Μετάβαση σε περιεχόμενο

Καλωσήρθατε στο VapeFriends.gr
Εγγραφείτε στο φόρουμ για να αποκτήσετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του. Μόλις εγγραφείτε και συνδεθείτε, θα μπορείτε να δημιουργήσετε τόπικς, να απαντήσετε σε υπάρχοντα άρθρα, να αποκτήσετε τον προσωπικό σας messenger, να ενημερώσετε την κατάστασή σας, να διαχειριστείτε το προφίλ σας και πολλά άλλα. Αυτό το μήνυμα δεν θα εμφανιστεί ξανά όταν εγγραφείτε στο φόρουμ. Δώστε προσοχή στην σωστή αναγραφή του email σας στην εγγραφή σας γιατί σε αυτό θα σας αποσταλεί email επιβεβαίωσης. Αν δεν λάβετε email επιβεβαίωσης στα εισερχόμενά σας, ελέγξτε και στα spam σας.

Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. This message will be removed once you have signed in. Pay attention to the correct entry of your email in your registration because it will send you a confirmation email. If you do not receive a confirmation email in your inbox, check your spam.
Σύνδεση στον Λογαριασμό (Login) Δημιουργία Λογαριασμού (Register)
Φωτογραφία

Έλληνες Κατασκευαστές Ατμιστικών Συσκευών ???

• Παρακαλώ συνδεθείτε για να απαντήσετε
4 απαντήσεις στο θέμα

OFFLINE   rakiracer

rakiracer

Member

• VF Members
  • 38 Δημοσιεύσεις
  • Όνομα:vasilis
  • Περιοχήcreta
  • Ατμιστικός εξοπλισμός:berserker mini-doggystyle sxk-berserker mtl rda-sxk kf prime-phenomenon zest2.2

κατ αρχην τα συνχαρητρια μου στα παιδια του φορουμ για την υπεροχη δουλεια και τις γνωσεις που αποκομιζουμε !!

Ομως ενα παραπονο...Στην ενοτητα 

Please Login or Register to see this Hidden Content

υπαρχουν αναφορες μονο για τον GG.

Εχουμε τοσους αξιους κατασκευαστες με αξιολογα ως εξαιρετικα προοιοντα που αξιζουν δικη τους ενοτητα!!

νομιζω πως πολυς κοσμος θα ηθελε να στριξει τους ντοποιους κατασκευαστες(αν αντεχει η τσεπη του),η  απλα να μαθαινει νεα τους.

Το ιδιο υσχυει και για το υγρα μας .

KEEP UP TE GOOD WORK!!!

• Μου αρέσει (+) x 3

OFFLINE   makis66

makis66

ADMIN

• Administrators
  • 2.549 Δημοσιεύσεις
  • Όνομα:Μάκης
  • ΠεριοχήΑν. Θεσ/νίκη
  • Ατμιστικός εξοπλισμός:Αναφέρεται στην αυτοπαρουσίαση
  • Ενδιαφέροντα - Χόμπι:Μοτό, ηλεκτρονικά, πατέντες

@

Βασίλη είχε γίνει πρόταση όταν δημιουργήσαμε το φόρουμ σε αρκετούς Έλληνες κατασκευαστές και σε πολλά Ελληνικά καταστήματα για να τους φιλοξενήσουμε δωρεάν και να δημοσιεύουν τα νέα τους και αν θέλουν κάποιες προσφορές για τα μέλη μας.

Δυστυχώς δεν υπήρξε ανταπόκριση εκτός λίγων εξαιρέσεων.

Πιστεύω (προσωπική μου άποψη) ότι αυτό συνέβη γιατί είμαστε ένα μικρό φόρουμ, οπότε το να ασχοληθούν το θεώρησαν χάσιμο χρόνου.

Ίσως να έρθουμε σε επαφή ξανά με τους Έλληνες κατασκευαστές, αν και δεν μου αρέσει να τρώω πόρτα... :D

• Μου αρέσει (+) x 3
  • Συμφωνώ! (+) x 2
  • Χρήσιμο (+) x 1

OFFLINE   rakiracer

rakiracer

Member

• VF Members
  • 38 Δημοσιεύσεις
  • Όνομα:vasilis
  • Περιοχήcreta
  • Ατμιστικός εξοπλισμός:berserker mini-doggystyle sxk-berserker mtl rda-sxk kf prime-phenomenon zest2.2

@

λυπαμαι που το ακουω αυτο...ειναι τοσο δυσκολο απο τους κατασκευαστες ναι φτιαξουν ενα θεμα για τα προοιοντα τους ,εστω και κατι ετοιμο απο το site η απ τη σελιδα τους  facebook?

δεν αξιζουν ολοι αυτοι που απο μονοι τους παρουσιαζουν και σχολιαζουν τις κατασκευες τους?

• Μου αρέσει (+) x 3

ONLINE   ambient

ambient

ADMIN

• Administrators
  • 1.313 Δημοσιεύσεις
  • Όνομα:Δημήτρης
  • ΠεριοχήΘεσσαλονίκη - Μεσολόγγι
  • Ατμιστικός εξοπλισμός:Kayfun 3.1ES, Skyline, Doggystyle,FEV4,KV5,Apollo κ.α.

@

Βασίλη καλημέρα

Φυσικά και θα ήταν πολύ όμορφο να συμμετέχουν οι Έλληνες και όχι μόνο κατασκευαστές στο Forum.

Η παρουσίαση της δουλειάς τους και πιθανά μελλοντικών σχεδίων θα ιντρίγκαρε όχι μόνο τα μέλη του forum αλλά και πάρα πολλούς αναγνώστες που μας διαβάζουν και δεν έχουν μπει σε διαδικασία εγγραφής.

Φυσικά και θα ήταν μια έμμεση προώθηση των κατασκευών τους,

Δυστυχώς όπως είπε ο Μάκης @

όταν ξεκινήσαμε και παρά τις οχλήσεις μας φάγαμε "πόρτα".

Είμαστε όμως πάντα ανοιχτοί σε περίπτωση που αλλάξουν γνώμη και με μεγάλη μας χαρά θα φιλοξενήσουμε τη συμμετοχή τους σε αυτή εδώ την παρέα. :)  

• Μου αρέσει (+) x 5
  • Συμφωνώ! (+) x 1

OFFLINE   redortho

redortho

Advanced Member

• Gold VF Members
  • 1.851 Δημοσιεύσεις
  • Όνομα:Δημήτρης
  • ΠεριοχήΝέα Σμύρνη
  • Ατμιστικός εξοπλισμός:Skyfall, Skyline, TA, TAE, Amadeus, Phenomenon, Eviva, Creek

@

Καλησπέρα Βασίλη. Από τους Έλληνες κατασκευαστές υπάρχει πλήρης αδιαφορία (άντε σχεδόν, μην ξεχνάω κανέναν). Κοίτα την απουσία τους στις εκθέσεις και από άλλες δραστηριότητες. Οι περισσότεροι πουλάνε άμεσα ή έμμεσα μέσω των κλειστών ομάδων του Facebook γιατί ο κύριος στόχος είναι η διεθνής και όχι η Ελληνική αγορά. Αυτό είναι σε μεγάλο βαθμό κατανοητό αλλά λυπηρό.

• Συμφωνώ! (+) x 3
  • Μου αρέσει (+) x 1

0 Μέλος(η) διαβάζουν το θέμα

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμα μέλη