Μετάβαση σε περιεχόμενο

Καλωσήρθατε στο VapeFriends.gr
Εγγραφείτε στο φόρουμ για να αποκτήσετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του. Μόλις εγγραφείτε και συνδεθείτε, θα μπορείτε να δημιουργήσετε τόπικς, να απαντήσετε σε υπάρχοντα άρθρα, να αποκτήσετε τον προσωπικό σας messenger, να ενημερώσετε την κατάστασή σας, να διαχειριστείτε το προφίλ σας και πολλά άλλα. Αυτό το μήνυμα δεν θα εμφανιστεί ξανά όταν εγγραφείτε στο φόρουμ. Δώστε προσοχή στην σωστή αναγραφή του email σας στην εγγραφή σας γιατί σε αυτό θα σας αποσταλεί email επιβεβαίωσης. Αν δεν λάβετε email επιβεβαίωσης στα εισερχόμενά σας, ελέγξτε και στα spam σας.

Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. This message will be removed once you have signed in. Pay attention to the correct entry of your email in your registration because it will send you a confirmation email. If you do not receive a confirmation email in your inbox, check your spam.
Σύνδεση στον Λογαριασμό (Login) Δημιουργία Λογαριασμού (Register)
Φωτογραφία

URSULA A RECIPE BY NTOK 60ml MIX AND VAPE

• Παρακαλώ συνδεθείτε για να απαντήσετε
21 απαντήσεις στο θέμα

OFFLINE   chris7jimny

chris7jimny

Member

• VF Members
  • 21 Δημοσιεύσεις
  • Όνομα:Χρηστος
  • ΠεριοχήΚορινθος
  • Ατμιστικός εξοπλισμός:therion dna75,slider mech,doyble barel v2.1,taifun gsl, fev 4.5
  • Ενδιαφέροντα - Χόμπι:off road,φωτογραφια

Ωραιο καπνικο για να σου κανει παρεα με το πρωινο καφεδακι!

• Μου αρέσει (+) x 3

OFFLINE   ambient

ambient

ADMIN

• Administrators
  • 1.333 Δημοσιεύσεις
  • Όνομα:Δημήτρης
  • ΠεριοχήΘεσσαλονίκη - Μεσολόγγι
  • Ατμιστικός εξοπλισμός:Kayfun 3.1ES, Skyline, Doggystyle,FEV4,KV5,Apollo κ.α.

Τελικά η Ursula άργησε να δοκιμαστεί λόγω προτεραιότητας άλλων υγρών.

Δοκιμάστηκε χθες σε Kayfun 3.1 με SS316L 5 σπείρες στα 0.81ohm.

Προτίμησα να γράψω κάτι αφού είχα ατμίσει ένα τανκ για να έχω πιο καθαρή εικόνα.

Τα συμπεράσματά μου δεν είναι αρκετά διαφορετικά από του Θοδωρή @

Please Login or Register to see this Hidden Content

.

Συνοπτικά θα αναφέρω ότι γεύτηκα ένα τριμπεκοειδές που μου θύμισε σε αρκετά σημεία το smoke της After 8.

Το καπνικό του είναι τύπου RY και πιθανά να υπάρχει και δεύτερο καπνικό που βγάζει κάτι γλυκόπικρο και συνάμα απαλό σε γεύση.

Φυσικά η πυραζίνη υπάρχει και συμπληρώνει τα γευστικά στοιχεία του υγρού.

Tribecca δεν είναι, smoke δεν είναι και κατά την άποψή μου είναι πιο κοντά στο smoke παρά στο tribecca.

Το Tribecca κατά την άποψή μου παίζει μόνο του.

Εύκολο υγρό γι αυτούς που αρέσκονται στα παντός φύσεως τριμπεκοειδή και σε αυτούς θα το πρότεινα άνετα.

Το άτμισα ευχάριστα χωρίς να αισθανθώ σημάδια κόπωσης και μπορεί να γίνει και ολοήμερος συνοδός μιας και οι αναλογίες των αρωμάτων που εμπεριέχονται σε αυτό δεν κουράζουν.  

Υ.Γ. Ξέχασα να αναφέρω ότι το υγρό είναι σχεδόν διάφανο με ότι σημαίνει αυτό στη μακροβιότητα των αντιστάσεων.

• Μου αρέσει (+) x 6

0 Μέλος(η) διαβάζουν το θέμα

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμα μέλη