Μετάβαση σε περιεχόμενο

Καλωσήρθατε στο VapeFriends.gr
Εγγραφείτε στο φόρουμ για να αποκτήσετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του. Μόλις εγγραφείτε και συνδεθείτε, θα μπορείτε να δημιουργήσετε τόπικς, να απαντήσετε σε υπάρχοντα άρθρα, να αποκτήσετε τον προσωπικό σας messenger, να ενημερώσετε την κατάστασή σας, να διαχειριστείτε το προφίλ σας και πολλά άλλα. Αυτό το μήνυμα δεν θα εμφανιστεί ξανά όταν εγγραφείτε στο φόρουμ. Δώστε προσοχή στην σωστή αναγραφή του email σας στην εγγραφή σας γιατί σε αυτό θα σας αποσταλεί email επιβεβαίωσης. Αν δεν λάβετε email επιβεβαίωσης στα εισερχόμενά σας, ελέγξτε και στα spam σας.

Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. This message will be removed once you have signed in. Pay attention to the correct entry of your email in your registration because it will send you a confirmation email. If you do not receive a confirmation email in your inbox, check your spam.
Σύνδεση στον Λογαριασμό (Login) Δημιουργία Λογαριασμού (Register)
Φωτογραφία

Siren 2 by Digiflavor 22 & 24mm

* * * * * 3 ψήφοι

• Παρακαλώ συνδεθείτε για να απαντήσετε
329 απαντήσεις στο θέμα

OFFLINE   camber

camber

Member

• VF Members
  • 102 Δημοσιεύσεις
  • Όνομα:Γιώργος
  • ΠεριοχήΘεσσαλονίκη
Μας έχουν ζαλίσει οι Κινέζοι με τους πνευμονικούς ατμοποιητές τους. Κάθε 10 λεπτά εμφανίζεται και από ένας. Καλά τα ντουμάνια και τα πυρωμένα συρματόσχοινα αλλά για μας τους δροσερούληδες λάτρεις των χαμηλών βατ και της σφιχτής τσιγαρίσιας τζούρας οι επιλογές είναι πολύ περιορισμένες.
Πρόσφατα εμφανίστηκε ο Berserker αλλά ένας κούκος δεν φέρνει την άνοιξη. Ο Siren 2 από τη Digiflavor είναι ο άλλος κούκος.

vyoJG5d.jpg
Η συσκευασία περιέχει τον ατμοποιητή, ανταλλακτικό τζαμάκι, κατσαβιδάκι, 2 αντιστάσεις, έξτρα o-rings και βιδάκια.  Φυσικά και εγχειρίδιο οδηγιών.

ZCIpgVr.jpg
Με μια ματιά
Ύψος: 41.5mm
Διάμετρος: 22mm
Χωρητικότητα: 2ml

ma41GmS.jpg
Αποτελείται από πολύ λίγα κομμάτια. Τα σπειρώματα δείχνουν ποιοτικά με καλή συναρμογή.

nwkSxo3.jpg
Ο τρόπος αναπλήρωσης είναι για σεμινάριο. Το καπάκι εφαρμόζει στην ειδικά διαμορφωμένη υποδοχή. Στρέφοντας δεξιά κατά 1/4 σφραγίζει ερμητικά ή απασφαλίζει αν γυρίσουμε αριστερά. Η αναπλήρωση είναι παιχνιδάκι χωρίς περίπλοκους μηχανισμούς.

hapQJLb.png
Το ντεκ είναι μεγάλο και άνετο και το στήσιμο των αντιστάσεων πολύ εύκολο. Μπορεί να δουλέψει κανείς με πολύ χοντρά σύρματα αν και νομίζω ότι στη φιλοσοφία του ατμοποιητή ταιριάζουν περισσότερο τα λεπτά με χαμηλή ισχύ.
Υπάρχουν 3 είσοδοι αέρα κάτω από την αντίσταση ώστε να τη χτυπούν σε όλο το μήκος για μέγιστη απόδοση ατμού και γεύσης.

NkhH0qF.jpg
Ποτίζουμε το βαμβάκι για να κάτσει στα λούκια και το κόβουμε ώστε να μην σέρνεται κάτω στη βάση. Έτοιμοι!

