Μετάβαση σε περιεχόμενο

Καλωσήρθατε στο VapeFriends.gr
Εγγραφείτε στο φόρουμ για να αποκτήσετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του. Μόλις εγγραφείτε και συνδεθείτε, θα μπορείτε να δημιουργήσετε τόπικς, να απαντήσετε σε υπάρχοντα άρθρα, να αποκτήσετε τον προσωπικό σας messenger, να ενημερώσετε την κατάστασή σας, να διαχειριστείτε το προφίλ σας και πολλά άλλα. Αυτό το μήνυμα δεν θα εμφανιστεί ξανά όταν εγγραφείτε στο φόρουμ. Δώστε προσοχή στην σωστή αναγραφή του email σας στην εγγραφή σας γιατί σε αυτό θα σας αποσταλεί email επιβεβαίωσης. Αν δεν λάβετε email επιβεβαίωσης στα εισερχόμενά σας, ελέγξτε και στα spam σας.

Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. This message will be removed once you have signed in. Pay attention to the correct entry of your email in your registration because it will send you a confirmation email. If you do not receive a confirmation email in your inbox, check your spam.
Σύνδεση στον Λογαριασμό (Login) Δημιουργία Λογαριασμού (Register)
Φωτογραφία

Flavour Sluts - Milf Juice (Mix & Vape)

• Παρακαλώ συνδεθείτε για να απαντήσετε
4 απαντήσεις στο θέμα

OFFLINE   makis66

makis66

ADMIN

• Administrators
  • 2.549 Δημοσιεύσεις
  • Όνομα:Μάκης
  • ΠεριοχήΑν. Θεσ/νίκη
  • Ατμιστικός εξοπλισμός:Αναφέρεται στην αυτοπαρουσίαση
  • Ενδιαφέροντα - Χόμπι:Μοτό, ηλεκτρονικά, πατέντες

Το υγρό

Please Login or Register to see this Hidden Content

ήρθε στα χέρια μου από το

Please Login or Register to see this Hidden Content

και σας το παρουσιάζω μετά από αρκετές γευστικές δοκιμές. :)

SLUTS_Milf_1-420x420.jpgSLUTS_Milf-550x550.jpg

Η συσκευασία είναι προσεγμένη και περιλαμβάνει ένα μπουκάλι (PET με twist cap) χωρητικότητας 60ml με 35ml φυτική γλυκερίνη (VG) της εταιρείας Pink Mule και ένα μικρό μπουκαλάκι με 15ml άρωμα milf juice.

Εγώ το μόνο που έκανα ήταν να προσθέσω το άρωμα από το μικρό μπουκαλάκι στο μεγάλο μπουκάλι μέσα στο οποίο ήδη υπάρχουν τα 35 ml VG της Pink Mule, την απαραίτητη βάση νικοτίνης για να φθάσω τα 4mg που ατμίζω και να το αναδεύσω.

Oι οδηγίες για την παρασκευή του υγρού από την εταιρεία:

Tropos_paraskeuis_SLUTS.png

Για την παρασκευή τελικού προϊόντος μηδενικής νικοτίνης:

1.    Αδειάστε το περιεχόμενο του μπουκαλιού με το άρωμα στο μπουκάλι της βάσης.
2.    Προσθέστε επιπλέον 10ml βάσης.
3.    Ανακινήστε καλά.
4.    Αφήστε το υγρό σε σκιερό μέρος για 1-2 ημέρες ώστε να «καθίσει» και να ομογενοποιηθούν τα υλικά του.

Για την παρασκευή τελικού προϊόντος νικοτίνης 3.3mg:

1.    Αδειάστε το περιεχόμενο του μπουκαλιού με το άρωμα στο μπουκάλι της βάσης.
2.    Προσθέστε 1 booster.
3.    Ανακινήστε καλά.
4.    Αφήστε το υγρό σε σκιερό μέρος για 1-2 ημέρες ώστε να «καθίσει» και να ομογενοποιηθούν τα υλικά του.

Για την παρασκευή τελικού προϊόντος νικοτίνης 6.6mg:

1.    Αφαιρέστε 10ml βάσης από το μπουκάλι.
2.    Αδειάστε το περιεχόμενο του μπουκαλιού με το άρωμα στο μπουκάλι της βάσης.
3.    Προσθέστε 2 booster.
4.    Ανακινήστε καλά.
5.    Αφήστε το υγρό σε σκιερό μέρος για 1-2 ημέρες ώστε να «καθίσει» και να ομογενοποιηθούν τα υλικά του.

Για την παρασκευή τελικού προϊόντος νικοτίνης 10mg:

1.    Αφαιρέστε 20ml βάσης από το μπουκάλι.
2.    Αδειάστε το περιεχόμενο του μπουκαλιού με το άρωμα στο μπουκάλι της βάσης.
3.    Προσθέστε 3 booster.
4.    Ανακινήστε καλά.
5.    Αφήστε το υγρό σε σκιερό μέρος για 1-2 ημέρες ώστε να «καθίσει» και να ομογενοποιηθούν τα υλικά του.

