Μετάβαση σε περιεχόμενο

Καλωσήρθατε στο VapeFriends.gr
Εγγραφείτε στο φόρουμ για να αποκτήσετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του. Μόλις εγγραφείτε και συνδεθείτε, θα μπορείτε να δημιουργήσετε τόπικς, να απαντήσετε σε υπάρχοντα άρθρα, να αποκτήσετε τον προσωπικό σας messenger, να ενημερώσετε την κατάστασή σας, να διαχειριστείτε το προφίλ σας και πολλά άλλα. Αυτό το μήνυμα δεν θα εμφανιστεί ξανά όταν εγγραφείτε στο φόρουμ. Δώστε προσοχή στην σωστή αναγραφή του email σας στην εγγραφή σας γιατί σε αυτό θα σας αποσταλεί email επιβεβαίωσης. Αν δεν λάβετε email επιβεβαίωσης στα εισερχόμενά σας, ελέγξτε και στα spam σας.

Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. This message will be removed once you have signed in. Pay attention to the correct entry of your email in your registration because it will send you a confirmation email. If you do not receive a confirmation email in your inbox, check your spam.
Σύνδεση στον Λογαριασμό (Login) Δημιουργία Λογαριασμού (Register)
Φωτογραφία

Αντισταση aspire puxos απο alter ego

• Παρακαλώ συνδεθείτε για να απαντήσετε
6 απαντήσεις στο θέμα

OFFLINE   Magi A

Magi A

Member

• VF Members
  • 13 Δημοσιεύσεις
Kαλησπερα. Θα ηθελα ν μαθω αν μπορω ν προμηθευτω αντισταση για aspire puxos ατμοποιητη απο την alter ego, απο εξωτερικο. Τα υγρα 6ε τα 10ml μαζι κ η αντισταση 4ε ερχονται πολλα για καθε μηνα.. Ευχαριστω
  • Μου αρέσει (+) x 2

OFFLINE   makis66

makis66

ADMIN

• Administrators
  • 2.549 Δημοσιεύσεις
  • Όνομα:Μάκης
  • ΠεριοχήΑν. Θεσ/νίκη
  • Ατμιστικός εξοπλισμός:Αναφέρεται στην αυτοπαρουσίαση
  • Ενδιαφέροντα - Χόμπι:Μοτό, ηλεκτρονικά, πατέντες

@

Please Login or Register to see this Hidden Content

Καλημέρα και καλώς ήρθες στην παρέα μας. :welcomeall: :hat-tip:

Δυστυχώς οι αγορές ατμιστικών ειδών από το εξωτερικό έχουν απαγορευτεί με πρόσφατο νόμο.

Δηλαδή το να εισάγει κάποιος ιδιώτης ατμιστικά προϊόντα είναι πλέον παράνομο.

Παρόλα αυτά υπάρχουν κάποια παραθυράκια που ενέχουν όμως κάποιο ρίσκο από τον αγοραστή.

Υπάρχει κίνδυνος να κατασχεθούν στο τελωνείο.

Πες μας τί ακριβώς ψάχνεις για να το κοιτάξουμε - ψάξουμε με περισσότερη "προσοχή" και να σου απαντήσουμε.

• Μου αρέσει (+) x 2

OFFLINE   arxiloxos

arxiloxos

Advanced Member

• VF Members
  • 452 Δημοσιεύσεις
  • Όνομα:Κυριάκος
  • ΠεριοχήΠεριστερι-Ατρόμητος
  • Ατμιστικός εξοπλισμός:Ότι κυκλοφορεί εκάστοτε και γίνετε τις μόδας!
  • Ενδιαφέροντα - Χόμπι:Ατμισμα και wet shaving
@

Καλημέρα. Από ότι καταλαβαίνω ,τώρα ξεκινάς.Το πρώτο που πρέπει να κάνεις είναι το ... διάβασμα! Μπες εδώ άνοιξε σχεδόν όλες τις σελίδες και θα βρεις απαντήσεις σε πολλά.Και ότι θες μπορούμε να σε βοηθήσουμε άλλοι πολύ άλλοι περισσότερο σε ότι ζητήσεις.Το μόνο σίγουρο είναι η καλή διάθεση που θα βρεις από τα παιδιά εδώ.