Στη χρήση
Είναι καταπληκτικός!
Υπάρχουν 10 διαφορετικές ρυθμίσεις αέρα και ο καθένας θα βρει τη τζούρα που του ταιριάζει. Από πολύ σφιχτή μπορεί να γίνει έως ημιπνευμονική.
Ο ατμός είναι απαλός, βελούδινος και πλούσιος. Η γεύση εξαιρετική.
Είναι εντελώς αθόρυβος.
Γεμίζει πανεύκολα και δεν έχει καμία απολύτως διαρροή. Ούτε καν υγρασία στην εισαγωγή αέρα.
Το στήσιμο είναι παιχνιδάκι.
Η τιμή είναι προσιτή.
Τι άλλο να ζητήσει κανείς;

• Μου αρέσει (+) x 14
  • Χρήσιμο (+) x 4

OFFLINE   ambient

ambient

ADMIN

• Administrators
  • 1.322 Δημοσιεύσεις
  • Όνομα:Δημήτρης
  • ΠεριοχήΘεσσαλονίκη - Μεσολόγγι
  • Ατμιστικός εξοπλισμός:Kayfun 3.1ES, Skyline, Doggystyle,FEV4,KV5,Apollo κ.α.

@

Please Login or Register to see this Hidden Content

Πολύ ωραία και αναλυτική παρουσίαση Γιώργο. :goodpost: :thankyouyellow:

Όπως ακριβώς τα λες είναι Γιώργο με τους ατμοποιητές από την Άπω Ανατολή.

Δυστυχώς η μόδα θέλει τους "ντουμανάτους" με τα εξωτικά σύρματα και τα πολλά watt.

Ευτυχώς κάποιοι σκέφτηκαν και εμάς τους επιζητούντες την τσιγαρίσια τζούρα με τα "λεπτά" σύρματα και τα λίγα watt.

Ένας απ αυτούς τους κατασκευαστές είναι και η Digiflavor που ξεκίνησε με το Siren και συνέχισε με το Siren 2 που έκανες και την παρουσίαση.

Ήταν και είναι στα υπ όψιν για αγορά αν και είμαι εν αναμονή ενός Berserker που δεν ξέρω αν και πότε θα παραλάβω.

Με όλα τα θετικά που ανάφερες κατά τη χρήση του και γνωρίζοντας ότι έχουμε παρόμοια συμπεριφορά ατμίσματος( μας αρέσει η mtl τζούρα) με ιντρίγκαρε ακόμη περισσότερο η παρουσίασή σου.

Στο τέλος δεν θα την γλιτώσω την παντόφλα :hahaha:

• Χαχαχα-Γέλιο (+) x 4
  • Χρήσιμο (+) x 1
  • Μου αρέσει (+) x 1

OFFLINE   makis66

makis66

ADMIN

• Administrators
  • 2.560 Δημοσιεύσεις
  • Όνομα:Μάκης
  • ΠεριοχήΑν. Θεσ/νίκη
  • Ατμιστικός εξοπλισμός:Αναφέρεται στην αυτοπαρουσίαση
  • Ενδιαφέροντα - Χόμπι:Μοτό, ηλεκτρονικά, πατέντες

@

Πολύ ωραία παρουσίαση Γιώργο. :ok:

Επιτέλους ακόμη ένας MTL ατμοποιητής βελτιωμένος σε σχέση με τον παλαιότερο Siren.

Από ότι βλέπω το στήσιμό του είναι πανεύκολο και ειδικά τα βαμβάκια.

Ο μόνος ενδοιασμός που έχω είναι αν η τζούρα του γίνεται αρκετά σφιχτή γιατί οι τρεις τρυπούλες εισαγωγής αέρα που έχει στο ντεκ μου φαίνονται αρκετά μεγάλες για MTL ατμοποιητή.

