Μετάβαση σε περιεχόμενο

Καλωσήρθατε στο VapeFriends.gr
Εγγραφείτε στο φόρουμ για να αποκτήσετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του. Μόλις εγγραφείτε και συνδεθείτε, θα μπορείτε να δημιουργήσετε τόπικς, να απαντήσετε σε υπάρχοντα άρθρα, να αποκτήσετε τον προσωπικό σας messenger, να ενημερώσετε την κατάστασή σας, να διαχειριστείτε το προφίλ σας και πολλά άλλα. Αυτό το μήνυμα δεν θα εμφανιστεί ξανά όταν εγγραφείτε στο φόρουμ. Δώστε προσοχή στην σωστή αναγραφή του email σας στην εγγραφή σας γιατί σε αυτό θα σας αποσταλεί email επιβεβαίωσης. Αν δεν λάβετε email επιβεβαίωσης στα εισερχόμενά σας, ελέγξτε και στα spam σας.

Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. This message will be removed once you have signed in. Pay attention to the correct entry of your email in your registration because it will send you a confirmation email. If you do not receive a confirmation email in your inbox, check your spam.
Σύνδεση στον Λογαριασμό (Login) Δημιουργία Λογαριασμού (Register)
Φωτογραφία

Innokin Ares RTA

* * * * * 3 ψήφοι Innokin Ares RTA 24mm 4ml Busardo The Vaping Greek Αγραφιώτης

• Παρακαλώ συνδεθείτε για να απαντήσετε
100 απαντήσεις στο θέμα

OFFLINE   fobmove

fobmove

Advanced Member

• VF Members
  • 200 Δημοσιεύσεις

Αλλαξα λαστιχακια, στην αρχη ηταν ολα οκ. Μετα παλι τα ιδια. 

OFFLINE   fobmove

fobmove

Advanced Member

• VF Members
  • 200 Δημοσιεύσεις

Μπηκα στη διαδικασια να κατσω να διαβασω και σε αλλο Ελληνικο φορουμ τι παιζει, να δω τι λενε και αλλοι χρηστες που τον εχουν. Οι πιο πολλοι εχουν προβληματα με διαρροες. Δεν ξερω αν εχω ελλατωματικο κομματι τελικα ή οχι. Εχω κανει τα παντα, εχω δοκιμασει το οτιδηποτε. Τελικο δικο μου συμπερασμα, χρηση αυτος και ο ξαδερφος του μονο μεσα σε σπιτι. Για εξω και στο αυτοκινητο εχω πλεον δυο σκυλακια και βρηκα την υγεια μου. Ο σκυλακος οσο και να θεωρειται μπελας οτι γεμιζει καπως δυσκολα (εχω κατσαβιδακι μαζι δεν ειναι και τοσος μεγαλος κοπος) ειναι οτι καλυτερο οταν θες να ευχαριστηθεις την εξοδο σου και να μην ασχολεισαι με υγρα-διαρροες κτλπ. Εχω δυο μαζι και δεν χρειαζεται καν να γεμισω.

OFFLINE   aks7

aks7

Member

• VF Members
  • 78 Δημοσιεύσεις
  • Όνομα:Άκης
  • ΠεριοχήΑθήνα
  • Ατμιστικός εξοπλισμός:Leto, Pharaoh mini, Ares, Rose gold ed.,Drop dead...
Για τον siren όπως έχω ξαναπεί θα συμφωνήσω με τον fobmove είχα δύο και 22 και 24 έχω αλλάξει ο ring αλλά πάντα έχει μια διαρροή από κάτω. O ARES όμως είναι απόλυτα στεγανος . Ο δικός μου τουλάχιστον... και δεν κάνω κάτι ιδιαίτερο. Τελικά είναι ότι σου τύχει

Επεξεργάσθηκε απο aks7, 22 Φεβρουάριος 2018 - 17:22.

