Μετάβαση σε περιεχόμενο

Καλωσήρθατε στο VapeFriends.gr
Εγγραφείτε στο φόρουμ για να αποκτήσετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του. Μόλις εγγραφείτε και συνδεθείτε, θα μπορείτε να δημιουργήσετε τόπικς, να απαντήσετε σε υπάρχοντα άρθρα, να αποκτήσετε τον προσωπικό σας messenger, να ενημερώσετε την κατάστασή σας, να διαχειριστείτε το προφίλ σας και πολλά άλλα. Αυτό το μήνυμα δεν θα εμφανιστεί ξανά όταν εγγραφείτε στο φόρουμ. Δώστε προσοχή στην σωστή αναγραφή του email σας στην εγγραφή σας γιατί σε αυτό θα σας αποσταλεί email επιβεβαίωσης. Αν δεν λάβετε email επιβεβαίωσης στα εισερχόμενά σας, ελέγξτε και στα spam σας.

Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. This message will be removed once you have signed in. Pay attention to the correct entry of your email in your registration because it will send you a confirmation email. If you do not receive a confirmation email in your inbox, check your spam.
Σύνδεση στον Λογαριασμό (Login) Δημιουργία Λογαριασμού (Register)
Φωτογραφία

Αυτοπαρουσίαση μελών

• Παρακαλώ συνδεθείτε για να απαντήσετε
737 απαντήσεις στο θέμα

OFFLINE   fantomas7

fantomas7

Advanced Member

• Gold VF Members
  • 637 Δημοσιεύσεις
  • Όνομα:Νικος
  • ΠεριοχήΡεθυμνο
  • Ατμιστικός εξοπλισμός:κλωνοκατασταση....
  • Ενδιαφέροντα - Χόμπι:motorcycle lover...

καλως τον Αντώνιο!!μου αρέσει που στον ατμιστικό σου εξοπλισμό δεν συμπεριελαβες τον hadaly ....αχαχαχαχχαχαχαχχατο πηρες απόφαση φαίνεται!!!

• Μου αρέσει (+) x 4

OFFLINE   lenovo

lenovo

Member

• VF Members
  • 106 Δημοσιεύσεις
  • ΠεριοχήHeraclion
  • Ατμιστικός εξοπλισμός:sxg + medusa
  • Ενδιαφέροντα - Χόμπι:vaping - camping

:welcomeVF:     ας γίνουμε πολλοί!!

• Μου αρέσει (+) x 4

OFFLINE   aalex

aalex

Newbie

• Members
  • 1 Δημοσιεύσεις

Καλημέρα στους φίλους ατμιστές και από εμένα.

Λέγομαι Αλέξανδρος,

ατμίζω και εγώ εδώ και 2 χρόνια (επέτειος 05 Οκτωβρίου) μετά από 10 ετίες στάχτης, καπνού και όχι μόνο και λέω να παραμείνω ατμιστής έως ότου (αν αποφασίσω και τα καταφέρω) να απαλλαγώ...

Εύχομαι καλή αρχή στο φόρουμ με σωστές ενημερώσεις και πολλές επιτυχίες.

• Μου αρέσει (+) x 6

OFFLINE   fantomas7

fantomas7

Advanced Member

• Gold VF Members
  • 637 Δημοσιεύσεις
  • ΠεριοχήΡεθυμνο

Καλώς ήρθες Αλέξανδρε! καλη διαμονή να εχεις και ελπιζω να γιορτασουμε πολλες επετειους σ'αυτο  το φορουμ!

• Μου αρέσει (+) x 3

OFFLINE   tsoupis

tsoupis

Member

• VF Members
  • 15 Δημοσιεύσεις
Γεια σας παιδια, και καλη επιτυχια στην προσπαθεια σας!Ειμαι ο Μανωλης απο ρεθυμνο και ατμιζω δυο χρονια περιπου. Περασα απο ντουμανατους ατμοποιητες και πολλα βατ αλλα κατεληξα να βρω το στυλ μου και την ευχαριστιση σε πολυ πιο απλα στησιματα με μονη αντισταση και καλους τανκατους και μικρους ντριπερ με λιγα βατ. Σας ευχαριστω!
  • Μου αρέσει (+) x 6

OFFLINE   fantomas7

fantomas7

Advanced Member

• Gold VF Members
  • 637 Δημοσιεύσεις
  • ΠεριοχήΡεθυμνο

καλως τον μανωλη !!! μανιω για κανε μας καμια μαματη παρουσιαση των πολυ καλων εργαλειων που εχεις στην κατοχη σου !!