Αλήθεια η χωρητικότητά του είναι μόνο 2ml δεδομένου ότι ο παλαιότερος siren χωρούσε 4ml στην έκδοση με διάμετρο 22mm;

Eπίσης το υλικό κατασκευής του είναι SS, γιατί φαίνεται θαμπό (ματ);

• Χρήσιμο (+) x 3

OFFLINE   Panick

Panick

Advanced Member

• VF Members
  • 240 Δημοσιεύσεις
  • Όνομα:Νίκος
  • ΠεριοχήΝίκαια
  • Ατμιστικός εξοπλισμός:Kayfun Prime - Taifun GTR - Kayfun Lite 2019
Αυτό με τις 10 διαφορετικές ρυθμίσεις αέρα φαίνεται αρκετά ενδιαφέρον. Είχα τον πρώτο, τον 22αρη, αλλά ακόμα και στη μία τρύπα μου φαινόταν πολύ αεράτος και τον έδωσα. Όταν κατέβω Πειραιά θα πάω να τον δοκιμάσω τον V2!
  • Μου αρέσει (+) x 2
  • Χρήσιμο (+) x 1

OFFLINE   Διηνεκης

Διηνεκης

Advanced Member

• VF Members
  • 243 Δημοσιεύσεις
  • Όνομα:Παναγιώτης

@

Πολύ ωραία παρουσίαση Γιώργο. :ok:

Επιτέλους ακόμη ένας MTL ατμοποιητής βελτιωμένος σε σχέση με τον παλαιότερο Siren.

Από ότι βλέπω το στήσιμό του είναι πανεύκολο και ειδικά τα βαμβάκια.

Ο μόνος ενδοιασμός που έχω είναι αν η τζούρα του γίνεται αρκετά σφιχτή γιατί οι τρεις τρυπούλες εισαγωγής αέρα που έχει στο ντεκ μου φαίνονται αρκετά μεγάλες για MTL ατμοποιητή.

Αλήθεια η χωρητικότητά του είναι μόνο 2ml δεδομένου ότι ο παλαιότερος siren χωρούσε 4ml στην έκδοση με διάμετρο 22mm;

Eπίσης το υλικό κατασκευής του είναι SS, γιατί φαίνεται θαμπό (ματ);

Υπαρχει και η εκδοση 4,5 ml διαμετρος 24

• Χρήσιμο (+) x 2
  • Μου αρέσει (+) x 1

OFFLINE   makis66

makis66

ADMIN

• Administrators
  • 2.560 Δημοσιεύσεις
  • ΠεριοχήΑν. Θεσ/νίκη

@

Παναγιώτη δεν υπάρχει Eλλάδα σε 24mm.

Αν τον βρεις πουθενά βάλε λινκ και τον τσίμπησα.

• Μου αρέσει (+) x 2

OFFLINE   teo77

teo77

Member

• VF Members
  • 176 Δημοσιεύσεις
  • Όνομα:Θοδωρης

Kαι εγω εχω την ιδια απορια με τον Μακη για τις 3 τρυπες του αερα μιας και φαινονται λιγο μεγαλες για mtl.

Bεβαια χαιρομαι που εχουν αρχισει και βγαινουν ξανα σφιχτοι ατμο,μιας και δεν μπορω και εγω δυστυχως με τιποτα τον κουφιο αερα απο τους αερατους,αλλα αυτα ειναι γουστα.

Αλλα ρε παιδια αυτο το πραγμα να δοκιμαζουν ειδικα ''μεγαλοι''youtubereview mtl ατμο με κλαπτονια και ετσι αστο να παει και ναρθει δηλαδη :lol:  :lol:

Να ευχαριστησω τον camper και εγω για την ωραια του παρουσιαση :thankyouyellow:

Επεξεργάσθηκε απο teo77, 28 Οκτώβριος 2017 - 20:48.

• Χαχαχα-Γέλιο (+) x 2
  • Μου αρέσει (+) x 2
  • Χρήσιμο (+) x 1
  • Συμφωνώ! (+) x 1

OFFLINE   camber

camber

Member

• VF Members
  • 102 Δημοσιεύσεις
  • Όνομα:Γιώργος
  • ΠεριοχήΘεσσαλονίκη

@

Μάκη το υλικό φαίνεται SS αν και δεν είμαι μεταλλουργός. Έχει το ίδιο ματ φινίρισμα με την παλιά μου αγάπη τον Kebo Russian 91%

Kebo_exclusive_the_Russian_V2_and_Russio

Αυτό σημαίνει ότι δεν ταιριάζει με κανένα ασημί μοντάκι της αγοράς :D

Στη βδομάδα που τον έχω κατόρθωσα και τον σαβούρντισα 2 φορές. Ήμουν πολύ τυχερός που δεν έσπασε το τζαμάκι αλλά αυτό που μου έκανε εντύπωση ότι δεν απέκτησε την παραμικρή γρατσουνιά ή βαθούλωμα.