• Μου αρέσει (+) x 2
  • Συμφωνώ! (+) x 1

OFFLINE   redortho

redortho

Advanced Member

• Gold VF Members
  • 1.851 Δημοσιεύσεις
  • Όνομα:Δημήτρης
  • ΠεριοχήΝέα Σμύρνη
  • Ατμιστικός εξοπλισμός:Skyfall, Skyline, TA, TAE, Amadeus, Phenomenon, Eviva, Creek

Και ο Ares και ο Siren έχουν ένα μονωτικό peek και ο δεύτερος (νομίζω) και ένα o-ring στην βάση που δεν ανοίγει. Κάποια παρτίδα είχε θέμα στο peek και έχανε υγρά από τον πόλο. Δυστυχώς επειδή δεν ανοίγει, δεν μπορείς να το φτιάξεις αλλά θεωρητικά ο εισαγωγέας θα έπρεπε να το ξέρει. Ευτυχώς κανείς από τους 2 που έχω δεν είχε διαρροή (αν και είναι αυτή τη στιγμή στην έκθεση ατμοποιητών εν αναμονή (στημένοι και άδειοι)  :)

• Μου αρέσει (+) x 2

OFFLINE   ambient

ambient

ADMIN

• Administrators
  • 1.313 Δημοσιεύσεις
  • ΠεριοχήΘεσσαλονίκη - Μεσολόγγι
  • Ατμιστικός εξοπλισμός:Kayfun 3.1ES, Skyline, Doggystyle,FEV4,KV5,Apollo κ.α.

Τον Ares δεν τον έχω και δεν μπορώ να εκφέρω γνώμη.

Για το Siren που έχω θα συμφωνήσω με το Μάκη @

Please Login or Register to see this Hidden Content

και το Δημήτρη @

ότι έχει διαρροές μόνο από κάποιο ελαττωματικό oring ή peek.

Και με το δικό μου Siren δεν είχα προβλήματα παρά μόνο μετά από πειραματισμούς που έκανα με το βαμβάκι για να δω τις ανοχές του.   

• Χρήσιμο (+) x 2
  • Συμφωνώ! (+) x 1

OFFLINE   Mak

Mak

Mak

• Members
  • 243 Δημοσιεύσεις

Εχω και ares και siren (22 και 24mm) , χωρις να εχω προβληματα διαρροων.

Για προβληματικους ares  εχουν αναφερθει και οι Busardo-Agrafiotis λεγοντας να ερθετε σε επικοινωνια με αντιπροσωπο της innokin για αντικατασταση.

Για siren δεν εχω διαβασει κατι.

Τωρα για στησιμο κλπ ειδικα για τον ares  ο  Busardo εχει φτιαξει βιντεακια

• Χρήσιμο (+) x 2
  • Συμφωνώ! (+) x 1
  • Μου αρέσει (+) x 1

OFFLINE   christhes

christhes

Member

• VF Members
  • 34 Δημοσιεύσεις
  • Όνομα:Χρήστος
  • ΠεριοχήΘεσσαλονίκη

Κανένα πρόβλημα με διαρροές και εγώ με τον Ares.

Με καθημερινή χρήση κανένα 2μηνο τώρα.

• Χρήσιμο (+) x 3
  • Μου αρέσει (+) x 1

OFFLINE   aks7

aks7

Member

• VF Members
  • 78 Δημοσιεύσεις
  • Όνομα:Άκης
  • ΠεριοχήΑθήνα
  • Ατμιστικός εξοπλισμός:Leto, Pharaoh mini, Ares, Rose gold ed.,Drop dead...

Στους Μtl ατμοποιητές μου γενικά είμαι kanthalακιας άντε αραιά και που κάνα ss316. Ο Αres θεωρώ οτι έχει γενικά καλή γεύση, ειδικά σε καπνικά ή ημικαπνικά, αλλά σε ποιο γκουρμεδιές υγρά έχανε λίγο.  Προχτές εκεί που πήγα να πάρω κάτι υγρά έπεσε το μάτι μου σε ένα συρματάκι της vandy vape το" NI80 superfine mtl fused clapton" και το πείρα για δοκιμή. 6 σπείρες περίπου 1 ohm σε 3mm πυρήνα -cotton bacon  και η γεύση στο θεό  :delicious2:

• Μου αρέσει (+) x 2
  • Χρήσιμο (+) x 2
  • Συμφωνώ! (+) x 1

OFFLINE   fobmove

fobmove

Advanced Member

• VF Members
  • 200 Δημοσιεύσεις

Τελικα βρεθηκε η λυση και δοθηκε τελος στα προβληματα μου. Ο ares και ο siren 2 απο σημερα και στο εξης ειναι για αποκλειστικη χρηση εντος σπιτιου και μονο και για εξω εχω μαζι μου τα σκυλακια μου. :)  :)  :)

Μια χαρα, δουλεψε ετσι το ολο θεμα σημερα, μια χαρα θα παει και στη συνεχεια. Εν αναμονη λοιπον για να βγει ο επομενος που θα με συνοδευει εξω. 

