Μετάβαση σε περιεχόμενο

Καλωσήρθατε στο VapeFriends.gr
Εγγραφείτε στο φόρουμ για να αποκτήσετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του. Μόλις εγγραφείτε και συνδεθείτε, θα μπορείτε να δημιουργήσετε τόπικς, να απαντήσετε σε υπάρχοντα άρθρα, να αποκτήσετε τον προσωπικό σας messenger, να ενημερώσετε την κατάστασή σας, να διαχειριστείτε το προφίλ σας και πολλά άλλα. Αυτό το μήνυμα δεν θα εμφανιστεί ξανά όταν εγγραφείτε στο φόρουμ. Δώστε προσοχή στην σωστή αναγραφή του email σας στην εγγραφή σας γιατί σε αυτό θα σας αποσταλεί email επιβεβαίωσης. Αν δεν λάβετε email επιβεβαίωσης στα εισερχόμενά σας, ελέγξτε και στα spam σας.

Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. This message will be removed once you have signed in. Pay attention to the correct entry of your email in your registration because it will send you a confirmation email. If you do not receive a confirmation email in your inbox, check your spam.
Σύνδεση στον Λογαριασμό (Login) Δημιουργία Λογαριασμού (Register)
Φωτογραφία

Προεπισκόπιση Tilemahos Armed Eagle

- - - - - armed eagle tilemahos

•  Το θέμα είναι κλειδωμένο Το θέμα είναι κλειδωμένο
103 απαντήσεις στο θέμα

OFFLINE   redortho

redortho

Advanced Member

• Gold VF Members
  • 1.835 Δημοσιεύσεις
  • Όνομα:Δημήτρης
  • ΠεριοχήΝέα Σμύρνη
  • Ατμιστικός εξοπλισμός:Skyfall, Skyline, TA, TAE, Amadeus, Phenomenon, Eviva, Creek

@

Please Login or Register to see this Hidden Content

Έχω την αίσθηση ότι είχα απαντήσει, αλλά κάπου χάθηκε (μπορεί σε άλλο νήμα  :laugh1: ). Πολλά θέματα μπαίνουν στην προεπισκόπιση (που δεν έχει πλέον νόημα γιατί έχει γίνει παρουσίαση) κυρίως γιατί εδώ απαντάει ο Θάνος, οπότε η κουβέντα για διάφορα θέματα γίνεται εδώ. Αναγκαστικά παρακολουθώ αυτό το νήμα παρά το ότι το άλλο το ξεκίνησα εγώ και μου κόστισε κάποιον χρόνο για να βγάλει μια αξιοπρεπή παρουσίαση. Ίσως να ήταν καλύτερα η δημιουργία νήματος ΜΟΝΟ για κατασκευαστές που θα γίνονται μόνο ερωτήσεις προς τον κατασκευαστή με απαγόρευση διαλόγου μεταξύ των μελών. Όλα τα υπόλοιπα θα υπάρχουν στα αντίστοιχα νήματα των μελών.

OFFLINE   makis66

makis66

ADMIN

• Administrators
  • 2.517 Δημοσιεύσεις
  • Όνομα:Μάκης
  • ΠεριοχήΑν. Θεσ/νίκη
  • Ατμιστικός εξοπλισμός:Αναφέρεται στην αυτοπαρουσίαση
  • Ενδιαφέροντα - Χόμπι:Μοτό, ηλεκτρονικά, πατέντες

Ρε παιδιά πόσο δύσκολο είναι να γίνονται πλέον οι ερωτήσεις στον Θανάση στο κανονικό νήμα του Eagle που έχει γίνει πλέον και η παρουσίαση;

Πόσες φορές πρέπει να το γράψουμε;

Εδώ είναι το νήμα της προεπισκόπησης του Eagle και πλέον καλό θα ήταν να μην ξαναγράψουμε.

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ για την κατανόηση !!!

• Συμφωνώ! (+) x 2

OFFLINE   redortho

redortho

Advanced Member

• Gold VF Members
  • 1.835 Δημοσιεύσεις
  • Όνομα:Δημήτρης
  • ΠεριοχήΝέα Σμύρνη
  • Ατμιστικός εξοπλισμός:Skyfall, Skyline, TA, TAE, Amadeus, Phenomenon, Eviva, Creek

Αν είναι να γράφει και ο ΙΜΕΟ στο νήμα της παρουσίασης, ας κλειδώσει της προεπισκόπισης.

• Μου αρέσει (+) x 2

OFFLINE   makis66

makis66

ADMIN

• Administrators
  • 2.517 Δημοσιεύσεις
  • Όνομα:Μάκης
  • ΠεριοχήΑν. Θεσ/νίκη
  • Ατμιστικός εξοπλισμός:Αναφέρεται στην αυτοπαρουσίαση
  • Ενδιαφέροντα - Χόμπι:Μοτό, ηλεκτρονικά, πατέντες

OK  :ok:

Κλειδώνει το παρόν νήμα και συνεχίζουμε στο νήμα της παρουσίασης του