• Μου αρέσει (+) x 1

OFFLINE   tsoupis

tsoupis

Member

• VF Members
  • 15 Δημοσιεύσεις
Πιο απο ολα προτιμας νικ!!!
  • Μου αρέσει (+) x 1

OFFLINE   makis66

makis66

ADMIN

• Administrators
  • 2.292 Δημοσιεύσεις
  • Όνομα:Μάκης
  • ΠεριοχήΑν. Θεσ/νίκη
  • Ατμιστικός εξοπλισμός:Αναφέρεται στην αυτοπαρουσίαση
  • Ενδιαφέροντα - Χόμπι:Μοτό, ηλεκτρονικά, πατέντες

Καλησπέρα Μανώλη και στα άλλα παιδιά και  :welcomeVF:

Μανώλη άρχισε από όποιον ατμοποιητή θέλεις. Καλοδεχούμενες όλες οι παρουσιάσεις. :rockout:

Η βιβλιοθήκη μας είναι ακόμη φτωχή μιας και το φόρουμ μας έχει 4 μέρες που άνοιξε τις πύλες του για όλους εσάς τους συνατμιστές.

Παρακαλώ από αυτό το νήμα όσους έχουν την καλή διάθεση και φυσικά μπορούν, να βοηθήσουν σ' αυτό το δύσκολο εγχείρημα που ξεκινήσαμε.

Μοναδικός σκοπός μας είναι να βοηθήσουμε συνατμιστές να μην ξαναγυρίσουν στο τσιγάρο αλλά και να μεταδώσουμε τις γνώσεις μας και τις όποιες εμπειρίες έχουμε.

Επίσης να γνωριστούμε καλύτερα μέσα σε ένα παρείστικο κλίμα και να ανταλλάξουμε επικοδομητικά απόψεις για θέματα που αφορούν τον ατμό.

Το Vapefriends.gr θέλουμε να το νιώθετε δικό σας και να εκφράζεστε ελεύθερα πλην όμως κόσμια.

Χαιρόμαστε ιδιαίτερα που η ανταπόκριση ήταν μεγάλη αυτές τις πρώτες μέρες και σας ευχαριστούμε για την εγγραφή σας και την εμπιστοσύνη που μας δείχνετε.

Πιστεύουμε ότι και με την δική σας βοήθεια θα εμπλουτίσουμε και τα νήματα που ακόμη δεν έχουν κινηθεί.

Ευχαριστούμε θερμά όλους σας. :thankyouyellow:

• Μου αρέσει (+) x 3

OFFLINE   nikosallos

nikosallos

Newbie

• Members
  • 1 Δημοσιεύσεις

Καλησπέρα,

Νίκος, ετών 52

Καπνιστής κοντά στα 37 χρόνια και ατμιστής 2 χρόνια

Γεννημένος στον πειραιά, μεγαλωμένος στην Νίκαια και κάτοικος προσφάτως Κορυδαλλού.

Να ευχηθώ καλό ξεκίνημα :)

• Μου αρέσει (+) x 7

OFFLINE   YB.

YB.

Newbie

• Members
  • 1 Δημοσιεύσεις
  • Όνομα:Αποστολης
  • ΠεριοχήΑΘΗΝΑ
  • Ατμιστικός εξοπλισμός:ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΔΙΑΦΟΡΑ

Καλησπερα και καλως σας βρισκω, ξανα!

Αποστόλης.

Καλη επιτυχια και καλη αρχη.

Επεξεργάσθηκε απο YB., 04 Σεπτέμβριος 2017 - 22:22.

• Μου αρέσει (+) x 7

OFFLINE   ambient

ambient

ADMIN

• Administrators
  • 1.177 Δημοσιεύσεις
  • Όνομα:Δημήτρης
  • ΠεριοχήΘεσσαλονίκη - Μεσολόγγι
  • Ατμιστικός εξοπλισμός:Kayfun 3.1ES, Skyline, Doggystyle,FEV4,KV5,Apollo κ.α.