Συρταρι παντως δεν θα μπει κανεις, θα στηνω συνεχεια και θα ατμιζω και τους 4.

Καλα ατμισματα σε ολους μας.

Επεξεργάσθηκε απο fobmove, 23 Φεβρουάριος 2018 - 22:59.

• Μου αρέσει (+) x 2

OFFLINE   petr@n

petr@n

Member

• VF Members
  • 63 Δημοσιεύσεις
  • Όνομα:ΠΕΤΡΟΣ
  • ΠεριοχήΠΑΤΡΑ

@

αλλά και προς όλους τους κατόχους

Πολύ λυπάμαι που δεν σε αφήνει να τον απολαύσεις. Πιθανότατα έχεις από τα πρώτα κομμάτια που διατέθηκαν στην ελλάδα χωρίς αυτό να σημαίνει πως και στα πιο πρόσφατα (αυτά με το  vape-band στην συσκευασία) έχουν λυθεί όλα προβλήματα. 

Τον χρησιμοποιώ περίπου μήνα, με το μόνο πρόβλημα  να μου εμφανίζει όχι διαρροές αλλά υγρασία στο χείλος μεταξύ topcap και σώματος.

Και αυτό συμβαίνει μετά από 100 - 150 τζούρες.Βάσει αυτής της συμπεριφοράς, συμπεραίνω πως δεν υπάρχει απόλυτη εφαρμογή στην ομόκεντρη διαδρομή μεταξύ βάσης

driptip και θαλάμου ατμοποίησης. Σιγά σιγά συσσωρεύεται αρκετό υγρό, με αποτέλεσμα να αρχίσει διαχέεται παντού και φαινομενικά να δείχνει πως υπάρχει διαρροή από τα

διάφορα σημεία.

Αν μου επιτρέπεις, προτείνω ένα setup που παρουσιάζει σε μένα τα λιγότερα προβλήματα.

n80 28ga  2.5mm 7-8 σπείρες γύρω στο 1,1ωμ στα 13.5watt. Με ακόμα μια μικρή παραλλαγή στο βαμβάκωμα. Κόψιμο τα βαμβάκια ακριβώς στην έξοδο από τα λούκια.

Ελπίζω να βοήθησα. :default_bye:  :default_bye:

• Χρήσιμο (+) x 6
  • Μου αρέσει (+) x 2

OFFLINE   fobmove

fobmove

Advanced Member

• VF Members
  • 200 Δημοσιεύσεις

@

Ευχαριστω για τη βοηθεια σου αδερφε. Θα στειλω το κειμενο σου σε εναν φιλο μου που του εχω χαρισει πλεον τον ares. Ευχαριστω και παλι για το χρονο σου και τη βοηθεια. :)

Επεξεργάσθηκε απο fobmove, 03 Απρίλιος 2018 - 20:08.

• Μου αρέσει (+) x 3

OFFLINE   ant

ant

Member

• VF Members
  • 26 Δημοσιεύσεις
  • Όνομα:Αντώνης

Είμουν περίπου 4 μήνες πολύ πολύ ευχαριστημένος με τον ares, δεν έιχε σίγουρα "την τέλεια απόδοση" στη γεύση, αλλά ήταν μια χαρά. Μετά 4-5 πεσίματα, για να δουλέψει έπρεπε να είναι ξεβιδωμένο το πιν της βάσης, αλλιώς εβγαζε atomiser short. Δεν έδωσα πολύ σημασία μιας και είχα βρει τον τρόπο να δουλεύει. Μετά από 5-6 πεσίματα ακόμα σταμάτησε να δουλεύει πάλι. Ανακάλυψα λοιπόν ότι αν ξεβιδώσεις το θετικό πολο και με κάποιο εργαλείο (κατσαβίδι ίσιο στην περίπτωση μου) ανασηκώσεις το ντεκ από το airflow, εμφανίζεται ο κονέκτορας του θετικού πόλου, που πάνω σε αυτόν βιδώνει ο θετικός πόλος και μετά αυτός βιδώνει στο ντεκ. Σε αυτό το κονέκτορα λοιπόν είχαν σπάσει τελειως τα σπειρώματα που βιδώνουν στο ντεκ. Μίλησα με ιννοκιν μπας και, αλλά δεν έκατσε, ήταν πολύ ευγενικοί παντως. Γενικότερη εμπειρία άψογη, και πόλλά πεσίματα άντεξε. 

