Μετάβαση σε περιεχόμενο

Καλωσήρθατε στο VapeFriends.gr
Εγγραφείτε στο φόρουμ για να αποκτήσετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του. Μόλις εγγραφείτε και συνδεθείτε, θα μπορείτε να δημιουργήσετε τόπικς, να απαντήσετε σε υπάρχοντα άρθρα, να αποκτήσετε τον προσωπικό σας messenger, να ενημερώσετε την κατάστασή σας, να διαχειριστείτε το προφίλ σας και πολλά άλλα. Αυτό το μήνυμα δεν θα εμφανιστεί ξανά όταν εγγραφείτε στο φόρουμ. Δώστε προσοχή στην σωστή αναγραφή του email σας στην εγγραφή σας γιατί σε αυτό θα σας αποσταλεί email επιβεβαίωσης. Αν δεν λάβετε email επιβεβαίωσης στα εισερχόμενά σας, ελέγξτε και στα spam σας.

Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. This message will be removed once you have signed in. Pay attention to the correct entry of your email in your registration because it will send you a confirmation email. If you do not receive a confirmation email in your inbox, check your spam.
Σύνδεση στον Λογαριασμό (Login) Δημιουργία Λογαριασμού (Register)
Φωτογραφία

Τι είδους επισκευάσιμους ατμοποιητές χρησιμοποιείτε?

- - - - -

• Παρακαλώ συνδεθείτε για να απαντήσετε
21 απαντήσεις στο θέμα

Δημοσκόπηση: Τι είδους ατμοποιητές χρησιμοποιείται? (29 μέλος(η) έχουν ψηφίσει )

Τι είδους ατμοποιητές χρησιμοποιείτε?

1. RTA (25 ψήφοι [56.82%] - Προβολή )

Ποσοστό της ψήφου: 56.82%

2. RDA (11 ψήφοι [25.00%] - Προβολή )

Ποσοστό της ψήφου: 25.00%

3. RDTA (4 ψήφοι [9.09%] - Προβολή )

Ποσοστό της ψήφου: 9.09%

4. Genisis (4 ψήφοι [9.09%] - Προβολή )

Ποσοστό της ψήφου: 9.09%

Ψήφισε Οι Επισκέπτες δεν μπορούν να ψηφίσουν

OFFLINE   GIAMI

GIAMI

Moderator

• Moderators
  • 814 Δημοσιεύσεις
  • Όνομα:ΓΙΑΝΝΗΣ
  • ΠεριοχήΑΘΗΝΑ
  • Ατμιστικός εξοπλισμός:Siren 2 , Berserker , Kayfun Prime , True , Brunhilde

@

Please Login or Register to see this Hidden Content

@

Please Login or Register to see this Hidden Content

Γιαννη οι καιροι ειναι δυσκολοι  και χρειαζονται εγκρατεια και κανενους δεν περισευουν τα  χρηματα ομωσ συγκρινω οτι δαπανουσαμε σε Κ.Τ.(εκανα εναν καπνο ανα 2 μερες +τα παρελκομενα=120ε/μηνα).Ετσι κανονιζω  τα ατμιστικα μου εξοδα.

Οσον αφορα το πνευμονικο εχεις δικιο οτο ειναι πιο ακιβο ακομα και στα παγια εξοδα του που τα υπολογιζω υπερδιπλα.

Μεχρι τωρα  ειχα την εντυπωση πως οι mtl ειναι πιο γευστικοι θεωρεις πως ειναι αλλιως?

Για το αν το κοψω δεν το βλεπω  μιας και μου αρεσει πολυ το ατμισα και δεν το κρυβω πως πολες φορες ζοριζωμαι πολυ με το Κ.Τ.

Δεν μπορω να πω με σιγουρια αν οι mtl ειναι πιο γευστικοι απο τους dripper αλλα το timekeeper που δοκιμασα σε hadaly & skayfall του κουμπαρου μου και του αδελφου μου αντιστοιχα σε σχεση με τον Siren 2 (εσταξα 2 ml) που εχω πραγματικα νομιζα οτι ειχα (απο πλευρας γευσης και ισως τσουρας) νεροπιστολο και οι αλλοι μυδραλιοβολο  :o

• Χρήσιμο (+) x 2
  • Μου αρέσει (+) x 1

OFFLINE   rakiracer

rakiracer

Member

• VF Members
  • 38 Δημοσιεύσεις
  • Όνομα:vasilis
  • Περιοχήcreta
  • Ατμιστικός εξοπλισμός:berserker mini-doggystyle sxk-berserker mtl rda-sxk kf prime-phenomenon zest2.2

απο την δικια μου πειρα και συμφωνα  με ολους εδω οι dripper  ειναι ασυναγωνιστοι ,μια κατηγορια απο μονοι τους αλλα αλλα ειναι μπελας η τροφοδοσια τους και δεν ειναι πρακτικοι στη χρηση τους με squonk η οχι...

• Μου αρέσει (+) x 2

0 Μέλος(η) διαβάζουν το θέμα

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμα μέλη