Μετάβαση σε περιεχόμενο

Καλωσήρθατε στο VapeFriends.gr
Εγγραφείτε στο φόρουμ για να αποκτήσετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του. Μόλις εγγραφείτε και συνδεθείτε, θα μπορείτε να δημιουργήσετε τόπικς, να απαντήσετε σε υπάρχοντα άρθρα, να αποκτήσετε τον προσωπικό σας messenger, να ενημερώσετε την κατάστασή σας, να διαχειριστείτε το προφίλ σας και πολλά άλλα. Αυτό το μήνυμα δεν θα εμφανιστεί ξανά όταν εγγραφείτε στο φόρουμ. Δώστε προσοχή στην σωστή αναγραφή του email σας στην εγγραφή σας γιατί σε αυτό θα σας αποσταλεί email επιβεβαίωσης. Αν δεν λάβετε email επιβεβαίωσης στα εισερχόμενά σας, ελέγξτε και στα spam σας.

Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. This message will be removed once you have signed in. Pay attention to the correct entry of your email in your registration because it will send you a confirmation email. If you do not receive a confirmation email in your inbox, check your spam.
Σύνδεση στον Λογαριασμό (Login) Δημιουργία Λογαριασμού (Register)
Φωτογραφία

Freak out and vape

• Παρακαλώ συνδεθείτε για να απαντήσετε
2 απαντήσεις στο θέμα

OFFLINE   mparaxir

mparaxir

Member

• VF Members
  • 152 Δημοσιεύσεις
  • Όνομα:dionisios marinos
  • Περιοχήkesariani
  • Ατμιστικός εξοπλισμός:hcigar vt75 color doggystale, nautilus2, merlin mtl
  • Ενδιαφέροντα - Χόμπι:Pc gamer, βολτες με μηχανη, track day

Λοιπον πρωτη φορα το κανω.
Σας παρουσιάζω ενα πολυ ωραιο καπνικο που πηρα για αντικατάσταση του Αγρίνιο.
Το ονομα του freak out and vape ενα πολυ ωραιο καπνικο που ατμιζεται ολη την ημέρα με γεύσεις καπνικου ξηρους καρπους και βουτυρο.

Ο μαγαζατορας μου ειπε 7 με 8 ημερες ωρίμανσης εγω το δοκίμασα στις 8 ημέρες μπορεί να θελει και λιγο παραπάνω.
Στημενο με 6 σπειρες ανοιχτες 26 ga και 3αρι πυρήνα.
Μου εβγαλε πολυ ευχάριστη γεύση ο μερλιν καπνικου και ξηροκαρπια το βουτυρο δεν το εντόπισα πουθενά μου το ειχε πει και ο μαγαζάτορας.
Πολυ τιμιο υγρο ελάχιστα κατάλοιπα καθαρο υγρο.

Αυτα θα το αφησω ακομα να ωρίμανση μπας και βγάλει το βουτυρο.

Αυτααα για πρώτη παρουσίαση πιστεύω καλα το πηγα.

Please Login or Register to see this Hidden Content

136,1K   6 Αριθμός λήψεων

• Μου αρέσει (+) x 5
  • Χρήσιμο (+) x 3

OFFLINE   ambient

ambient

ADMIN

• Administrators
  • 1.313 Δημοσιεύσεις
  • Όνομα:Δημήτρης
  • ΠεριοχήΘεσσαλονίκη - Μεσολόγγι
  • Ατμιστικός εξοπλισμός:Kayfun 3.1ES, Skyline, Doggystyle,FEV4,KV5,Apollo κ.α.

@

Διονύση ευχαριστούμε πολύ για την ενημέρωση.  :ok:

Η συγκεκριμένη εταιρεία απ ότι είδα είναι Καναδική.

Τώρα για το steeping των καπνικών άσχετα με το τι λένε εγώ τα αφήνω μήνα και βάλε.

Θα σου πρότεινα να τα αφήσεις τουλάχιστον 15 ημέρες ακόμη μιας και οι κρέμες και τα βούτυρα αργούν να βγουν.

Μόνο τα NET είναι πραγματικά SnV. Τα υπόλοιπα είναι SnW (Shake and Wait) :lol:

• Χαχαχα-Γέλιο (+) x 3
  • Μου αρέσει (+) x 2
  • Συμφωνώ! (+) x 1

OFFLINE   mparaxir

mparaxir

Member

• VF Members
  • 152 Δημοσιεύσεις
  • Όνομα:dionisios marinos
  • Περιοχήkesariani
  • Ατμιστικός εξοπλισμός:hcigar vt75 color doggystale, nautilus2, merlin mtl
  • Ενδιαφέροντα - Χόμπι:Pc gamer, βολτες με μηχανη, track day
Ε ναι αυτο θα κανω το γραφω και ποιο πάνω για να έχω ολοκληρωμένη άποψη γεύσεων πάντος και στις 8 ημέρες δεν καθόλου κακό μια χαρα είναι
  • Μου αρέσει (+) x 2

0 Μέλος(η) διαβάζουν το θέμα

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμα μέλη