• Χρήσιμο (+) x 5

OFFLINE   redortho

redortho

Advanced Member

• Gold VF Members
  • 1.851 Δημοσιεύσεις
  • ΠεριοχήΝέα Σμύρνη
  • Ατμιστικός εξοπλισμός:Skyfall, Skyline, TA, TAE, Amadeus, Phenomenon, Eviva, Creek
Αμάν! Τρέμουν τα χέρια σου; :D Φαντάσου να σου έπεφτε ο Erlkonigin που κάθε πτώση ήταν και τζαμάκι 12€ ;)
  • Χαχαχα-Γέλιο (+) x 5

OFFLINE   demisgr

demisgr

Advanced Tech Serv

• Administrators
  • 909 Δημοσιεύσεις
  • Όνομα:Ντέμης
  • ΠεριοχήΠειραιάς
  • Ατμιστικός εξοπλισμός:Kayfun Prime με Smoant Cylon TC 218 W
  • Ενδιαφέροντα - Χόμπι:IT Systems & Server Administrator.
Εδώ και κάτι μέρες και εγώ κάτοχος του Ares TPD 2ml. Από την πρώτη μέρα χρήσης του δεν έχουν παρουσιαστεί διαρροές. Πλέον φοράει κουστουμάκι καμπάνα-γυαλάκι των 4ml και τον χρησιμοποιώ συνεχόμενα μέσα και έξω από το σπίτι χωρίς πρόβλημα μέχρι στιγμής. Τελευταίο στήσιμο με NI80 superfine mtl fused clapton και φρουτένιο υγρό. Οι δοκιμές συνεχίζονται σε στησίματα μέχρι να βρω αυτό που θα αποδίδει γευστικά καλύτερα τα φρουτένια για μένα, λεμόνια, φράουλες, μπανάνες και πάει λέγοντας Η σειρήνα 2 έχει μετακομίσει στην σύζυγο, αντικαθιστώντας τον σκυλάκο.☺ Επόμενο στήσιμο με crazy wire kanthal 0.32.

Στάλθηκε από το GT-I9060I μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
  • Μου αρέσει (+) x 6

OFFLINE   Scorpion

Scorpion

Advanced Member

• Gold VF Members
  • 614 Δημοσιεύσεις
  • Όνομα:Kwstas
  • ΠεριοχήAthens North
  • Ατμιστικός εξοπλισμός:Kayfun V5 - Asmodus Minikin Reborn

Είμουν περίπου 4 μήνες πολύ πολύ ευχαριστημένος με τον ares, δεν έιχε σίγουρα "την τέλεια απόδοση" στη γεύση, αλλά ήταν μια χαρά. Μετά 4-5 πεσίματα, για να δουλέψει έπρεπε να είναι ξεβιδωμένο το πιν της βάσης, αλλιώς εβγαζε atomiser short. Δεν έδωσα πολύ σημασία μιας και είχα βρει τον τρόπο να δουλεύει. Μετά από 5-6 πεσίματα ακόμα σταμάτησε να δουλεύει πάλι. Ανακάλυψα λοιπόν ότι αν ξεβιδώσεις το θετικό πολο και με κάποιο εργαλείο (κατσαβίδι ίσιο στην περίπτωση μου) ανασηκώσεις το ντεκ από το airflow, εμφανίζεται ο κονέκτορας του θετικού πόλου, που πάνω σε αυτόν βιδώνει ο θετικός πόλος και μετά αυτός βιδώνει στο ντεκ. Σε αυτό το κονέκτορα λοιπόν είχαν σπάσει τελειως τα σπειρώματα που βιδώνουν στο ντεκ. Μίλησα με ιννοκιν μπας και, αλλά δεν έκατσε, ήταν πολύ ευγενικοί παντως. Γενικότερη εμπειρία άψογη, και πόλλά πεσίματα άντεξε. 