Καλησπέρα Αποστόλη :welcometovapefriends:

Να καλωσορίσω και τους νέους φίλους που συνδράμουν στην προσπάθειά μας. :welcomeall:

Καλή διαμονή και καλά post.

• Μου αρέσει (+) x 5

Guest_Tigrina_*

Guest_Tigrina_*
  • Guests

Καλημερα και απο εμενα.....ειμαι η Μαρια και καπνιζα ΚΤ απο τα 16 - 17 μου δηλαδη 25 κατι χρονακια ,ποτε δεν πιστευα πως θα καταφερω να ξεφυγω απο δαυτο μιας και περιπου το 2010 ειχα παρει τοτε το Natura e-go  νομιζω σαν στυλο ηταν αλλα δεν με κρατησε......δυστυχως δεν μου αρεσε το πεταξα πολυ γρηγορα.Πριν το Πασχα που μας περασε  πηρα το IQOS  αλλα και αυτο τα ιδια και επισης δεν με βολεψε και το κοστος παρεμενε το ιδιο οποτε βλεποντας μια φιλη που καπνιζε σαν και εμενα και ποιο πολυ να χει παρει ΗΤ και να μην εχει ξανα καπνισει κανονικο με εβαλε σε σκεψεις ετσι πηγα και πηρα το  istick Piko  με  Nautilus 2 και λιγο αργοτερα αποκτησα και το evic Primo mini παλι με Nautilus 2 . Ατμιζω 12αρα νικοτινη καπνικο απο οταν ξεκινησα...απο τοτε εως και  σημερα δεν εχω αναψει ΚΤ.Ηδη εχω ξεκινησει τα δικα μου υγρομαγειρεματα και μενει να αρχισω επισκευασιμο ατμοποιητη καποια στιγμη. Νοιωθω ηδη περηφανη και συνεχιζω ακαθεκτη....

Οι περισσοτεροι φυσικα ηδη με γνωριζετε και χαιρομαι που βρεθηκαμε ξανα...

Πολυ σας ζαλισα.....χαιρομαι που ειμαι στην παρεουλα σας και ευχομαι σιγα σιγα να αποκτησω τις γνωσεις σας και να σας γνωρισω καλυτερα!!

OFFLINE   fantomas7

fantomas7

Advanced Member

• Gold VF Members
  • 637 Δημοσιεύσεις
  • ΠεριοχήΡεθυμνο

καλώς τους!! καλήμερα αποστόλη,μαρία,και νικόλα,καλή διαμονή εύχομαι!!!

• Μου αρέσει (+) x 3

OFFLINE   ambient

ambient

ADMIN

• Administrators
  • 1.177 Δημοσιεύσεις
  • Όνομα:Δημήτρης
  • ΠεριοχήΘεσσαλονίκη - Μεσολόγγι
  • Ατμιστικός εξοπλισμός:Kayfun 3.1ES, Skyline, Doggystyle,FEV4,KV5,Apollo κ.α.

Καλημέρα Μαρία καλώς ήρθες στους :vapefriends:

• Μου αρέσει (+) x 2

OFFLINE   chris7jimny

chris7jimny

Member

• VF Members
  • 21 Δημοσιεύσεις
  • Όνομα:Χρηστος
  • ΠεριοχήΚορινθος
  • Ατμιστικός εξοπλισμός:therion dna75,slider mech,doyble barel v2.1,taifun gsl, fev 4.5
  • Ενδιαφέροντα - Χόμπι:off road,φωτογραφια
Καλημέρα και από εμένα!Ειμαι ο Χρήστος από Κόρινθο 33ετων και ένα χρόνο ατμιστης!Με μερικά παιδιά από εδώ γνωριζόμαστε και από άλλο φορουμ!
Καλώς σας βρήκα λοιπόν και θα τα λέμε συχνά !
  • Μου αρέσει (+) x 8

