Μετάβαση σε περιεχόμενο

Καλωσήρθατε στο VapeFriends.gr
Εγγραφείτε στο φόρουμ για να αποκτήσετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του. Μόλις εγγραφείτε και συνδεθείτε, θα μπορείτε να δημιουργήσετε τόπικς, να απαντήσετε σε υπάρχοντα άρθρα, να αποκτήσετε τον προσωπικό σας messenger, να ενημερώσετε την κατάστασή σας, να διαχειριστείτε το προφίλ σας και πολλά άλλα. Αυτό το μήνυμα δεν θα εμφανιστεί ξανά όταν εγγραφείτε στο φόρουμ.

Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. This message will be removed once you have signed in.
Σύνδεση στον Λογαριασμό (Login) Δημιουργία Λογαριασμού (Register)
Φωτογραφία

Μουσική που μας αρέσει

• Παρακαλώ συνδεθείτε για να απαντήσετε
422 απαντήσεις στο θέμα

OFFLINE   makis66

makis66

ADMIN

• Administrators
  • 2.077 Δημοσιεύσεις
  • Όνομα:Μάκης
  • ΠεριοχήΑν. Θεσ/νίκη
  • Ατμιστικός εξοπλισμός:Αναφέρεται στην αυτοπαρουσίαση
  • Ενδιαφέροντα - Χόμπι:Μοτό, ηλεκτρονικά, πατέντες

@

Please Login or Register to see this Hidden Content

Κυριάκο συμπληρώνοντας να βάλω το "Κάποια μέρα στην Αθήνα" από το "Τα 4 Επίπεδα Της Ύπαρξης"

αλλά και όλο τον υπέροχο συλλεκτικό δίσκο του συγκροτήματος του 1976

• Μου αρέσει (+) x 2

OFFLINE   arxiloxos

arxiloxos

Advanced Member

• VF Members
  • 400 Δημοσιεύσεις
  • Όνομα:Κυριάκος
  • ΠεριοχήΠεριστερι-Ατρόμητος
  • Ατμιστικός εξοπλισμός:Ότι κυκλοφορεί εκάστοτε και γίνετε τις μόδας!
  • Ενδιαφέροντα - Χόμπι:Ατμισμα και wet shaving
@

Please Login or Register to see this Hidden Content

Μάκη κάποια στιγμή θα αναφερθώ πώς γνώρισα τον Θανάση Άλατα το μέλος του γκρουπ και του σκιτσογράφου του "Βατράχου" - πολύ πριν από Ριάνα κτλ- καθώς και πως βρήκα και το cd τους το 2000. Γενικά όλη η ιστορία τους είναι εκπληκτική και αξίζει κάποιος γκουγκλαροντας να μάθει για αυτούς. Όπως πχ ότι τον δίσκο τον έγραψαν μέσα σε μια εβδομάδα μόνο,η φωτογράφιση του οπισθόφυλλου έγινε στην πλατεία Μπουρναζίου με κυνηγητό από τον αγροφύλακα, μέχρι την Ριάνα και τις οικονομικές απολαβές για ένα sample μόνο 4", έως το Grammy. Παρακάτω άλλη μια κομματαρα..

Ο λόγος που τους έχω και στην φώτο προφίλ μου είναι ο εντυπωσιασμός μου στο πως κάποια 19 Χρονα φτωχοπαιδα από τον Άγιο Φανούρη Ιλίου κάνοντας την πλάκα τους και στην ουσία περνώντας τα χρόνια και πρακτικά ξεχνώντας ακόμα και τον δίσκο τους-απο το 1976- βρίσκονται ξαφνικά στο προσκήνιο, πουλώντας ξανά την δουλειά τους στην Αμερική και όχι μόνο.Ειναι αυτό που λέμε ότι δεν ξέρεις πότε πως τα φερνει η ζωή αυτή την φορά με την θετική μεριά της.

Επεξεργάσθηκε απο arxiloxos, 11 Μάρτιος 2019 - 21:54.

• Μου αρέσει (+) x 4

OFFLINE   fobmove

fobmove

Advanced Member

• VF Members
  • 200 Δημοσιεύσεις

Επεξεργάσθηκε απο fobmove, Χθές, 14:26 .

• Μου αρέσει (+) x 1

0 Μέλος(η) διαβάζουν το θέμα

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμα μέλη