Για να έχουμε ολοκληρωμένη άποψη για την αντοχή του Ares

Περιμένουμε εναγωνίως το τεστ με Δυναμίτη TNT

Το άλλο που τον πατάει νταλίκα (Μπρος Πίσω)  :hahaha: :cheeky-147:

Αντώνη του ήπιες το αίμα κανονικά  :hi-there-smiley:

• Χαχαχα-Γέλιο (+) x 7

OFFLINE   makis66

makis66

ADMIN

• Administrators
  • 2.549 Δημοσιεύσεις
  • Όνομα:Μάκης
  • ΠεριοχήΑν. Θεσ/νίκη
  • Ατμιστικός εξοπλισμός:Αναφέρεται στην αυτοπαρουσίαση
  • Ενδιαφέροντα - Χόμπι:Μοτό, ηλεκτρονικά, πατέντες

Στο crash test παρακαλώ να συμπεριληφθεί και το πέταμα του Ares από ελικόπτερο που βρίσκεται σε ύψος τουλάχιστον 200 μέτρων σε τσιμέντο από οπλισμένο σκυρόδεμα. :mollie: :mollie: :mollie:

• Χαχαχα-Γέλιο (+) x 5

OFFLINE   Scorpion

Scorpion

Advanced Member

• Gold VF Members
  • 614 Δημοσιεύσεις
  • Όνομα:Kwstas
  • ΠεριοχήAthens North
  • Ατμιστικός εξοπλισμός:Kayfun V5 - Asmodus Minikin Reborn

@

Off topic για λιγο

Αντώνη (Άνευ πλάκας) κι επειδή αυτό το διάστημα ασχολούμαι με μια μορφή μυοπάθειας που

έχω στα πόδια και την οποία δεν πρόσεξα όσο έπρεπε στην αρχή της

Αν σου πέφτουν συχνά πράγματα από τα χέρια κάνε μια επίσκεψη σε ένα νευρολόγο

Ίσως προλάβεις (Αντίθετα με μένα) άσχημες καταστάσεις με μια μικρή θεραπεία – Φυσιοθεραπεία

Μυοπάθεια στα χέρια μόνο διαγνώστηκε και στον αδελφό της γυναίκας μου

Σε αυτόν έπεφταν πράγματα συχνά από τα χέρια (Μας έχουν φασκελώσει λέμε)

@makis66 Μάκη πυρηνικά θα του ρίξουμε ? η είναι υπερβολή ?  :blink: :pare:

• Χαχαχα-Γέλιο (+) x 1
  • Μου αρέσει (+) x 1

OFFLINE   Celme

Celme

Member

• VF Members
  • 48 Δημοσιεύσεις
  • Όνομα:Μενελαος
  • ΠεριοχήΑθηνα

Μετά απο ένα μήνα δοκιμών και στους δυο ατμοποιητες έχω να πω τα παρακάτω.

Στήσιμο και στους δυο: Αντίστασεις έτοιμες της vandy vape 2.5 πυρήνας, Ni 80, 0,7 Ωms.

Βαμβάκι coton bacon v2.

Υγρά, οτι έπαιζε στο ένα έπαιζε και στο άλλο.Ατμισα με αναλογίες 50/50 60/40 70/30.

Νικοτινη 3mg

Πάμε

Γεύση. Καλύτερος ο ares αλλά οχι τρελή διαφορά, όμως αισθητή.

Χτύπημα, λιγο ποιο έντονο στον Ares

Τζουρα, Καλύτερη του siren, είναι περισσότερο smooth

Διαρροές, δεν είχα σε κάποιον από τους δυο

Αέρας, καλύτερος ο siren. Οταν τραβάς από τον ares ΔΕΝ τραβάς αέρα μόνο από τις τρύπες. Αυτό μπορεί εύκολα να διαπιστωθεί αν αντί να ρουφήξεις, φυσήξεις. Τοτε ο ο ατμός δεν βγαίνει μόνο απο την/τις τρύπες αλλα και από άλλα σημεία.

Deck. Καλύτερο του siren γιατί οι βίδες είναι από πάνω και βολεύουν καλύτερα ενώ στον ares είναι στα πλάγια.

Τελικό συμπέρασμα ......... Hastur :lotpot: :lotpot: :lotpot: :lotpot:

• Χαχαχα-Γέλιο (+) x 6

OFFLINE   fantomas7

fantomas7

Advanced Member

• Gold VF Members
  • 637 Δημοσιεύσεις
  • Όνομα:Νικος
  • ΠεριοχήΡεθυμνο
  • Ατμιστικός εξοπλισμός:κλωνοκατασταση....
  • Ενδιαφέροντα - Χόμπι:motorcycle lover...

