Μετάβαση σε περιεχόμενο

Καλωσήρθατε στο VapeFriends.gr
Εγγραφείτε στο φόρουμ για να αποκτήσετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του. Μόλις εγγραφείτε και συνδεθείτε, θα μπορείτε να δημιουργήσετε τόπικς, να απαντήσετε σε υπάρχοντα άρθρα, να αποκτήσετε τον προσωπικό σας messenger, να ενημερώσετε την κατάστασή σας, να διαχειριστείτε το προφίλ σας και πολλά άλλα. Αυτό το μήνυμα δεν θα εμφανιστεί ξανά όταν εγγραφείτε στο φόρουμ. Δώστε προσοχή στην σωστή αναγραφή του email σας στην εγγραφή σας γιατί σε αυτό θα σας αποσταλεί email επιβεβαίωσης. Αν δεν λάβετε email επιβεβαίωσης στα εισερχόμενά σας, ελέγξτε και στα spam σας.

Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. This message will be removed once you have signed in. Pay attention to the correct entry of your email in your registration because it will send you a confirmation email. If you do not receive a confirmation email in your inbox, check your spam.
Σύνδεση στον Λογαριασμό (Login) Δημιουργία Λογαριασμού (Register)
Φωτογραφία

Οι top 5 Dripper

- - - - -

• Παρακαλώ συνδεθείτε για να απαντήσετε
23 απαντήσεις στο θέμα

OFFLINE   dsapo

dsapo

Member

• VF Members
  • 18 Δημοσιεύσεις

@

Please Login or Register to see this Hidden Content

Καθαρά προσωπική άποψη

1) Oumier wasp nano Ούτε να μου τον χαρίζανε :unsure:

2) Drop dead Τον έχω Εύκολο στήσιμο (Ξεχωριστά η κάθε αντίσταση) Ωραία γεύση και σωστή επιλογή αέρα Η ποιότητα του λίγο με χαλάει

3) Wotofo recurve δεν τον έχω στην κατοχή μου Βρέθηκε στα χέρια μου για μια βδομάδα και μου άρεσε (Αυτός με τη διπλή αντίσταση)

Καλύτερη ποιότητα κατασκευής από τον Drop dead και σχετικά εύκολο στήσιμο

4) Hellvape passage Δεν το γνωρίζω το παλικάρι :D

Ο αγαπημένος μου RDA είναι ο Kennedy  :rasta: :uup:

Κλώνος η όχι αξίζει να τον δοκιμάσεις

Όπως και να έχει πες μας στο τέλος ποιόν αγόρασες και αν σου άρεσε

καλημέρα, μπορείς να μου πεις πως στήνεις τον Kennedy;

OFFLINE   dsapo

dsapo

Member

• VF Members
  • 18 Δημοσιεύσεις

@

Καθαρά προσωπική άποψη

1) Oumier wasp nano Ούτε να μου τον χαρίζανε :unsure:

2) Drop dead Τον έχω Εύκολο στήσιμο (Ξεχωριστά η κάθε αντίσταση) Ωραία γεύση και σωστή επιλογή αέρα Η ποιότητα του λίγο με χαλάει

3) Wotofo recurve δεν τον έχω στην κατοχή μου Βρέθηκε στα χέρια μου για μια βδομάδα και μου άρεσε (Αυτός με τη διπλή αντίσταση)

Καλύτερη ποιότητα κατασκευής από τον Drop dead και σχετικά εύκολο στήσιμο

4) Hellvape passage Δεν το γνωρίζω το παλικάρι :D

Ο αγαπημένος μου RDA είναι ο Kennedy  :rasta: :uup:

Κλώνος η όχι αξίζει να τον δοκιμάσεις

Όπως και να έχει πες μας στο τέλος ποιόν αγόρασες και αν σου άρεσε

καλημέρα, προτεινόμενο στήσιμο για τον Kennedy ; Πήρα έναν κλώνο να το δοκιμάσω (SXK Kennedy V5)

• Μου αρέσει (+) x 1

OFFLINE   Scorpion

Scorpion

Advanced Member

• Gold VF Members
  • 614 Δημοσιεύσεις
  • Όνομα:Kwstas
  • ΠεριοχήAthens North
  • Ατμιστικός εξοπλισμός:Kayfun V5 - Asmodus Minikin Reborn

@

Το καλοκαίρι τις αντιστάσεις με χονδρά σύρματα και πολλά Watt τις αποφεύγω

Το χειμώνα στήνω μερικές φορές με αυτά

Στον Kennedy (Trickster 25) χρησιμοποιώ σχεδόν πάντα  Crazy Wire Kanthal Clapton 0,40mm 5 σπείρες αραιές

Με 2 από αυτές θα πάρεις 0,39 – 0,40 Ω

Κάποιες φορές τον στήνω και με Crazy Wire Kanthal 26AWG με ωραίο αποτέλεσμα για τα δικά μου γούστα

Το πάνω μέρος τον αντιστάσεων να προσέξεις να είναι στο ύψος των post Όχι πιο ψηλά (Κοντά στο στόμιο) ούτε πιο χαμηλά + Οριζόντιες

Βαμβάκι Kendo Gold Edition Απορροφά δύσκολα στην αρχή αλλά δίνει άψογο αποτέλεσμα και αντέχει σε σχέση με άλλα πολλά που έχω δοκιμάσει

Ελπίζω να βοήθησα

• Μου αρέσει (+) x 2
  • Χρήσιμο (+) x 1

OFFLINE   dsapo

dsapo

Member

• VF Members
  • 18 Δημοσιεύσεις

καλημέρα, ευχαριστώ πάρα πολύ !!!

• Μου αρέσει (+) x 1

0 Μέλος(η) διαβάζουν το θέμα

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμα μέλη