Μετάβαση σε περιεχόμενο

Καλωσήρθατε στο VapeFriends.gr
Εγγραφείτε στο φόρουμ για να αποκτήσετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του. Μόλις εγγραφείτε και συνδεθείτε, θα μπορείτε να δημιουργήσετε τόπικς, να απαντήσετε σε υπάρχοντα άρθρα, να αποκτήσετε τον προσωπικό σας messenger, να ενημερώσετε την κατάστασή σας, να διαχειριστείτε το προφίλ σας και πολλά άλλα. Αυτό το μήνυμα δεν θα εμφανιστεί ξανά όταν εγγραφείτε στο φόρουμ. Δώστε προσοχή στην σωστή αναγραφή του email σας στην εγγραφή σας γιατί σε αυτό θα σας αποσταλεί email επιβεβαίωσης. Αν δεν λάβετε email επιβεβαίωσης στα εισερχόμενά σας, ελέγξτε και στα spam σας.

Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. This message will be removed once you have signed in. Pay attention to the correct entry of your email in your registration because it will send you a confirmation email. If you do not receive a confirmation email in your inbox, check your spam.
Σύνδεση στον Λογαριασμό (Login) Δημιουργία Λογαριασμού (Register)
Φωτογραφία

Atmology Θέρμης event

• Παρακαλώ συνδεθείτε για να απαντήσετε
2 απαντήσεις στο θέμα

OFFLINE   gdomenico

gdomenico

Newbie

• Members
  • 6 Δημοσιεύσεις
  • Όνομα:Γιώργος
  • ΠεριοχήΘεσσαλονίκη
  • Ατμιστικός εξοπλισμός:Αυτοπαρουσίαση + Wasp Nano RDA, Berserker RDA, (Protank 4) και Le Concorde (SXK)
  • Ενδιαφέροντα - Χόμπι:(άτμισμα μετράει? :) )

Γειά σας :vapefriends:
Σήμερα το βραδυ 20/6 μετά τις 20:00, το

Please Login or Register to see this Hidden Content

κάνει ένα "event" για τα Mama's Candy, πιθανό να ειναι και ο Νίκος Σαρακενιδης και ο Σωκρατης Αρβανίδης (SK coils).
Sorry γι'αυτό το ξαφνικό αλλά κι εγώ το έμαθα κατά λάθος οταν πηγα να παρω υγρά, όποτε όποιος μπορεί και θέλει, ελεύθερα.

• Χρήσιμο (+) x 2
  • Μου αρέσει (+) x 2

OFFLINE   gdomenico

gdomenico

Newbie

• Members
  • 6 Δημοσιεύσεις
  • Όνομα:Γιώργος
  • ΠεριοχήΘεσσαλονίκη
  • Ατμιστικός εξοπλισμός:Αυτοπαρουσίαση + Wasp Nano RDA, Berserker RDA, (Protank 4) και Le Concorde (SXK)
  • Ενδιαφέροντα - Χόμπι:(άτμισμα μετράει? :) )

:vapefriends:  Επιτέλους, βρήκα λίγο χρόνο να γράψω δυό λόγια :toohot:
Τελικά, πήγα κατευθειαν μετα τη δουλεια, γυρω στις 8:30μμ και δεν το μετανιωσα. Για το μόνο που στεναχωρήθηκα είναι που δεν ήταν κάποιος από σας εκεί ρε παιδιά αν και αναμενόμενο αφού το ανέβασα τελευταία στιγμή.
Ηταν παρα πολυ ωραια, ειχε dj με ωραία μουσική, μπαρμαν με ωραία, καλοκαιρινά ποτά (και μπύρες, φυσικά! :drinkingcheers: ), φαΐ με ωραιο catering του Μιλτου (και φυσικά, ταρτάκια λεμόνι!! :lol: ), παρουσίαση από το Νίκο Σαρακενίδη για τα νέα VnV flavorshots, Sicilian Garden & Urban Apple, καθώς και giveaway με κληρωση που την έκανε ο Νίκος με τη βοήθεια της Μαρίας (κερδισα κιολας 😋, ενα ωραιο σετάκι 4xMama's Candy SnV :yahoo: ).
Ηταν επισης κι ο Σωκρατης Αρβανίδης των φοβερών SK coils και ο Χρήστος Μπογούδης που κανει τις απίθανες πλεκτές braid "The Coil Project" για stacked mech mods κ.λ.π. (τσίμπησα κι ένα ωραίο σετάκι vertebraid για 8.4V, stacked tube mod δεν έχω αλλά να δω ρε παιδί μου πώς παίζουν το Luxotic NC σε σειρά unregulated και το Rage σε bypass... :pare: ), ητανε κι ο Ntok (της Ursula, όχι της Ούρσουλας :D :D), και ο Niko lee vap ee o youtuber (γειά σου Νικολή!) καθώς και πολλοί αλλοι που δεν τους ξερω 😊, ελπίζω να φαίνονται καθαρά στις φωτό.
Ολοι πολυ καλα παιδια, τους επρηξα φυσικά :idiot1: , και το Νικο για τα υγρα και τον Μπογουδη για coil building και το Niko Lee για τα ωραία βιντεάκια του :twothumbs: , ο Σωκράτης μου ξέφυγε αλλά δεν γλύτωσε τη selfie  :eleos: 
Ελπίζω να μην ξέχασα να αναφέρω κάποιον, αν ξέχασα όμως, συγγνώμη παιδιά, σας ξέρουν ποιοί είστε και δεν χρειάζονται οι δικές μου αναφορές και συστάσεις για να σας μάθουν :)

Να κλείσω αυτό το σεντονάκι με τις ευχαριστίες μου στο Γιώργο και τη Μαρία για το πολύ ωραίο event που οργάνωσαν με την τέλεια ατμόσφαιρα, καθώς και τα παιδιά μέσα και πίσω από τους πάγκους που πάντα μας εξυπηρετούν με χαμόγελο κι υπομονή. Ορίστε και κάποιες φωτό στα συνημμένα(ελπίζω να το κάνω σωστά, αν όχι, συγχωρέστε τα πρώτα μου uploads), σόρρυ για τις κουνημένες αλλά έβγαλα πολύ λίγες και δεν έχω καθαρές για κάποιες.

77,65K   12 Αριθμός λήψεων

79,54K   12 Αριθμός λήψεων

83,63K   12 Αριθμός λήψεων

66,52K   13 Αριθμός λήψεων

84,16K   13 Αριθμός λήψεων

64,48K   13 Αριθμός λήψεων

78K   13 Αριθμός λήψεων

• Μου αρέσει (+) x 5

OFFLINE   makis66

makis66

ADMIN

• Administrators
  • 2.336 Δημοσιεύσεις
  • Όνομα:Μάκης
  • ΠεριοχήΑν. Θεσ/νίκη
  • Ατμιστικός εξοπλισμός:Αναφέρεται στην αυτοπαρουσίαση
  • Ενδιαφέροντα - Χόμπι:Μοτό, ηλεκτρονικά, πατέντες

Ωραία, χαμογελαστά πρόσωπα. :)

Ελπίζω την επόμενη φορά να μαθευτεί λίγο νωρίτερα για να κανονίσουμε τις δουλειές μας και να μπορέσουμε να είμαστε παρόντες. :rolleyes:

• Μου αρέσει (+) x 2
  • Συμφωνώ! (+) x 1

0 Μέλος(η) διαβάζουν το θέμα

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμα μέλη