Μετά απο ένα μήνα δοκιμών και στους δυο ατμοποιητες έχω να πω τα παρακάτω.

Στήσιμο και στους δυο: Αντίστασεις έτοιμες της vandy vape 2.5 πυρήνας, Ni 80, 0,7 Ωms.

Βαμβάκι coton bacon v2.

Υγρά, οτι έπαιζε στο ένα έπαιζε και στο άλλο.Ατμισα με αναλογίες 50/50 60/40 70/30.

Νικοτινη 3mg

Πάμε

Γεύση. Καλύτερος ο ares αλλά οχι τρελή διαφορά, όμως αισθητή.

Χτύπημα, λιγο ποιο έντονο στον Ares

Τζουρα, Καλύτερη του siren, είναι περισσότερο smooth

Διαρροές, δεν είχα σε κάποιον από τους δυο

Αέρας, καλύτερος ο siren. Οταν τραβάς από τον ares ΔΕΝ τραβάς αέρα μόνο από τις τρύπες. Αυτό μπορεί εύκολα να διαπιστωθεί αν αντί να ρουφήξεις, φυσήξεις. Τοτε ο ο ατμός δεν βγαίνει μόνο απο την/τις τρύπες αλλα και από άλλα σημεία.

Deck. Καλύτερο του siren γιατί οι βίδες είναι από πάνω και βολεύουν καλύτερα ενώ στον ares είναι στα πλάγια.

Τελικό συμπέρασμα ......... Hastur :lotpot: :lotpot: :lotpot: :lotpot:

πρόσφατα έγινα κάτοχος ενός ares, καλή τζούρα και γεύση( καλύτερη από του expromizer), καμιά διαρροή,αρκετή κατανάλωση για τσιγαρισιος...πολύ μα πολύ μλκ η ιδέα με τις βίδες στο πλάι και με τις συγκεκριμένου τύπου  βιδες....( τον hastur κάποια στιγμή θέλω να τον δοκιμάσω μιας και εχει βουίξει ο κόσμος), αν και μετά τα βίντεο του Λαζάρου όπου λεει άφησε τον χαστουρ για τον expromizer, τείνω να θεωρώ οτι einai υποβολή...δλδ, για να είναι κοντά ο expro στον ares πρέπει να παιζει με superfine mtl clapton την στιγμή που ο ares einai καλύτερος του με απλό κανθαλακι....φαντάσου να του βάλω superfine...βεβαία και ο expro με το superfine το καταπίνει το υγρό, αλλά πες ότι φταίει το σύρμα,..ο αρες με 0,40 σύρμα στα 17watt μιλάμε πίνει λες και  βάζεις βαρελίσιες μπύρες σε αλκοολικό,

μάλλον το center pin σε κάποιους είχε θέμα γιατί και σε έμενα έπεσε στα χέρια μου ares(προς ταχα μου επισκευή)  με σπασμένο pin ( ο κάτοχος μου είπε ότι η πτώση ήταν πολύ μικρή)

και οι σχετικές φώτο: (δεν ξέρω τελικά τι απέγινε με τον ατμοποιητη μάλλον και αυτός πήγε στον κάλαθο( η μλκ είναι οτι δεν κρατήσαμε τα ανταλλακτικά για έμενα....)

106,39K   17 Αριθμός λήψεων

16,62K   17 Αριθμός λήψεων

• Μου αρέσει (+) x 3

OFFLINE   Celme

Celme

Member

• VF Members
  • 48 Δημοσιεύσεις
  • Όνομα:Μενελαος
  • ΠεριοχήΑθηνα

Κατά την άποψη μου ο expromizer εχει ένα πάρα πολύ μεγάλο μείον. Ο τρόπος γεμίσματος είναι στα πλάγια. Στην συντριπτική πλειοψηφία των ατμοποιητων σήμερα το γέμισμα γίνεται απλά και από πάνω.

Από γεύση δεν ξέρω γιατί δεν τον έχω ατμισει.

sorry για το :offtopic2:

Επίσης με ετικέτα Innokin, Ares, RTA, 24mm, 4ml, Busardo, The Vaping Greek, Αγραφιώτης

0 Μέλος(η) διαβάζουν το θέμα

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμα μέλη