Όσον αφορά τη τζούρα, αυτή μπορεί να γίνει πολύ σφιχτή. Δε νομίζω να υπάρξει άνθρωπος που θα τον δουλέψει στη μικρότερη. Φανατικός της σφιχτής τζούρας του KFL+, ο Siren μου δίνει την ίδια αίσθηση με τις 2.5 ή 3 μικρότερες τρύπες ανοιχτές.

Οι τρύπες που βρίσκονται κάτω από την αντίσταση παρόλο που φαίνονται μεγάλες δε δείχνουν να κόβουν την πίεση του αέρα. Δεν παρατηρώ δηλαδή το φαινόμενο των αεράτων που όταν κλείνεις τον αέρα σφίγγει η τζούρα αλλά δεν παράγει σωστά ατμό. Ακόμα και στις μικρές τρύπες ο ατμός είναι πλούσιος και σε μπουκώνει σωστά.

Το στήσιμο που έχω τις 2-3 τελευταίες μέρες είναι με απλό kanthal 0.32mm 1.85Ω στα 13.5W και είναι σούπερ.

Επεξεργάσθηκε απο camber, 29 Οκτώβριος 2017 - 00:49.

• Χρήσιμο (+) x 4
  • Μου αρέσει (+) x 1

OFFLINE   makis66

makis66

ADMIN

• Administrators
  • 2.560 Δημοσιεύσεις
  • ΠεριοχήΑν. Θεσ/νίκη

Ευχαριστώ Γιώργο @

για τις χρήσιμες πληροφορίες. :ok:

Ξέρεις αν θα έρθει και ο 24άρης Siren 2 μιας και θα έχει πολύ μεγαλύτερη χωρητικότητα ή λόγω TPD αποκλείεται η εισαγωγή του;

OFFLINE   redortho

redortho

Advanced Member

• Gold VF Members
  • 1.851 Δημοσιεύσεις
  • ΠεριοχήΝέα Σμύρνη
  • Ατμιστικός εξοπλισμός:Skyfall, Skyline, TA, TAE, Amadeus, Phenomenon, Eviva, Creek

Αν τον πουλάει με εξάρτημα μείωσης χωρητικότητας στυλ GG ή με extra επέκταση σαν ανταλλακτικό, δε νομίζω να υπάρχει πρόβλημα. Θα δείξει...

OFFLINE   fantomas7

fantomas7

Advanced Member

• Gold VF Members
  • 637 Δημοσιεύσεις
  • Όνομα:Νικος
  • ΠεριοχήΡεθυμνο
  • Ατμιστικός εξοπλισμός:κλωνοκατασταση....
  • Ενδιαφέροντα - Χόμπι:motorcycle lover...

@

ωραία παρουσίαση γιωργο  ευχαριστουμεεεεε ( εγώ πάντως στην μεγάλη τρυπά του berseker την έκανα πνευμονικη!!! σε αυτόν  μάλλον θα κάνω extreme σύννεφο καταστάσεις!!!χαχαχαχχαχαχ)

@

μακη εδώ είσαι, 24mm στα 40€ και με δωρεάν μεταφορικά!! 

( αν πατήσεις εκεί που λέει επιπλέον πληροφορίες σου λέει οτι είναι  4,5ml ~ 24mm )

επίσης να πούμε για τους φίλους μας στην Αθήνα ότι το συγκεκριμένο κατάστημα έχει τον ατμοποιητή ως δείγμα για να τον δοκιμάσει ο εκάστοτε ενδιαφερόμενος !!!

να βάλουμε και μια ελληνική παρουσίαση...

υγ1) μειονέκτημα στον siren που αν κάτι πάει στραβά δεν έχεις πρόσβαση στο ντεκ με υγρό μέσα ( αν είναι γεμάτο εννοείτε)

υγ2) μόλις μίλησα με το κατάστημα μεσώ φουμπου και μου σιγούρεψε οτι έχει τον 24mm @

όρμα, επίσης προς το παρών έχει μόνο τον 24mm τον 22mm θα τον έχει σε λίγες μέρες ,( ποιο άμεση ενημέρωση κυριακάτικα δεν γίνεται !!!)

