Μετάβαση σε περιεχόμενο

Καλωσήρθατε στο VapeFriends.gr
Εγγραφείτε στο φόρουμ για να αποκτήσετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του. Μόλις εγγραφείτε και συνδεθείτε, θα μπορείτε να δημιουργήσετε τόπικς, να απαντήσετε σε υπάρχοντα άρθρα, να αποκτήσετε τον προσωπικό σας messenger, να ενημερώσετε την κατάστασή σας, να διαχειριστείτε το προφίλ σας και πολλά άλλα. Αυτό το μήνυμα δεν θα εμφανιστεί ξανά όταν εγγραφείτε στο φόρουμ. Δώστε προσοχή στην σωστή αναγραφή του email σας στην εγγραφή σας γιατί σε αυτό θα σας αποσταλεί email επιβεβαίωσης. Αν δεν λάβετε email επιβεβαίωσης στα εισερχόμενά σας, ελέγξτε και στα spam σας.

Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. This message will be removed once you have signed in. Pay attention to the correct entry of your email in your registration because it will send you a confirmation email. If you do not receive a confirmation email in your inbox, check your spam.
Σύνδεση στον Λογαριασμό (Login) Δημιουργία Λογαριασμού (Register)
Φωτογραφία

Tilemahos Armed Eagle

* * * * * 2 ψήφοι Tilemahos Armed Eagle Golden Greek IMEO

• Παρακαλώ συνδεθείτε για να απαντήσετε
79 απαντήσεις στο θέμα

OFFLINE   redortho

redortho

Advanced Member

• Gold VF Members
  • 1.835 Δημοσιεύσεις
  • Όνομα:Δημήτρης
  • ΠεριοχήΝέα Σμύρνη
  • Ατμιστικός εξοπλισμός:Skyfall, Skyline, TA, TAE, Amadeus, Phenomenon, Eviva, Creek

Please Login or Register to see this Hidden Content

75,02K   24 Αριθμός λήψεων

Tilemahos Armed Eagle by IMEO

Με τα πολλά πήρα στα χέρια μου το νέο δημιούργημα του ΙΜΕΟ. Είναι ένας όμορφος ατμοποιητής που σχεδιαστικά μοιάζει με τον Armed. Τον πήρα σε γυαλιστερό 23mm αν και θα προτιμούσα τον μεγαλύτερο των 25mm που δεν ήταν διαθέσιμος. Με βάση τις προδιαγραφές του TPD έχει χωρητικότητα 2ml η οποία όμως αυξάνεται όταν αφαιρεθεί ο reducer στα 4ml (5ml ο 25mm).

Ο ατμοποιητής έρχεται σε ένα λιτό λευκό κουτί που έχει το logo, το όνομα και άλλα στοιχεία με χρυσά γράμματα. Στο πίσω μέρος υπάρχει ένα αυτοκόλλητο με διάφορα στοιχεία (μοντέλο, προφυλάξεις, προδιαγραφές, κλπ). Δεν έχει την πολυτέλεια του Skyline (άλλη κατηγορία τιμής), ούτε το κάτι ιδιαίτερο του Phenomenon (μαγνητικό κλείσιμο, θήκη, κλπ).

53,58K   24 Αριθμός λήψεων

Στο εσωτερικό θα βρούμε τον ατμοποιητή, λίγες οδηγίες χρήσης σε 6 γλώσσες (τα Ελληνικά εννοείται ότι περιλαμβάνονται) και ένα σακουλάκι με ανταλλακτικά (o-rings, πόλο με τρύπα αέρα 1,5mm, ένα αξονάκι 6mm – για στρίψιμο αντιστάσεων λέει στην ιστοσελίδα ενώ στην πραγματικότητα είναι βοηθητικό για ξεμοντάρισμα της βάσης, περισσότερα μετά – ένα πλαστικό κοντό αξονάκι με σπείρες 510 για βοήθεια στο στήσιμο και μια αντίσταση ζιρκονίου (springomizer) 0,35mm – 1,4Ω).
Η FabVape βάζει και μια 3D τυπωμένη βάση με το logo της για το στήσιμο η οποία αφού με παίδεψε αρκετά μπήκε πίσω στο κουτί!

48,14K   19 Αριθμός λήψεων  

65,4K   18 Αριθμός λήψεων  

49,17K   18 Αριθμός λήψεων

Ο ατμοποιητής με εντυπωσιακό γυαλιστερό φινίρισμα με το logo GG στο tank και το EAGLE κάτω από το drip tip στον ρυθμιστή υγρών. Το μέταλλο που έχει χρησιμοποιηθεί φαίνεται ότι είναι ανοξείδωτο ατσάλι 304. Μια παρατήρηση που είχε γίνει όταν πρωτοκυκλοφόρησε ήταν  ότι επειδή η λέξη καταλαμβάνει όλη τη διάμετρο, το πρώτο και το τελευταίο Ε είναι συνεχόμενα ενώ θα μπορούσε να υπάρχει μόνο ένα Ε ή κάποιο διαχωριστικό. Ο ΙΜΕΟ συμφώνησε, αλλά ο ατμοποιητής είχε μπει ήδη στην παραγωγή.

