Μετάβαση σε περιεχόμενο

Καλωσήρθατε στο VapeFriends.gr
Εγγραφείτε στο φόρουμ για να αποκτήσετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του. Μόλις εγγραφείτε και συνδεθείτε, θα μπορείτε να δημιουργήσετε τόπικς, να απαντήσετε σε υπάρχοντα άρθρα, να αποκτήσετε τον προσωπικό σας messenger, να ενημερώσετε την κατάστασή σας, να διαχειριστείτε το προφίλ σας και πολλά άλλα. Αυτό το μήνυμα δεν θα εμφανιστεί ξανά όταν εγγραφείτε στο φόρουμ. Δώστε προσοχή στην σωστή αναγραφή του email σας στην εγγραφή σας γιατί σε αυτό θα σας αποσταλεί email επιβεβαίωσης. Αν δεν λάβετε email επιβεβαίωσης στα εισερχόμενά σας, ελέγξτε και στα spam σας.

Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. This message will be removed once you have signed in. Pay attention to the correct entry of your email in your registration because it will send you a confirmation email. If you do not receive a confirmation email in your inbox, check your spam.
Σύνδεση στον Λογαριασμό (Login) Δημιουργία Λογαριασμού (Register)
Φωτογραφία

NAUTILUS 2 - Zelos kit - RBA

- - - - -

• Παρακαλώ συνδεθείτε για να απαντήσετε
7 απαντήσεις στο θέμα

OFFLINE   Mak

Mak

Mak

• Members
  • 243 Δημοσιεύσεις

Ο Nautilus 2 ειναι η εξέλιξη του Ναυτίλου και Ναυτίλου μίνι.

Την  παρουσίαση τη βλέπετε εδω :

Μερικές φωτογραφίες:

packaging4.jpg

packaging3.jpg

Μέσα στη συσκευασία περιέχει

inside1.jpg

Σε σχέση με τον Ναυτίλο μίνι

diafora2.jpg

Η RBA κεφαλή

vvtf_rba_deck_v2a_1024x1024.jpg

Την βρίσκουμε για αγορά

Please Login or Register to see this Hidden Content

και το setup της :

• Μου αρέσει (+) x 6

OFFLINE   ambient

ambient

ADMIN

• Administrators
  • 1.313 Δημοσιεύσεις
  • Όνομα:Δημήτρης
  • ΠεριοχήΘεσσαλονίκη - Μεσολόγγι
  • Ατμιστικός εξοπλισμός:Kayfun 3.1ES, Skyline, Doggystyle,FEV4,KV5,Apollo κ.α.

Μπράβο @

Please Login or Register to see this Hidden Content

για την πολύ ωραία παρουσίαση. :goodpost: :D_clap_20:

Θεωρώ ότι ο συγκεκριμένος ατμοποιητής είναι ότι καλύτερο για έναν νεοεισερχόμενο στο άτμισμα.

Αυτό φυσικά δεν αποκλείει τη χρήση και από εμπειρότερους μιας και εκτός των ευκολιών που προσφέρει ένας εργοστασιακός ατμοποιητής, ο συγκεκριμένος διακρίνεται και για την πολύ καλή του γεύση.

• Μου αρέσει (+) x 3

OFFLINE   arxiloxos

arxiloxos

Advanced Member

• VF Members
  • 452 Δημοσιεύσεις
  • Όνομα:Κυριάκος
  • ΠεριοχήΠεριστερι-Ατρόμητος
  • Ατμιστικός εξοπλισμός:Ότι κυκλοφορεί εκάστοτε και γίνετε τις μόδας!
  • Ενδιαφέροντα - Χόμπι:Ατμισμα και wet shaving
Δεν τον έχω και δεν πρόκειται να τον πάρω. Δεν έχω διαβάσει και τις καλύτερες κριτικές συν ότι μετά τον πρώτο ναυτιλο και την επιτυχία του νομίζω ότι η aspire κάπου τοχει χάσει
  • Χρήσιμο (+) x 1

OFFLINE   fantomas7

fantomas7

Advanced Member

• Gold VF Members
  • 637 Δημοσιεύσεις
  • Όνομα:Νικος
  • ΠεριοχήΡεθυμνο
  • Ατμιστικός εξοπλισμός:κλωνοκατασταση....
  • Ενδιαφέροντα - Χόμπι:motorcycle lover...

