Μετάβαση σε περιεχόμενο

Καλωσήρθατε στο VapeFriends.gr
Εγγραφείτε στο φόρουμ για να αποκτήσετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του. Μόλις εγγραφείτε και συνδεθείτε, θα μπορείτε να δημιουργήσετε τόπικς, να απαντήσετε σε υπάρχοντα άρθρα, να αποκτήσετε τον προσωπικό σας messenger, να ενημερώσετε την κατάστασή σας, να διαχειριστείτε το προφίλ σας και πολλά άλλα. Αυτό το μήνυμα δεν θα εμφανιστεί ξανά όταν εγγραφείτε στο φόρουμ. Δώστε προσοχή στην σωστή αναγραφή του email σας στην εγγραφή σας γιατί σε αυτό θα σας αποσταλεί email επιβεβαίωσης. Αν δεν λάβετε email επιβεβαίωσης στα εισερχόμενά σας, ελέγξτε και στα spam σας.

Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. This message will be removed once you have signed in. Pay attention to the correct entry of your email in your registration because it will send you a confirmation email. If you do not receive a confirmation email in your inbox, check your spam.
Σύνδεση στον Λογαριασμό (Login) Δημιουργία Λογαριασμού (Register)
Φωτογραφία

Επετειακό GGTS

- - - - -

• Παρακαλώ συνδεθείτε για να απαντήσετε
19 απαντήσεις στο θέμα

OFFLINE   Imeo

Imeo

Member

• Constructor
  • 138 Δημοσιεύσεις

παιδια, σε λιγες ημερες θα ξεκινησει η προπωληση της επανεκδοσης του θρυλικου GGTS. Ειναι αρκετα διαφορετικο απο το πρωτο μοντελο.

Επισυναπτόμενο(α) Αρχείο(α)

Επεξεργάσθηκε απο Imeo, 18 Δεκέμβριος 2019 - 13:52.

• Μου αρέσει (+) x 3

OFFLINE   redortho

redortho

Advanced Member

• Gold VF Members
  • 1.817 Δημοσιεύσεις
  • Όνομα:Δημήτρης
  • ΠεριοχήΝέα Σμύρνη
  • Ατμιστικός εξοπλισμός:Skyfall, Skyline, TA, TAE, Amadeus, Phenomenon, Eviva, Creek

Πολύ όμορφο Θανάση, περιμένουμε λεπτομέρειες.

Μια διευκρίνιση: Αφού είναι επετειακό και απ' ότι φαίνεται θα βγει σε 300 κομμάτια, θα έχει πραγματική αύξουσα αρίθμηση ή θα είναι σαν τον Iatty Reloaded που όλοι λένε 1 of 656. Αν θέλεις να έχουν αρίθμηση την βάζεις σειριακά αλλιώς μη την βάλεις καθόλου.

Η πιθανή εξήγηση ότι εννοεί πως ο καθένας είναι ένας από τους 300 (ή 656) δεν δηλώνει κάτι πέρα από τους πόσους θεωρητικά κατασκευάστηκαν και δεν λέει κάτι σ' αυτούς που δεν έχουν σχέση με ΙΜΕΟ - GG ενώ για τους υπόλοιπους αυτό μας είναι γνωστό και κατά συνέπεια περιττό.

Φυσικά θα διαφωνήσεις αλλά δεν πειράζει, εμείς σ' αγαπάμε  :delicious2:

• Μου αρέσει (+) x 2

OFFLINE   Imeo

Imeo

Member

• Constructor
  • 138 Δημοσιεύσεις

αχαχαχα, εννοειται οτι θα διαφωνησω δημητρη μου διοτι ξερεις τους λογους που την εφτιαξα ετσι την αριθμηση και ειμαι βεβαιος οτι συμμεριζεσαι τους λογους. Πιστευω οτι διαφωνεις ετσι για να μου την πεις επειδη με γουσταρεις. Αλλα σε γουσταρω και εγω εδω που τα λεμε!