33,71K   18 Αριθμός λήψεων

Το ύψος του ατμοποιητή με το drip tip είναι 64,44mm (53,95mm χωρίς), η διάμετρος 23mm. Tο βάρος δεν το μέτρησα γιατί πρόλαβα και τον γέμισα! Δεν υπάρχει εξωτερική ρύθμιση αέρα και παρά το ότι στην αρχή φαίνεται περίεργο η άποψη του ΙΜΕΟ είναι ότι ο αέρας καθορίζεται από την ποσότητα που μπαίνει κάτω από την αντίσταση και όχι από το πόση μπαίνει από εξωτερικό ρυθμιστή. Αυτό φαίνεται σωστό για κάποιους ατμοποιητές.

Ακολούθησε η αποσυναρμολόγηση η οποία είναι πανεύκολη και με λογική σειρά (ειδικά αν δείτε το λεπτομερέστατο

του ΙΜΕΟ. Ο θετικός πόλος συνδέεται με την έξοδο του αέρα στην αντίσταση και μπορεί να αλλαχτεί χωρίς να διαλύσεις όλο τον ατμοποιητή. Στην συσκευασία είναι φορεμένος ο 2mm. Αν βγάλεις τελείως το pin του αέρα πάει στα 5mm (όλη η διάμετρος του πόλου). Για όσους ξέρουν τον Armed, υπήρχε ένα εξαρτηματάκι στην καμπάνα για την αποφυγή εξόδου υγροποιημένου ατμού από το drip tip (spit control). Αυτό έχει φύγει από κεί και έχει πάει στην βάση του drip tip.

51,94K   18 Αριθμός λήψεων  

31,64K   18 Αριθμός λήψεων

Αυτό που με παραξένεψε ήταν το κομμάτι που βάζεις την αντίσταση που ενώ φαίνεται ότι μπορείς να ξεβιδώσεις την βίδα με τις γραμμώσεις που υπάρχει (όπως και στον Armed), ήταν αδύνατο να γίνει με το χέρι. Στο βίντεο λέει ότι δεν την λύνεις, αλλά άντε που η FabVape πουλάει ανταλλακτικά τους 2 μονωτήρες που υπάρχουν! Επικοινωνία, ξεβιδώνει με πένσα (!) και κόντρα στο πάνω μέρος στις υποδοχές που υπάρχουν με το αξονάκι των 6mm. Αυτό μπαίνει οριακά (και αφού βγουν οι 4 βίδες), οπότε χρησιμοποίησα το αντίστοιχο αξονάκι ευθυγράμμισης του Calix.

30K   18 Αριθμός λήψεων  

47,36K   18 Αριθμός λήψεων  

44,99K   18 Αριθμός λήψεων

Το δακτυλίδι που στηρίζει την βάση των αντιστάσεων έχει στο εσωτερικό του από κάτω 4 εγκοπές από τις οποίες η μία έχει 2 σημάδια δεξιά και αριστερά. Ο λόγος είναι ότι επειδή αν μπει κανονική αντίσταση κοιτάει σε άλλη κατεύθυνση απ’ ότι αν μπει springomizer (90ο), η βάση πρέπει να κουμπώσει με τα 2 σημάδια να κοιτάνε την κατεύθυνση της αντίστασης (λίγο δεξιά, λίγο αριστερά, κουμπώνει). Η αλλαγή pin και αντίστασης μπορούν να γίνουν χωρίς να αδειάσει το τανκ.

31,67K   17 Αριθμός λήψεων

Ακολούθησε η συναρμολόγηση και το στήσιμο. Μπήκε το 1,5mm pin. Έβαλα 6 σπείρες Resistherm (NiFe30) 0,28mm σε πυρήνα 2,5mm – αντίσταση 0,41Ω. Η αντίσταση μπήκε χαμηλά, στο ύψος του springomizer. Το στήσιμο με ταλαιπώρησε γιατί παρά το ότι το σύρμα ήταν λεπτό οι βίδες το κλώτσαγαν εύκολα λόγω μικρού κεφαλιού. Ο Θανάσης λέει ότι είναι φαρδιές, θα μπορούσαν πάντως να είναι φαρδύτερες. Τελικά η αντίσταση βγήκε ψιλοστραβή, αλλά στο επόμενο στήσιμο θα την ισιώσω! Για το βαμβάκι (Cotton Bacon) ακολούθησα αρχικά την οδηγία του βίντεο (1,5cm από κάθε πλευρά) αλλά ήταν πολύ σφικτό  και το πήγα στο 1cm. Οι άκρες μπαίνουν αφράτες στην βάση. Υπάρχει δυνατότητα (σαν συνδεσμολογία) να μπουν 2 αντιστάσεις στις 4 βίδες, αλλά θα είναι μακριά από το pin του αέρα. Η δυνατότητα τοποθέτησης μίας αντίστασης σε 2 πιθανές θέσεις μπορεί να βολέψει τους αριστερόχειρες.