OFFLINE   dream21

dream21

Member

• VF Members
  • 13 Δημοσιεύσεις
  • Όνομα:ΓΙΑΝΝΗΣ
  • ΠεριοχήΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟ
  • Ατμιστικός εξοπλισμός:Hussar και berseker με Mod Drag
Καλησπέρα το όνομα μου είναι Γιάννης ηλικία 43 ετών και μένω στο ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟ Μεσογαίας Τρελαμένος Αεκτζής και iPhonakias. Στα δια ταύτα Κάπνιζα από τα 15 αλλά από τον Οκτώβριο του 2016 έχω κόψει μαχαίρι το τσιγάρο και μόνο ατμιζω.. Ξεκίνησα με joytech και ατμοποητη Cubis pro 4ml.. Στην συνέχεια λόγο ότι ήθελα έναν τσιγαρισιο ατμοποιητη αγόρασα έναν nautilus 2 της Aspire με 0,7 αλλά και 1.8Ω όπου έμεινα αρκετό καιρό μέχρι πριν 2 εβδομάδες για να μπω και εγώ στον χώρο του RTA και να αγοράσω ένα κλώνο Hussar .. Kanthal A1 28AG και SS316L 28AG τα σύρματα που χρησιμοποιώ.. Από υγρά ξεκίνησα να ατμιζω με halo TriBeCa και στη συνέχεια TriBeCa & soho. Γενικά μου αρέσουν οι καπνικες γεύσεις.. Πλέον εδώ και 6 μήνες έχω μπει στον χώρο ιδιοκατασκευης υγρών..Αγαπημένα αρώματα RY4 (FA) Graham cracker clear (TPA) Vanilla Swirl (TPA) και Cotton candy (TPA)
Ξεκίνησα να ατμιζω νικοτίνη 18αρα λόγο ότι κάπνιζα Prince και σήμερα μετά από 11 μηνες Έφτασα να ατμιζω 3αρα Νικοτίνη.

Επεξεργάσθηκε απο dream21, 06 Σεπτέμβριος 2017 - 22:26.

• Μου αρέσει (+) x 9

OFFLINE   makis66

makis66

ADMIN

• Administrators
  • 2.292 Δημοσιεύσεις
  • Όνομα:Μάκης
  • ΠεριοχήΑν. Θεσ/νίκη
  • Ατμιστικός εξοπλισμός:Αναφέρεται στην αυτοπαρουσίαση
  • Ενδιαφέροντα - Χόμπι:Μοτό, ηλεκτρονικά, πατέντες

:welcomewave: Χρήστο και Γιάννη στο :vapefriends:

Ευελπιστώ να μοιραστείτε μαζί μας τις όποιες εμπειρίες και γνώσεις έχετε.

Σας εύχομαι καλή διαμονή και καλές δημοσιεύσεις. :)

• Μου αρέσει (+) x 3

OFFLINE   panosjilo13

panosjilo13

Newbie

• Members
  • 2 Δημοσιεύσεις
  • Όνομα:Panos Salieri
  • ΠεριοχήAthens
  • Ατμιστικός εξοπλισμός:Merlin,Serpent SMM,
  • Ενδιαφέροντα - Χόμπι:Scuba Dive ,Υποβρύχια φωτογραφεία ,στατικός μοντελισμός .

Γεια σας και από εμένα είμαι ο Πάνος μένω και εργάζομαι στην Αθήνα  ατμιστής εδώ και σχεδόν 3 χρόνια ( 3 χρόνια καθαρός όπως συνηθίζω να λέω στους φίλους μου).

• Μου αρέσει (+) x 6

OFFLINE   tpal

tpal

Member

• VF Members
  • 37 Δημοσιεύσεις

Γεια σας και απο εμενα.Καλη αρχη.Ονομαζομαι Θοδωρης ειμαι απο Πατρα και ατμιζω περιπου 2 χρονια με πολλες στασεις σε συσκευες και εξοπλισμο.Σταθερα πλεον με GSL και ενα vtc που ελπιζω να αλλαξει οπου να ναι.

• Μου αρέσει (+) x 6

OFFLINE   fantomas7

fantomas7

Advanced Member

• Gold VF Members
  • 637 Δημοσιεύσεις
  • ΠεριοχήΡεθυμνο

καλως ηρθες στην παρεα μας θοδωρη, @

Please Login or Register to see this Hidden Content

:welcomeall: :welcomeall:

• Μου αρέσει (+) x 3

0 Μέλος(η) διαβάζουν το θέμα

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμα μέλη