• Χρήσιμο (+) x 5
  • Μου αρέσει (+) x 1

OFFLINE   redortho

redortho

Advanced Member

• Gold VF Members
  • 1.851 Δημοσιεύσεις
  • ΠεριοχήΝέα Σμύρνη
  • Ατμιστικός εξοπλισμός:Skyfall, Skyline, TA, TAE, Amadeus, Phenomenon, Eviva, Creek

Στο βασικό που είναι και η παραγγελία, λέει 2ml και στις πρόσθετες πληροφορίες 4,5ml. Τί από τα δύο σου στέλνει δεν το διευκρινίζει  :unsure:

OFFLINE   fantomas7

fantomas7

Advanced Member

• Gold VF Members
  • 637 Δημοσιεύσεις
  • ΠεριοχήΡεθυμνο

@

4,5ml στελνει μιλησα μαζι του.το γραφει στις επιπλεον πληροφοριες ( εχω κανει update sto σχολιο μου )

• Μου αρέσει (+) x 2

OFFLINE   fantomas7

fantomas7

Advanced Member

• Gold VF Members
  • 637 Δημοσιεύσεις
  • ΠεριοχήΡεθυμνο

είναι αδύνατο να συνενοηθω με τους Κινέζους, από ότι καταλαβαίνω το ss δεν είναι βάψιμο άλλα τρίψιμο/αμμοβολή...

(κοκκινα οι ερωτησεις μπλε οι απαντησεις)
in ss version is it coated or plain SS??

you mean the meterial?
No i mean the paint.

The ss tank  is painted like black /blue or  is clear ss?

ss
crafts

• Μου αρέσει (+) x 2

OFFLINE   makis66

makis66

ADMIN

• Administrators
  • 2.560 Δημοσιεύσεις
  • ΠεριοχήΑν. Θεσ/νίκη

Nικόλα για να συνεννοηθείς με τους Κινέζους πρέπει να μάθεις Κινέζικα.

Ή δεν καταλαβαίνουν τί τους ρωτάς ή κάνουν τον Κινέζο. :mollie:

• Χαχαχα-Γέλιο (+) x 4

OFFLINE   haytek

haytek

Member

• VF Members
  • 28 Δημοσιεύσεις
  • Όνομα:Lampros
  • Ατμιστικός εξοπλισμός:Paranormal 250c, GUS Iou-R , Doggystyle

ή κανεις μεταφραση το coated και το painted στα κινεζικα και copy paste :D :D :D

• Χαχαχα-Γέλιο (+) x 1

OFFLINE   makis66

makis66

ADMIN

• Administrators
  • 2.560 Δημοσιεύσεις
  • ΠεριοχήΑν. Θεσ/νίκη

"Ο κύβος ερρίφθη" για τον 24άρη. :rockout:

Αύριο θα τον έχω στα χέρια μου οπότε και θα γράψω τις πρώτες εντυπώσεις. :twothumbs:

• Μου αρέσει (+) x 3

OFFLINE   Epsilon

Epsilon

Newbie

• Members
  • 3 Δημοσιεύσεις

Πωλείτε Siren v2 24mm χρωμα SS

60E Καινουργιος του κουτιου 

χορηγός makis66

ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ

Υ.Γ Δεν θα το εκανα αυτό στον αγαπημένο μου πεθερούλη ξερω πως ειναι να περιμένεις το καινούργιο "παιχνίδι" 

Και η μικρή Νεφέλη σήμερα παρέλαβε καινούργιο αρκουδάκι και έχει τρελαθεί. Ίδια ο παππου-στης. :D

Το δέμα ξεκινάει το απόγευμα απο το σπιτι μου. Παρακαλώ μιστερ makis66 να πάρετε τηλ τον δήμο πολυγύρου να ανοιξει τους δρόμους και να στείλει στρατιωτική συνοδεία γιατι δε ξες τι γίνετε ευχαριστώ!

Επεξεργάσθηκε απο Epsilon, 01 Νοέμβριος 2017 - 11:53.