Καλώς ήρθες.
  • Μου αρέσει (+) x 2
  • Συμφωνώ! (+) x 1

OFFLINE   Magi A

Magi A

Member

• VF Members
  • 13 Δημοσιεύσεις
Παιδια ευχαριστω για την καλη σας διαθεση! Εχω 2 βδομαδες τωρα κ παλιοτερα π εκανα για 2 μηνες. Ψαχνω την εξης αντισταση

μπορω ν τις προμηθευομαι απο αλλου σε πιο χαμηλες τιμες;

OFFLINE   Magi A

Magi A

Member

• VF Members
  • 13 Δημοσιεύσεις
Επισης υγρα ακρως πιστοποιημενα κ ελεγμενα σε μεγαλη ποσοτητα 30ml πχ που θα μπορουσα να βρω; ευχαριστω

OFFLINE   makis66

makis66

ADMIN

• Administrators
  • 2.549 Δημοσιεύσεις
  • Όνομα:Μάκης
  • ΠεριοχήΑν. Θεσ/νίκη
  • Ατμιστικός εξοπλισμός:Αναφέρεται στην αυτοπαρουσίαση
  • Ενδιαφέροντα - Χόμπι:Μοτό, ηλεκτρονικά, πατέντες

Παιδια ευχαριστω για την καλη σας διαθεση! Εχω 2 βδομαδες τωρα κ παλιοτερα π εκανα για 2 μηνες. Ψαχνω την εξης αντισταση

μπορω ν τις προμηθευομαι απο αλλου σε πιο χαμηλες τιμες;

Οι κεφαλές που ζητάς στα 3,80 ευρώ

Για να κάνεις οικονομία μήπως σιγά - σιγά θα έπρεπε να σκεφθείς για επισκευάσιμους ατμοποιητές για να γλιτώσεις την αγορά εργοστασιακών κεφαλών κάθε τόσο;

Ρίξε λίγο διάβασμα όποτε έχεις χρόνο στα νήματα των επισκευάσιμων ατμοποιητών και για ότι απορία έχεις ρώτα ελεύθερα. :)

• Μου αρέσει (+) x 3

OFFLINE   arxiloxos

arxiloxos

Advanced Member

• VF Members
  • 452 Δημοσιεύσεις
  • Όνομα:Κυριάκος
  • ΠεριοχήΠεριστερι-Ατρόμητος
  • Ατμιστικός εξοπλισμός:Ότι κυκλοφορεί εκάστοτε και γίνετε τις μόδας!
  • Ενδιαφέροντα - Χόμπι:Ατμισμα και wet shaving
Όπως καταλαβαίνω τίθεται οικονομικό θέμα( και να ήσουν η μόνη...) Άρα συμφωνώ και επαυξάνω με τον Μάκη για επισκευασιμους. Μάλιστα σου κάνω και μια πρόταση να ρίξεις μια ματιά στον doggystyle που είναι παιχνιδάκι να τον στησεις και σαν τιμή μπορείς να τον βρεις μεταχειρισμένο κοντά στα 10€ και από έξω περίπου στα ίδια καινούργιο.Ετσι θα γλιτώσεις τα έξοδα κυρίως τον αντιστάσεων.Το μόνο κακό που έχουν οι επισκευασιμοι είναι ότι μετά γίνετε χόμπι η δουλειά ,και φθηνό χόμπι δεν υπάρχει..
  • Συμφωνώ! (+) x 2
  • Μου αρέσει (+) x 1

0 Μέλος(η) διαβάζουν το θέμα

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμα μέλη