Μετάβαση σε περιεχόμενο

Καλωσήρθατε στο VapeFriends.gr
Εγγραφείτε στο φόρουμ για να αποκτήσετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του. Μόλις εγγραφείτε και συνδεθείτε, θα μπορείτε να δημιουργήσετε τόπικς, να απαντήσετε σε υπάρχοντα άρθρα, να αποκτήσετε τον προσωπικό σας messenger, να ενημερώσετε την κατάστασή σας, να διαχειριστείτε το προφίλ σας και πολλά άλλα. Αυτό το μήνυμα δεν θα εμφανιστεί ξανά όταν εγγραφείτε στο φόρουμ. Δώστε προσοχή στην σωστή αναγραφή του email σας στην εγγραφή σας γιατί σε αυτό θα σας αποσταλεί email επιβεβαίωσης. Αν δεν λάβετε email επιβεβαίωσης στα εισερχόμενά σας, ελέγξτε και στα spam σας.

Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. This message will be removed once you have signed in. Pay attention to the correct entry of your email in your registration because it will send you a confirmation email. If you do not receive a confirmation email in your inbox, check your spam.
Σύνδεση στον Λογαριασμό (Login) Δημιουργία Λογαριασμού (Register)
Φωτογραφία

Αtmoslab - Sugar Milk

• Παρακαλώ συνδεθείτε για να απαντήσετε
2 απαντήσεις στο θέμα

OFFLINE   jajavax

jajavax

Newbie

• Members
  • 6 Δημοσιεύσεις

Το έχει δοκιμάσει κάποιος ; 

Είναι άραγε παχύ και βαρύ σαν το παλιό καλό ζαχαρούχο γάλα ; 

Θα ήθελα να ξέρω αν υπάρχουν εντυπώσεις ή παρατηρήσεις που προέκυψαν.

Είτε για τον χρόνο ζύμωσης, είτε για κάποιο ποσοστό ανάμειξης.

Ακόμα και για τυχόν συνδυασμό με άλλη κρέμα - γάλα - μαρέγκα - σαντιγύ, όπου το ένα συμπληρώνει το άλλο.

Επισυναπτόμενο(α) Αρχείο(α)

• Μου αρέσει (+) x 2

OFFLINE   ambient

ambient

ADMIN

• Administrators
  • 1.337 Δημοσιεύσεις
  • Όνομα:Δημήτρης
  • ΠεριοχήΘεσσαλονίκη - Μεσολόγγι
  • Ατμιστικός εξοπλισμός:Kayfun 3.1ES, Skyline, Doggystyle,FEV4,KV5,Apollo κ.α.

@

Please Login or Register to see this Hidden Content

Δεν έχω δοκιμάσει το συγκεκριμένο άρωμα αλλά ξέρω ότι η Atmos Lab έχει αρώματα σχετικά με την περιγραφή τους.

Από τη στιγμή που ακούω ζαχαρούχο γάλα μου έρχονται στο μυαλό μπισκότα και δημητριακά.

Η ποσόστωσή του αρώματος στο τελικό υγρό είναι σύμφωνα με την εταιρεία 3-5%.

Αυτό που εγώ θα έκανα θα ήταν να φτιάξω 10μελα με βάση το ζαχαρούχο γάλα και επι πλέον δημητριακά, μπισκότα ή συνδυασμούς αυτών. 

• Μου αρέσει (+) x 3

OFFLINE   jajavax

jajavax

Newbie

• Members
  • 6 Δημοσιεύσεις

Το πήρα την Παρασκευή από

και έμεινε 1 ακόμα. 
Σήμερα πήρα

και

.

Εφόσον ο συνήθης χρόνος που απαιτείται (για πλήρη αξιολόγηση νέας γεύσης) είναι 4 ή 6 εβδομάδες, ας κερδίσω όσο περισσότερο γίνεται με τον

, διότι αλλιώς η βιασύνη βγάζει πλάνη.

Εκτιμώ ότι αν ήθελε 4 εβδομάδες, θα το δω στις 3.  Βοηθάει αρκετά και ο καλοκαιρινός καιρός. 

• Μου αρέσει (+) x 3

0 Μέλος(η) διαβάζουν το θέμα

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμα μέλη