Μετάβαση σε περιεχόμενο

Καλωσήρθατε στο VapeFriends.gr
Εγγραφείτε στο φόρουμ για να αποκτήσετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του. Μόλις εγγραφείτε και συνδεθείτε, θα μπορείτε να δημιουργήσετε τόπικς, να απαντήσετε σε υπάρχοντα άρθρα, να αποκτήσετε τον προσωπικό σας messenger, να ενημερώσετε την κατάστασή σας, να διαχειριστείτε το προφίλ σας και πολλά άλλα. Αυτό το μήνυμα δεν θα εμφανιστεί ξανά όταν εγγραφείτε στο φόρουμ. Δώστε προσοχή στην σωστή αναγραφή του email σας στην εγγραφή σας γιατί σε αυτό θα σας αποσταλεί email επιβεβαίωσης. Αν δεν λάβετε email επιβεβαίωσης στα εισερχόμενά σας, ελέγξτε και στα spam σας.

Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. This message will be removed once you have signed in. Pay attention to the correct entry of your email in your registration because it will send you a confirmation email. If you do not receive a confirmation email in your inbox, check your spam.
Σύνδεση στον Λογαριασμό (Login) Δημιουργία Λογαριασμού (Register)
Φωτογραφία

Περί καπνικού ο λόγος.

• Παρακαλώ συνδεθείτε για να απαντήσετε
84 απαντήσεις στο θέμα

OFFLINE   Thanasis

Thanasis

Member

• VF Members
  • 20 Δημοσιεύσεις
Θέλω να δοκιμάσω το Tribeca της Halo, αφήνει πολλά κατάλοιπα στην αντίσταση;

OFFLINE   makis66

makis66

ADMIN

• Administrators
  • 2.550 Δημοσιεύσεις
  • Όνομα:Μάκης
  • ΠεριοχήΑν. Θεσ/νίκη
  • Ατμιστικός εξοπλισμός:Αναφέρεται στην αυτοπαρουσίαση
  • Ενδιαφέροντα - Χόμπι:Μοτό, ηλεκτρονικά, πατέντες

@

Please Login or Register to see this Hidden Content

Θανάση normal πράγματα.

Δεν μπορώ να πω ότι είναι και απ' τα πιο καθαρά υγρά, αλλά δεν είναι και από αυτά που λερώνουν από τα πρώτα 10ml.

• Συμφωνώ! (+) x 4
  • Μου αρέσει (+) x 1

OFFLINE   GIAMI

GIAMI

Moderator

• Moderators
  • 814 Δημοσιεύσεις
  • Όνομα:ΓΙΑΝΝΗΣ
  • ΠεριοχήΑΘΗΝΑ
  • Ατμιστικός εξοπλισμός:Siren 2 , Berserker , Kayfun Prime , True , Brunhilde

@

Εγω παντως στα 15 με 20 ml αλλαζω βαμβακι - αντισταση με το tribeca.

Συμφωνω με τον Μακη παραπανω , ειναι ενα μετριο σε καταλοιπα υγρο αλλα πολυ για τα γουστα μου ωραιο

• Συμφωνώ! (+) x 2
  • Μου αρέσει (+) x 2

OFFLINE   Thanasis

Thanasis

Member

• VF Members
  • 20 Δημοσιεύσεις
Ευχαριστώ για τις απαντήσεις
  • Μου αρέσει (+) x 2

ONLINE   ambient

ambient

ADMIN

• Administrators
  • 1.314 Δημοσιεύσεις
  • Όνομα:Δημήτρης
  • ΠεριοχήΘεσσαλονίκη - Μεσολόγγι
  • Ατμιστικός εξοπλισμός:Kayfun 3.1ES, Skyline, Doggystyle,FEV4,KV5,Apollo κ.α.

@

Θανάση μιας και έχω ατμίσει κοντά ένα λίτρο από το συγκεκριμένο υγρό, θα συμφωνήσω με τους προλαλήσαντες.

Με σωστό βαμβάκωμα πάει κάπου στα 20ml.

Εκεί αλλάζεις βαμβάκι.

Σε αποζημιώνει όμως με τη γεύση του και κατά τη γνώμη μου μπορεί να σε ακολουθεί όλη τη μέρα από τον καφέ μέχρι το βραδινό ή την έξοδο, με μεγάλη ευκολία.

• Συμφωνώ! (+) x 2
  • Μου αρέσει (+) x 1

0 Μέλος(η) διαβάζουν το θέμα

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμα μέλη