• Χαχαχα-Γέλιο (+) x 2
  • Μου αρέσει (+) x 1

ONLINE   makis66

makis66

ADMIN

• Administrators
  • 2.458 Δημοσιεύσεις
  • Όνομα:Μάκης
  • ΠεριοχήΑν. Θεσ/νίκη
  • Ατμιστικός εξοπλισμός:Αναφέρεται στην αυτοπαρουσίαση
  • Ενδιαφέροντα - Χόμπι:Μοτό, ηλεκτρονικά, πατέντες

@

Please Login or Register to see this Hidden Content

Θανάση δεν θα μας πεις και εμάς τους λόγους που έφτιαξες έτσι την αρίθμηση; :WhatHeMeans:

Εκτός αν είναι επαγγελματικό μυστικό... :whistling:

Όπως και να έχει, σου εύχομαι να έχει καλή πορεία στην αγορά. :)

• Μου αρέσει (+) x 1

OFFLINE   Imeo

Imeo

Member

• Constructor
  • 138 Δημοσιεύσεις

την αριθμηση την ξεκινησα εγω πριν μερικα χρονια αλλα πλεον δεν μου φαινεται καλη για κανεναν μακη μου. Δεν βλεπω καποιο λογο να εχει ο ενας το 1 και ο αλλος το 656. Ολοι οι πελατες μου ειναι ισοι και ετσι θα ηθελα να βλεπουν και ο ενας τον αλλον μεταξυ τους. Με αυτον τον τροπο αριθμησης ολοι ειναι μελη της ιδιας μικρης ομαδας που απολαμβανει τα δικαιωματα της ομαδας. 

• Μου αρέσει (+) x 1

OFFLINE   redortho

redortho

Advanced Member

• Gold VF Members
  • 1.817 Δημοσιεύσεις
  • ΠεριοχήΝέα Σμύρνη
  • Ατμιστικός εξοπλισμός:Skyfall, Skyline, TA, TAE, Amadeus, Phenomenon, Eviva, Creek

Απ' ότι καταλαβαίνω δεν είναι S/N, απλά λέει πόσοι κατασκευάστηκαν (656) και το concept  λέει ότι είναι 1 από αυτούς, άρα 1/656. Το φαντάζομαι περισσότερο σαν τμήμα των πληροφοριών που υπάρχουν στην βάση. Αληθεύει ότι υπάρχουν 10 extra για τυχόν προβλήματα των αρχικών αλλά δεν αριθμήθηκαν γιατί θα ήταν 666;  :laugh1:

• Χαχαχα-Γέλιο (+) x 2

OFFLINE   Imeo

Imeo

Member

• Constructor
  • 138 Δημοσιεύσεις

ααααααααααχχχχχχχχχχχχχχααααααααααααααααα

μονο εσυ θα το σκεφτοσουνα αυτο δημητρη  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:

• Μου αρέσει (+) x 3

OFFLINE   Imeo

Imeo

Member

• Constructor
  • 138 Δημοσιεύσεις

μακη, επειδη δεν μπορω να διορθωσω τον τιτλο του θεματος, μπορεις να τον διορθωσεις απο "επαιτειακο σε "επετειακο" ?

σε ευχαριστω

• Μου αρέσει (+) x 1

ONLINE   makis66

makis66

ADMIN

• Administrators
  • 2.458 Δημοσιεύσεις
  • ΠεριοχήΑν. Θεσ/νίκη

@

Ναι Θανάση μου, το διόρθωσα. :ok:

• Μου αρέσει (+) x 2

OFFLINE   Imeo

Imeo

Member

• Constructor
  • 138 Δημοσιεύσεις

:hi-there-smiley:  :hi-there-smiley:

• Μου αρέσει (+) x 1

OFFLINE   Imeo

Imeo

Member

• Constructor
  • 138 Δημοσιεύσεις

ενα μικρο βιντεο πριν την αναγγελια των προπαραγγελιων

• Μου αρέσει (+) x 2

ONLINE   makis66

makis66

ADMIN

• Administrators
  • 2.458 Δημοσιεύσεις
  • ΠεριοχήΑν. Θεσ/νίκη

@

Πολύ καλή ιδέα να βγάλεις 300 κομμάτια προς τιμήν των τριακοσίων του Λεωνίδα. Εύγε Θανάση !!! :ok:

• Μου αρέσει (+) x 1

OFFLINE   redortho

redortho

Advanced Member

• Gold VF Members
  • 1.817 Δημοσιεύσεις
  • ΠεριοχήΝέα Σμύρνη

Στην μάχη των Θερμοπυλών πέρα από τους 300 Σπαρτιάτες ήταν και 3.000 Πελοποννήσιοι υπό την ηγεσία του Λεωνίδα εκ των οποίων οι 900 ήταν Λακεδαιμόνιοι (χωρίς να υπολογίζονται οι Σπαρτιάτες). Το συνολικό στράτευμα των Ελλήνων ήταν γύρω στους 7.500. Αν πάρω μόνο τους Λακεδαιμόνιους και τους Σπαρτιάτες, το σύνολο των Λακεδαιμόνων ήταν 1.200 άτομα. Συμπέρασμα: θέλω ανταλλακτικά για άλλους 900 τουλάχιστον  :laugh1:  :laugh1:  :laugh1:

