Μετάβαση σε περιεχόμενο

Καλωσήρθατε στο VapeFriends.gr
Εγγραφείτε στο φόρουμ για να αποκτήσετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του. Μόλις εγγραφείτε και συνδεθείτε, θα μπορείτε να δημιουργήσετε τόπικς, να απαντήσετε σε υπάρχοντα άρθρα, να αποκτήσετε τον προσωπικό σας messenger, να ενημερώσετε την κατάστασή σας, να διαχειριστείτε το προφίλ σας και πολλά άλλα. Αυτό το μήνυμα δεν θα εμφανιστεί ξανά όταν εγγραφείτε στο φόρουμ. Δώστε προσοχή στην σωστή αναγραφή του email σας στην εγγραφή σας γιατί σε αυτό θα σας αποσταλεί email επιβεβαίωσης. Αν δεν λάβετε email επιβεβαίωσης στα εισερχόμενά σας, ελέγξτε και στα spam σας.

Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. This message will be removed once you have signed in. Pay attention to the correct entry of your email in your registration because it will send you a confirmation email. If you do not receive a confirmation email in your inbox, check your spam.
Σύνδεση στον Λογαριασμό (Login) Δημιουργία Λογαριασμού (Register)
Φωτογραφία

VGOD RDTA elite

- - - - -

• Παρακαλώ συνδεθείτε για να απαντήσετε
4 απαντήσεις στο θέμα

OFFLINE   lenovo

lenovo

Member

• VF Members
  • 108 Δημοσιεύσεις
  • ΠεριοχήHeraclion
  • Ατμιστικός εξοπλισμός:sxg + medusa
  • Ενδιαφέροντα - Χόμπι:vaping - camping

:goodmorningvf:

Παμε να συζητήσουμε για αλλον έναν ατμοποιητη αεράτο αμερικλανικο που κυκλοφορεί τωρα τελευταία στα ατμομαγαζα.

Ο λογος για τον vgod rdta έκδοση elite , ο οποιος χωράει 4ml εχει ύψος 46 mm περίπου και ειναι διαμέτρου 24mm

Σε 4 χρωματακια για καθε γούστο , διπλής αυστηρά αντίστασης ,εύκολα βιδακια στησίματος σύρματος και φυσικά με εναν ιδιαίτερο τρόπο γεμίσματος υγρού , το οποιο σου επιτρέπει να γεμίσεις χωρις να βγάλεις την καμπάνα.

Απλα βάζεις το στόμιο απο το μπουκαλάκι σου στο σωληνάκι και πιέζεις. Δεν τρέχει κατα την διαδικασία αυτη απο τα βαμβάκια η απο κάπου αλλου, απλα γεμίζεις εύκολα και ατμιζεις σε χρονο ρεκόρ!

Το drip tip του αν μπορούμε να το ονομάσουμε ετσι το ανω μέρος του ειναι wide bore , και δεν μεταφέρει την θερμοκρασία στα χειλη. 

Στην συσκευασία εχει ανταλλακτικά λαστιχάκια  , τζαμι , αντιστάσεις έτοιμες, εργαλείο παρομοιο  της geekvape  και δυο αυτοκόλλητα.

Δεν ρυθμίζει η εισαγωγή αέρα, ειναι μόνιμες οι οπες του και δεν διαθέτει δαχτυλίδι. 

Μου άρεσε υπερβολικά πολύ ο τρόπος γεμίσματος σε σύγκριση με την pro έκδοση, για αυτο και τον επέλεξα , οσο και αν πίνει ειναι εύκολη η αναπλήρωση του . 

φωτορομάντζο........

Please Login or Register to see this Hidden Content

Please Login or Register to see this Hidden Content

:ilovevapefriends:

Επεξεργάσθηκε απο lenovo, 23 Δεκέμβριος 2017 - 13:31.

• Μου αρέσει (+) x 8

OFFLINE   makis66

makis66

ADMIN

• Administrators
  • 2.549 Δημοσιεύσεις
  • Όνομα:Μάκης
  • ΠεριοχήΑν. Θεσ/νίκη
  • Ατμιστικός εξοπλισμός:Αναφέρεται στην αυτοπαρουσίαση
  • Ενδιαφέροντα - Χόμπι:Μοτό, ηλεκτρονικά, πατέντες

Μιλάμε για πολλά μποφόρια, να έχεις πνευμόνια να ρουφάς με το κυβικό :D

Από τροφοδοσία τα πάει καλά;

• Συμφωνώ! (+) x 2

OFFLINE   lenovo

lenovo

Member

• VF Members
  • 108 Δημοσιεύσεις
  • ΠεριοχήHeraclion

Ανετα.... δεν εχει παρουσιάσει ουδεμία υπόνοια dry hit , τα βαμβάκια στα λούκια μπαίνουν εύκολα ,χωρίς να χρειάζεται να τα τοποθετείς όπως παλαιότερα σε αλλους rdta ,πριν τον μοντάρεις και δεν σουρώνει ξαπλωτός!. 

Επεξεργάσθηκε απο lenovo, 23 Δεκέμβριος 2017 - 13:32.

• Χρήσιμο (+) x 1
  • Μου αρέσει (+) x 1

OFFLINE   Billygrante

Billygrante

Member

• VF Members
  • 120 Δημοσιεύσεις
  • Όνομα:Βασίλης
  • ΠεριοχήΘεσσαλονίκη
  • Ατμιστικός εξοπλισμός:Vandyvape pulse bf kit voopoo drag vgod rdta
Τον έχω λίγες μέρες ότι πιο πλούσιο σε γεύση και ντουμάνι έχω δοκιμάσει όσο και να ρουφας έρχεται ζεσταίνεται λίγο αλλά δεν σου έρχεται στο στομα.Το γέμισμα του είναι τέλειο και το στήσιμο εύκολο αλλά σε αντιστάσεις κάτω από 3mm πυρήνα ίσως τα βαμβάκια δεν επαρκούν να βουλωσουν χωρίς σουρωματα όταν πλαγιάζει τις εισαγωγές υγρου με τις αντιστάσεις που περιείχε στο πρώτο στήσιμο είχα κάποια τρεξιματακια από τα airflow που βρίσκονται ακριβώς κάτω από τις αντιστάσεις.
  • Μου αρέσει (+) x 2
  • Συμφωνώ! (+) x 1

OFFLINE   lenovo

lenovo

Member

• VF Members
  • 108 Δημοσιεύσεις
  • ΠεριοχήHeraclion
Επισης αξίζει να σημειωθεί ότι τελικά η "ρύθμιση" του αέρα ,εάν μπορούμε να το αναφέρουμε έτσι γίνεται ανάλογα με το ύψος της αντίστασης από τις οπές του αέρα. Όσο πιο χαμηλά περιορίζει λίγο την ροή του και δεν είναι τόσο αερατη .
Όπως και να έχει ,είναι ατμοποιητης για παιχνίδι.

Επεξεργάσθηκε απο lenovo, 29 Απρίλιος 2018 - 15:16.

• Μου αρέσει (+) x 3

0 Μέλος(η) διαβάζουν το θέμα

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμα μέλη