• Χαχαχα-Γέλιο (+) x 6

OFFLINE   makis66

makis66

ADMIN

• Administrators
  • 2.560 Δημοσιεύσεις
  • ΠεριοχήΑν. Θεσ/νίκη

Γαμπρούλη μου σε περιμένω με αγωνία. :D

Έχω στρώσει κόκκινο χαλί και όλη η περιοχή είναι φωταγωγημένη. :P :P :P

Με το που θα ξεκινήσεις για εδώ θα σε παρακολουθούν από ψηλά 2 ελικόπτερα για μέγιστη ασφάλεια.

Στο έδαφος θα υπάρχει επαρκής κάλυψη με 18 οχήματα των μυστικών υπηρεσιών.

Σε επιφυλακή θα είναι στρατιωτικά τμήματα αμέσου επεμβάσεως.

Λίγο ακόμα αν αργήσεις παίρνω τη μηχανή  :bike1:  και σού 'ρχομαι. :mollie:

Λοιπόν για να σοβαρευτούμε χθες έστειλα το ακόλουθο mail στο service της Geekvape (είναι η ίδια εταιρεία με την Digiflavor):

----------------------------------------------------------------------------------------------

Hello.
I want to ask you if the SS version off Siren 2 GTA MTL 24mm is painted with mat SS color or it is sandblasting on the Stainless Steel surface?
Thank you.
Best regards from Greece, Thomas

----------------------------------------------------------------------------------------------

Σήμερα μου απάντησαν με το ακόλουθο mail:

Thomas,

Thanks so much for contacting us today!

All of the Siren V2's will be painted, no matter what color it is. The gunmetal color is significantly darker than the silver, but still somewhat lighter than the black.
The SS is painted with a metal-flake styled anodization thats silver in color. The others get the same treatment.
I personally like the blue the best!

Hope this helps you make your decision, and thanks for vaping with us!
---------- Forwarded message ----------
From: Roy R. <

>
Date: Tue, Oct 31, 2017 at 2:04 AM
Subject: Re: Siren 2 GTA MTL 24mm
To: service geekvapeusa <

>

Aπ' ότι κατάλαβα ο Siren 2 είναι αμμοβολισμένος και ανοδιωμένος με μία ειδική μεταλλική χρωματική επίστρωση αντοχής.

• Χρήσιμο (+) x 2
  • Μου αρέσει (+) x 1

OFFLINE   makis66

makis66

ADMIN

• Administrators
  • 2.560 Δημοσιεύσεις
  • ΠεριοχήΑν. Θεσ/νίκη

Σήμερα παραλάβαμε με τον γαμπρούλη μου τον Γιώργο @

τους Siren 2, την έκδοση των 24mm σε δύο χρώματα gun metal και SS.

Στήθηκαν στα γρήγορα αφού πλύθηκαν αν και ήρθαν πεντακάθαροι και πράγματι με εντυπωσίασαν από την πρώτη στιγμή τα εξής:

Το εύκολο στήσιμο

Η μεγάλη χωρητικότητα 4,5ml

Το μεγάλο εύρος ρύθμισης τζούρας από τελείως σφιχτή έως σχετικά αεράτη

Η ευκολία επαναπλήρωσης υγρού

Η αθόρυβη λειτουργία του

Πολύ καλή απόδοση γεύσης (αρχική εντύπωση)

Ποιότητα κατασκευής

Μοναδικό μείον που βρήκα ήταν το πάνω ορινκάκι του τανκ το οποίο ήταν κολλημένο στο γυαλί και ότι μέσα στα ανταλλακτικά ορινγκς είχαν μόνο κόκκινα και τυρκουάζ ορινγκάκια.

Περισσότερες εντυπώσεις θα διατυπώσω σε λίγες μέρες που θα έχω πλήρη άποψη μιας και θα τον δουλεύω καθημερινά.

Οι ατμοποιητές αγοράσθηκαν από

και ήρθαν σε αυτήν την συσκευασία που εκτός του ατμοποιητή περιείχε δεύτερο γυάλινο τανκ, 2 σετ ορινγκς, κατσαβιδάκι, μάνιουαλ.

IMG_20171101_185358.jpg

Και εδώ μετά το στήσιμο πάνω στα μοντάκια μας:

IMG_20171101_205729.jpg

• Μου αρέσει (+) x 9
  • Χρήσιμο (+) x 1

0 Μέλος(η) διαβάζουν το θέμα

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμα μέλη