• Χαχαχα-Γέλιο (+) x 3
  • Μου αρέσει (+) x 1

OFFLINE   Imeo

Imeo

Member

• Constructor
  • 138 Δημοσιεύσεις

@

Πολύ καλή ιδέα να βγάλεις 300 κομμάτια προς τιμήν των τριακοσίων του Λεωνίδα. Εύγε Θανάση !!! :ok:

σε ευχαριστω μακη μου. Τετοιοι ανθρωποι πρεπει να μας εμπνεουν σε καθε μας βημα, οι τυποι ηταν εξωφρενικα μαγκες

• Μου αρέσει (+) x 1

OFFLINE   Imeo

Imeo

Member

• Constructor
  • 138 Δημοσιεύσεις

Στην μάχη των Θερμοπυλών πέρα από τους 300 Σπαρτιάτες ήταν και 3.000 Πελοποννήσιοι υπό την ηγεσία του Λεωνίδα εκ των οποίων οι 900 ήταν Λακεδαιμόνιοι (χωρίς να υπολογίζονται οι Σπαρτιάτες). Το συνολικό στράτευμα των Ελλήνων ήταν γύρω στους 7.500. Αν πάρω μόνο τους Λακεδαιμόνιους και τους Σπαρτιάτες, το σύνολο των Λακεδαιμόνων ήταν 1.200 άτομα. Συμπέρασμα: θέλω ανταλλακτικά για άλλους 900 τουλάχιστον  :laugh1:  :laugh1:  :laugh1:

αααααααχχχχχχχχχαααααααααα γεια σου ρε δημητρη παιδαρα!
Πολυ καλο το μαθημα ιστοριας. Ειναι πολλα αυτα που δεν θυμομαστε και ειναι ωραιο να μας τα θυμιζει καποιος. Να εισαι καλα αρχηγε μου!

• Μου αρέσει (+) x 3

OFFLINE   Imeo

Imeo

Member

• Constructor
  • 138 Δημοσιεύσεις

καλη χρονια σε ολους τους Ελληνες ατμιστες, να ειμαστε ολοι καλα παιδια, με υγεια και παντα χαρουμενοι

• Μου αρέσει (+) x 3

ONLINE   makis66

makis66

ADMIN

• Administrators
  • 2.458 Δημοσιεύσεις
  • ΠεριοχήΑν. Θεσ/νίκη

@

Καλή και δημιουργική χρονιά Θανάση με υγεία και καλές δουλειές. :)

Εύχομαι μέσα στο 2020 να μας παρουσιάσεις ένα νέο MTL ατμοποιητή, που να έχει αυτό το κάτι παραπάνω, από αυτά που βλέπουμε να βγαίνουν στην αγορά καθημερινά. ;)

• Μου αρέσει (+) x 2

OFFLINE   ambient

ambient

ADMIN

• Administrators
  • 1.272 Δημοσιεύσεις
  • ΠεριοχήΘεσσαλονίκη - Μεσολόγγι
  • Ατμιστικός εξοπλισμός:Kayfun 3.1ES, Skyline, Doggystyle,FEV4,KV5,Apollo κ.α.

@

Καλημέρα και καλή χρονιά με υγεία Θανάση.

Εύχομαι το 2020 να είναι μια καλή και δημιουργική χρονιά.

• Μου αρέσει (+) x 2

OFFLINE   Imeo

Imeo

Member

• Constructor
  • 138 Δημοσιεύσεις

@

Καλή και δημιουργική χρονιά Θανάση με υγεία και καλές δουλειές. :)

Εύχομαι μέσα στο 2020 να μας παρουσιάσεις ένα νέο MTL ατμοποιητή, που να έχει αυτό το κάτι παραπάνω, από αυτά που βλέπουμε να βγαίνουν στην αγορά καθημερινά. ;)

τον εχω ηδη ετοιμο μακη μου, ελπιζω σε 3 μηνες να εχω το πρωτοτυπο στα χερια μου

• Μου αρέσει (+) x 2

OFFLINE   Imeo

Imeo

Member

• Constructor
  • 138 Δημοσιεύσεις

@

Καλημέρα και καλή χρονιά με υγεία Θανάση.

Εύχομαι το 2020 να είναι μια καλή και δημιουργική χρονιά.

σε ευχαριστω πολυ ambient, αντευχομαι

• Μου αρέσει (+) x 2

0 Μέλος(η) διαβάζουν το θέμα

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμα μέλη