ωραιος ο μακης με τα καλούδια του! (εγώ περιμένω να δω, δικό σου στήσιμο!!να σε δω με τις χερούκλες σου και την κάμερα να στήνεις εκει !!!χαχαχχα)

πολύ τίμιος ατμοποιητής με νορμάλ γεύση, μια χαρα τιμη για ελλαδα,έχει κάτι κουσούρια με το γέμισμα αλλά δεν τρέχει τπτ, μπορεί να σταθεί δίπλα στον νέο ατμιστη με μεγάλη άνεση, στο έμπειρο νομίζω πως οχι έχει καλύτερες επιλογές σε εργοστασιακους.

OFFLINE   makis66

makis66

ADMIN

• Administrators
  • 2.549 Δημοσιεύσεις
  • Όνομα:Μάκης
  • ΠεριοχήΑν. Θεσ/νίκη
  • Ατμιστικός εξοπλισμός:Αναφέρεται στην αυτοπαρουσίαση
  • Ενδιαφέροντα - Χόμπι:Μοτό, ηλεκτρονικά, πατέντες

Τον ατμοποιητή τον δοκίμασα από κάποιον γνωστό που δουλεύει μόνο εργοστασιακούς αλλά δεν κατάλαβα και πολλά, γιατί το υγρό που είχε δεν ήταν γνώριμο, αλλά και γενικά επειδή ασχολούμαι μόνο με επισκευάσιμους δεν μου έκανε μεγάλη εντύπωση.

Θα σταθώ όμως στην άψογη παρουσίαση του Μάκη ο οποίος αδικείται, μιας και τα βιντεάκια του είναι πολύ καλύτερα από αυτά πολλών reviewer. :rockout:

Μάκη το έχεις....... :respect:

• Μου αρέσει (+) x 1
  • Χρήσιμο (+) x 1

OFFLINE   Bill-Βασιλης

Bill-Βασιλης

Member

• VF Members
  • 22 Δημοσιεύσεις

Καταρχας εν μπραβο για την παρουσιαση,δεν ηξερα οτι παιρνει και επισκευασιμη ,αλλα για μενα πολυ δυσκολο ν ασχοληθω γιατι στα στησιματα εχω δυο αριστερα χερια

Τωρα οσο αναφορα την γευση του ειναι παρα πολυ καλη για σφιχτη τζουρα.

Για το θεμα των διαρροων που φοβουνται καποιοι φιλοι συνατμιστες

1) Αν σκουπιζουμε το τανκακι ( Απο την εξωτερικη επιφανεια εννοειται) και 

2) την ωρα που βιδωνουμε την αντισταση, μολις πιασει στα πασα, τον γυρισουμε αναποδα ,εγγυημμενα ποτε δεν θα υπαρξουν διαρροες

• Χρήσιμο (+) x 4
  • Συμφωνώ! (+) x 1

OFFLINE   Simon35

Simon35

Member

• VF Members
  • 49 Δημοσιεύσεις
Στον ναυτίλο και ναυτίλο 2, μια και τους δούλεψα χρόνια... Οι αντιστάσεις που τους ταιριάζουν γάντι είναι...η 0.7 ωμ ..πολύ καλή γεύση και πολύ καλό τράβηγμα για όσους θέλουν αερατη τσιγαρισια...και δεύτερη η αντίσταση 1.8 με πορτοκάλι φλατζα που έχει πάρα πολύ ωραία γεύση.. οι υπόλοιπες είναι πολύ κακές.
  • Χρήσιμο (+) x 4

OFFLINE   Scorpion

Scorpion

Advanced Member

• Gold VF Members
  • 614 Δημοσιεύσεις
  • Όνομα:Kwstas
  • ΠεριοχήAthens North
  • Ατμιστικός εξοπλισμός:Kayfun V5 - Asmodus Minikin Reborn

Οι πορτοκαλί αντιστάσεις 1,8Ω δεν είναι aspire Είναι της Eigate

Είναι Clapton και έχουν ωραίο αποτέλεσμα …..τον χειμώνα

Το καλοκαίρι βράζει όλο το σύστημα με ότι συνέπειες έχει αυτό :toohot:

Όταν τηρούνται κάποια απλά πραγματάκια στο nautilus δεν υπάρχει κανένα πρόβλημα :thumbup:

Και για τον 2 έχω ακούσει καλά λόγια Δεν τον έχω δουλέψει

• Μου αρέσει (+) x 2

0 Μέλος(η) διαβάζουν το θέμα

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμα μέλη