Μετάβαση σε περιεχόμενο

Καλωσήρθατε στο VapeFriends.gr
Εγγραφείτε στο φόρουμ για να αποκτήσετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του. Μόλις εγγραφείτε και συνδεθείτε, θα μπορείτε να δημιουργήσετε τόπικς, να απαντήσετε σε υπάρχοντα άρθρα, να αποκτήσετε τον προσωπικό σας messenger, να ενημερώσετε την κατάστασή σας, να διαχειριστείτε το προφίλ σας και πολλά άλλα. Αυτό το μήνυμα δεν θα εμφανιστεί ξανά όταν εγγραφείτε στο φόρουμ. Δώστε προσοχή στην σωστή αναγραφή του email σας στην εγγραφή σας γιατί σε αυτό θα σας αποσταλεί email επιβεβαίωσης. Αν δεν λάβετε email επιβεβαίωσης στα εισερχόμενά σας, ελέγξτε και στα spam σας.

Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. This message will be removed once you have signed in. Pay attention to the correct entry of your email in your registration because it will send you a confirmation email. If you do not receive a confirmation email in your inbox, check your spam.
Σύνδεση στον Λογαριασμό (Login) Δημιουργία Λογαριασμού (Register)
Φωτογραφία

'Ετοιμα καπνικά υγρά που σηκώνουν περαιτέρω αραίωση

• Παρακαλώ συνδεθείτε για να απαντήσετε
3 απαντήσεις στο θέμα

OFFLINE   GIAMI

GIAMI

Moderator

• Moderators
  • 814 Δημοσιεύσεις
  • Όνομα:ΓΙΑΝΝΗΣ
  • ΠεριοχήΑΘΗΝΑ
  • Ατμιστικός εξοπλισμός:Siren 2 , Berserker , Kayfun Prime , True , Brunhilde

Κυκλοφορουν στην αγορα αρκετα ετοιμα καπνικα υγρα αναπληρωσης, με υπεροχο 'υφος' και 'χαρακτηρα' καθως και γευση τα οποια δυστυχως δεν τα εχουν κυκλοφορησει οι εταιριες τους σε αρωμα και μπορουν να αραιωθουν περαιτερω (σε λογικα πλαισια) χωρις να χασουν ιδιαιτερους ποντους γευστικα.

Ανοιγω αυτο το νημα ωστε να παραθεσουμε υγρα τα οποια εχουμε δοκιμασει , μας εχουν εκπληξει γευστικα και τα οποια μπορουμε να αραιωσουμε και να τα εχουμε σε λιγο εστω , περισσοτερη ποσοτητα , μιας και τα περισσοτερα σαν κοστος τσουζουν.

Εγω ενα παραδειγμα που εχω μιας και το εχω δοκιμασει και αραιωσει ειναι της εταιριας EL TORO το αρωμα Puros Dark

• Μου αρέσει (+) x 3
  • Χρήσιμο (+) x 1

OFFLINE   redortho

redortho

Advanced Member

• Gold VF Members
  • 1.851 Δημοσιεύσεις
  • Όνομα:Δημήτρης
  • ΠεριοχήΝέα Σμύρνη
  • Ατμιστικός εξοπλισμός:Skyfall, Skyline, TA, TAE, Amadeus, Phenomenon, Eviva, Creek

Αν και το αραίωμα Γιάννη είναι υποκειμενικό θέμα, εσύ πόσο το αραίωσες;

OFFLINE   GIAMI

GIAMI

Moderator

• Moderators
  • 814 Δημοσιεύσεις
  • Όνομα:ΓΙΑΝΝΗΣ
  • ΠεριοχήΑΘΗΝΑ
  • Ατμιστικός εξοπλισμός:Siren 2 , Berserker , Kayfun Prime , True , Brunhilde

Το αγορασα 9ευρω τα 10ml στα 10mg και το προσθεσα αλλα 30ml μηδενικης και ειχα 40ml στα 2,5mg περιπου.

Βεβαια η γευση ατονισε αλλα πιστευω με επερνε και ειχα μικρη  αποκλιση στην ενταση γευσης μιας και ειναι πολυ εντονο αρωμα.

Μιλαω εκ του ασφαλους μιας και κανω υγρα με μικρα ποσοστα αραιωσεις.

• Χρήσιμο (+) x 3

OFFLINE   rakiracer

rakiracer

Member

• VF Members
  • 38 Δημοσιεύσεις
  • Όνομα:vasilis
  • Περιοχήcreta
  • Ατμιστικός εξοπλισμός:berserker mini-doggystyle sxk-berserker mtl rda-sxk kf prime-phenomenon zest2.2

@

Please Login or Register to see this Hidden Content

αν τα  10ml  τα εκανες 40ml και ειχες αποτελεσμα εισαι πολλυ μαγκας και βρηκες υγρο με αρ####δια !!!!θα το δοκιμασω μολις βρω το puros dark

Κατι αναλογο εκανα με το jesus juice της egoist.

Το αρωμα που πηρα εβγαζε 100ml και το εκανα 200ml 50pg-50vg.Απαλη κρεμα με καραμελωμενα  φουντουκια για ολη μερα και πιο καθαρο υγρο!!!

υγ. Δεν ειναι καπνικο sorry....

• Μου αρέσει (+) x 2

0 Μέλος(η) διαβάζουν το θέμα

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμα μέλη