*Κατά την παρασκευή και αφού χρησιμοποιείτε booster νικοτίνης, συνιστούμε να χρησιμοποιείτε γάντια.

**Για καλύτερη απόδοση των γεύσεων, αφήστε το υγρό 7-10 ημέρες σε σκιερό μέρος.

Τα δικά μου συμπεράσματα τώρα:

Έγιναν δοκιμές ανά τακτά χρονικά διαστήματα από την 2η μέρα αλλά το καλύτερο γευστικό αποτέλεσμα το πήρα μετά τις 10 μέρες.

Οι δοκιμές έγιναν σε δύο ατμοποιητές MTL (Skyline & Siren 2) και σε έναν αεράτο ντρίπερ (Madness).

Μετά τις 10 ημέρες στον skyline και στον Siren 2 το υγρό απέδωσε πολύ καλά την φραουλόκρεμα και στο βάθος και στην εκπνοή του ατμού ένιωθα μια φρεσκοψημένη ζύμη.

Καθόλου κουραστικό υγρό, ατμίζεται άνετα όλη μέρα και είναι ιδανικό για τους λάτρεις της φραουλόκρεμας.

Εκεί όμως που μου έδωσε την καλύτερη γευστική εμπειρία ήταν στον Madness (ντρίπερ της Atmistique).

Ήταν όπως ακριβώς το περιγράφει η εταιρεία.

"Ώριμες, γλυκές φράουλες απλωμένες σε μια πλούσια στρώση απαλής κρέμας και τριμμένου μπισκότου... και δεν θα καταλάβετε πόσο γρήγορα άδειασε ο ατμοποιητής σας!"

Δεν ξέρω αν όντως οι ντρίπερς αποδίδουν τόσο πολύ έντονα τα αρώματα αλλά αν το υγρό το είχα κάνει μηδενικό (σε νικοτίνη) θα είχε ατμιστεί στον Madness σε 2 - 3 μέρες.

Ακολουθούν φωτό:

IMG_20171128_140950.jpg

IMG_20171128_142402.jpg

IMG_20171128_152714.jpg

IMG_20171128_143904.jpg

• Μου αρέσει (+) x 6
  • Χρήσιμο (+) x 1

OFFLINE   demisgr

demisgr

Advanced Tech Serv

• Administrators
  • 909 Δημοσιεύσεις
  • Όνομα:Ντέμης
  • ΠεριοχήΠειραιάς
  • Ατμιστικός εξοπλισμός:Kayfun Prime με Smoant Cylon TC 218 W
  • Ενδιαφέροντα - Χόμπι:IT Systems & Server Administrator.

Μπαίνει στην λίστα των υποψήφιων προς αγορά Mix & Vape !

Σε ευχαριστώ Μάκη για την άψογη παρουσίαση !  :thankyoublue:  :goodpost:

• Μου αρέσει (+) x 1

OFFLINE   Nexxton

Nexxton

eshop

• eshop
  • 1 Δημοσιεύσεις

Καλή σας μέρα Vape Friends  ευχαριστούμε για την παρουσίαση.

Να σας ενημερώσω οτι η σειρά των flavour Sluts ειναι  πραγματικά Premium,που αυτό σημαίνει οτι οι πρώτες ύλες 

είναι απο επώνυμες  εταιρίες  αρωμάτων απο Αμερική,Ευρώπη,Μαλαισία  οι VG/PG ειναι απο Pink Mule . 

Έτσι μιλάμε για 7 διαφορετικά Mix&Vape υγρά με άριστη ποιότητα και πολύ μοναδικό γευστικό αποτέλεσμα.  

μπορώ να γράψω πολλά για αυτή την σειρά αλλά δεν θέλω να σας κουράσω... 

Ελπίζουμε να την απολαύσετε 

Σας ευχαριστούμε και  πάλι για  την παρουσίαση  

• Μου αρέσει (+) x 4
  • Χρήσιμο (+) x 3

Guest_Athan_*

Guest_Athan_*
  • Guests

Μπορω να πω οτι δε ξεχωρισα κανενα :) Βεβαια ολοι θα αγαπησετε το Μιλφ :lol:

OFFLINE   chris7jimny

chris7jimny

Member

• VF Members
  • 21 Δημοσιεύσεις
  • Όνομα:Χρηστος
  • ΠεριοχήΚορινθος
  • Ατμιστικός εξοπλισμός:therion dna75,slider mech,doyble barel v2.1,taifun gsl, fev 4.5
  • Ενδιαφέροντα - Χόμπι:off road,φωτογραφια

Απιστευτο υγρο..επαθα πλακα μαζι του!

• Μου αρέσει (+) x 1

0 Μέλος(η) διαβάζουν το θέμα

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμα μέλη