Μετάβαση σε περιεχόμενο

Καλωσήρθατε στο VapeFriends.gr
Εγγραφείτε στο φόρουμ για να αποκτήσετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του. Μόλις εγγραφείτε και συνδεθείτε, θα μπορείτε να δημιουργήσετε τόπικς, να απαντήσετε σε υπάρχοντα άρθρα, να αποκτήσετε τον προσωπικό σας messenger, να ενημερώσετε την κατάστασή σας, να διαχειριστείτε το προφίλ σας και πολλά άλλα. Αυτό το μήνυμα δεν θα εμφανιστεί ξανά όταν εγγραφείτε στο φόρουμ. Δώστε προσοχή στην σωστή αναγραφή του email σας στην εγγραφή σας γιατί σε αυτό θα σας αποσταλεί email επιβεβαίωσης. Αν δεν λάβετε email επιβεβαίωσης στα εισερχόμενά σας, ελέγξτε και στα spam σας.

Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. This message will be removed once you have signed in. Pay attention to the correct entry of your email in your registration because it will send you a confirmation email. If you do not receive a confirmation email in your inbox, check your spam.
Σύνδεση στον Λογαριασμό (Login) Δημιουργία Λογαριασμού (Register)
Φωτογραφία

Mama's Best

• Παρακαλώ συνδεθείτε για να απαντήσετε
2 απαντήσεις στο θέμα

OFFLINE   Nikoss rocket

Nikoss rocket

Advanced Member

• VF Members
  • 217 Δημοσιεύσεις
  • Όνομα:Νικος
  • ΠεριοχήΚιατο
Πάμε και σε μια ελληνική εταιρία Mama's Best .

MaxBerry
9F817D4A-467E-4697-8188-64C1B71EAEC8.jpg
Η εταιρία λέει:Μαύρα βατόμουρα και ένα ελαφρύ μπουκέτο φασκόμηλο που χαρίζουν δροσιά στο βαρύ γνωστό καπνικό.
Εγώ: Καταρχήν είναι ιδιετερο υγρό, μου άρεσει αρκετά, τα βατόμουρα τα νιώθεις το φασκόμηλο χμου..... και ναι είναι καπνικο. Δεν είναι κακό αν αναλογιστείτε την τιμή του (προσφορά λόγο που καταργείται η σειρά)

Τιμή: 3,40€ (όπως είπα προσφορά)

American Spy
B60337BC-B631-49D7-B0CA-0BD3A7D66594.jpg
Η εταιρία λέει:Γλυκό με Creamy Vanilla και αίσθηση κλασικής πίτας καλαμποκάλευρου, στολισμένη με φρούτα ψημένα και πασπαλισμένα με ζάχαρη από σταφύλια.
Εγώ: κρεμοδης σταφυλοπιτα, δεν είναι άσχημη, δεν είναι για χόρταση. Καλό να υπάρχει στην συλλογή σας για ανανέωση γεύσεων που και που

Τιμή: 3,40€ (προσφορά)

Τα παραπάνω υγρά είναι από την εταιρία ecig, η σειρά δεν περπάτησε και έτσι τα έχουν βγάλει σε προσφορά (υπάρχουν βέβαια και άλλες γεύσεις αυτής της σειράς στην τιμή των 3,40€}
  • Μου αρέσει (+) x 3

OFFLINE   makis66

makis66

ADMIN

• Administrators
  • 2.432 Δημοσιεύσεις
  • Όνομα:Μάκης
  • ΠεριοχήΑν. Θεσ/νίκη
  • Ατμιστικός εξοπλισμός:Αναφέρεται στην αυτοπαρουσίαση
  • Ενδιαφέροντα - Χόμπι:Μοτό, ηλεκτρονικά, πατέντες

Tα mama's Best είναι σειρά της e-cig Hellas, πολλά από τα οποία έχω δοκιμάσει και είναι πολύ αξιόλογα όπως τα:

Pink Friday

Eden's Garden

American Pie

Max Berry

• Χρήσιμο (+) x 2

OFFLINE   ambient

ambient

ADMIN

• Administrators
  • 1.257 Δημοσιεύσεις
  • Όνομα:Δημήτρης
  • ΠεριοχήΘεσσαλονίκη - Μεσολόγγι
  • Ατμιστικός εξοπλισμός:Kayfun 3.1ES, Skyline, Doggystyle,FEV4,KV5,Apollo κ.α.

Όπως λέει και ο Νίκος @

Please Login or Register to see this Hidden Content

τα υγρά είναι σε προσφορά στα 3,40€.

Μπορείτε να τα δείτε

Please Login or Register to see this Hidden Content

.  

• Μου αρέσει (+) x 1

0 Μέλος(η) διαβάζουν το θέμα

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμα μέλη