχήΑΘΗΝΑ

@

Γιάννη κατ'αρχάς να βάζεις την κορούλα σου πιο νωρίς για ύπνο  :mollie:  (απ' τη ζήλια μου τα λέω που δεν έχω κόρη)

Σοβαρά τώρα. Όσο κι αν το έχω ψάξει σε φόρουμ κλπ ο καθένας λέει το δικό του. Η άποψη που μάλλον επικρατεί είναι: Χαμηλά χτύπημα,ψηλά γεύση. Όσο έχω πειραματιστεί δεν έχω βγάλει ασφαλές συμπέρασμα. Πιστεύω πως κυρίως είναι θέμα ατμοποιητή. Ειδικά ο siren που λες τον έχει ένας φίλος μου και έχω διαπιστώσει πως δίνει τρελό χτύπημα (με το ίδιο υγρό και σε ταυτόχρονη σύγκριση με άλλους άτμο που έχω).

Επεξεργάσθηκε απο mankar72, 26 Μάρτιος 2018 - 15:37.

• Μου αρέσει (+) x 2
  • Χρήσιμο (+) x 1
  • Συμφωνώ! (+) x 1

OFFLINE   GIAMI

GIAMI

Moderator

• Moderators
  • 545 Δημοσιεύσεις
  • ΠεριοχήΑΘΗΝΑ

Μανο μου εκκλησια το σπιτι και αυτη εκει αυτοκολλητη πανω μου μην χασει λεπτο.  Τι να την κανω μια την εχω......

Η αληθεια ειναι οτι ο siren εχει πολυ ωραιο χτυπημα και βελουδινο ατμο και ρυθμισεις αερα για ολα τα γουστα και για τα λεφτα του μια χαρα ειναι. Με τον Doggy προσπαθω να το βρω. Τον εχω στησει ακομη και με 0,40mm συρμα , 2,5 πυρηνα στα 0.93ohm  16,5 watt  αλλα δεν ικανοποιηθηκα . Βεβαια ο ατμοποιητης  αυτος γαυγιζει για λεπτοτερο συρμα αλλα προσπαθησα μπας και.... Τωρα τον εχω με 0,32mm , 2.5 πυρηνα στα 1,12ohm . Καλο ντουμανι , γεματη τζουρα , γευση καλη αλλα χτυπημα μου φαινεται θα αυτοχαστουκιζομαι...... :(  :(  :(  B)  B)

Παντως να ανεβασω νικοτινη δεν παιζει με τιποτα :angry:  :angry:  :angry:  :angry:

• Μου αρέσει (+) x 2

OFFLINE   Διηνεκης

Διηνεκης

Advanced Member

• VF Members
  • 243 Δημοσιεύσεις
  • Όνομα:Παναγιώτης

Εγω μετα απο 4 σχεδον χρονια ατμισματος εχω καταληξει.Χαμηλα σημαινει γευση ψηλα χτυπημα. Καπως τυχαια το διαπιστωσα απο ενα μικρο προβλημα που ειχα.  :lol:

• Συμφωνώ! (+) x 2
  • Μου αρέσει (+) x 2

OFFLINE   mankar72

mankar72

Advanced Member

• VF Members
  • 225 Δημοσιεύσεις
  • Όνομα:Μάνος
  • ΠεριοχήΑΘΗΝΑ

@

Παναγιώτη με αισθητή διαφορά και σε όλους τους άτμο που το δοκίμασες?

• Μου αρέσει (+) x 1

OFFLINE   mfk

mfk

Member

• VF Members
  • 62 Δημοσιεύσεις
  • Όνομα:MARIOS KARSANIDIS
  • ΠεριοχήATHENS
Ο πιο ευκολος και σιγουρος τροπος για να ανεβασεις το χτυπημα σε εναν ατμοποιητη ειναι απλα να ανεβασεις τα watt. Αν τον στηνεις κλασσικα με 0.32 kanthal 5 σπειρες σε 2.5 πυρηνα και τον τον δουλευεις ήδη στο όριο του καπου στα 18 -19 watt, κανε το ιδιο στησιμο με 0.35 kanthal ή 0.40 ss και παιζε στα 18-20 watt. Δοκιμασε και κανενα πιο στενομακρο driptip και μεχρι εκει. Ουτε πιο χοντρα συρματα για τον συγκεκριμενο (ανεβαζει θερμοκρασια και αλλοιωνει την γευση) ουτε πανω κατω την αντισταση (ανεπαισθητες διαφορες λογω μικρου χωρου ατμοποιησης του doggy). Aν και παλι δεν σε καλυπτει το χτυπημα του δεν μπορεις να κανεις κατι αλλο καθως, οπως ειπαν και παραπάνω οι φιλοι, καθε ατμοποιητης σου δινει συγκεκριμενα πραγματα. Αν ψαχνεις οπωσδηποτε δυνατο χτυπημα για την νικοτινη σου δοκιμασε τηλεμαχο που κλωτσαει γερα (λιγοτερο ο ΤΑΕ σε σχεση με τους προηγουμενους).

Στάλθηκε από το SAMSUNG-SM-N915A μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
  • Χρήσιμο (+) x 2
  • Συμφωνώ! (+) x 2

OFFLINE   GIAMI

GIAMI

Moderator

• Moderators
  • 545 Δημοσιεύσεις
  • ΠεριοχήΑΘΗΝΑ

Επειδη προχθες τον εστησα και ολα και ολα 6ml εχει πιει ο κακομοιρης και καθολου παραπονιαρης doggy θα τον μπουμπουνισω και σημερα με οτι εχει μεινει απο ry4 + toasted almond (10ml το πολυ) και αυριο βραδυ μολις τον στησω θα σας ακουσω και θα ανεβασω αντισταση μπας και κανω ανασταση νωριτερα.....

Ευχαριστω για τις αποψεις σας παντως ;)

• Μου αρέσει (+) x 2

0 Μέλος(η) διαβάζουν το θέμα

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμα μέλη