29,33K   18 Αριθμός λήψεων  

34,78K   18 Αριθμός λήψεων  

54,55K   18 Αριθμός λήψεων

Πότισμα με ELF Supreme (σκόπιμα), δοκιμή ατμοποίησης καλή, τελικό δέσιμο, γέμισμα (από πάνω και χωρίς να βγει τελείως το δακτυλίδι), κλείσιμο. Ρύθμιση υγρών στις 2 στροφές (μπορείτε να βάλετε σημάδι σε ποιο γράμμα του EAGLE αντιστοιχεί το GG για να ξέρετε πόσο γυρνάτε – προσοχή στο διπλό Ε) Ο Αρματωμένος Αετός μπήκε σε ένα dicodes no6 στα 14W και ακολούθησε μπουρλότο!

37,19K   18 Αριθμός λήψεων  

35,47K   19 Αριθμός λήψεων

Θα σας πω ένα τανκ μετά τί αίσθηση είχα (βελτιώθηκε κατά πολύ). Σχέση με τον Armed: καμία (το έλεγε ο Θανάσης αλλά είχα αμφιβολίες). Πλούσιος ατμός, σαφώς πιο αναλυτική γεύση με πιθανά λίγο περισσότερη κατανάλωση (λογικό αφού με ίδιο στήσιμο βγάζει περισσότερο ατμό). Παρ’ όλα αυτά, κάτι μου θύμιζε (το σκόπιμο Supreme που είπα). Θα την κάνω την «ιεροσυλία». Παιδιά, μου θύμισε πολύ τον Phenomenon Lite στο ίδιο στήσιμο με όλες τις τρύπες ανοικτές. Όσο δε τέλειωνε και το δεύτερο τανκ, έμοιαζε όλο και περισσότερο! Περί γεύσεως όμως ουδέν σχόλιο…

Συμπερασματικά είναι ένας εξαιρετικός ατμοποιητής που μπορεί να δει στα ίσια τον high end ανταγωνισμό. Μπράβο στον Θανάση για ένα εξαιρετικό προϊόν. Πιστεύω ότι αξίζει τον κόπο να τον αποκτήσει κανείς γιατί αξίζει κάθε λεπτό από τα ευρώ που κοστίζει.

39,23K   19 Αριθμός λήψεων

Επεξεργάσθηκε απο redortho, 09 Ιανουάριος 2018 - 21:53.

• Μου αρέσει (+) x 13
  • Χρήσιμο (+) x 1
  • Συμφωνώ! (+) x 1

Guest_Athan_*

Guest_Athan_*
  • Guests

Μπραβο γιατρε μου αψογη παρουσιαση!!

OFFLINE   redortho

redortho

Advanced Member

• Gold VF Members
  • 1.835 Δημοσιεύσεις
  • ΠεριοχήΝέα Σμύρνη
  • Ατμιστικός εξοπλισμός:Skyfall, Skyline, TA, TAE, Amadeus, Phenomenon, Eviva, Creek

Υποχρέωσή μου, το είχα υποσχεθεί  :P

• Μου αρέσει (+) x 6

OFFLINE   makis66

makis66

ADMIN

• Administrators
  • 2.517 Δημοσιεύσεις
  • Όνομα:Μάκης
  • ΠεριοχήΑν. Θεσ/νίκη
  • Ατμιστικός εξοπλισμός:Αναφέρεται στην αυτοπαρουσίαση
  • Ενδιαφέροντα - Χόμπι:Μοτό, ηλεκτρονικά, πατέντες

@

Πολύ ωραία παρουσίαση Δημήτρη και λεπτομερέστατη. :respect: :respect: :respect:

Είναι ένας πολύ όμορφος γνήσιος ατμοποιητής που δεν θα πιάσω μάλλον ποτέ στα χέρια μου.    :rolleyes: 

• Μου αρέσει (+) x 4

OFFLINE   mfk

mfk

Member

• VF Members
  • 62 Δημοσιεύσεις
  • Όνομα:MARIOS KARSANIDIS
  • ΠεριοχήATHENS
Αψογη η παρουσιαση σου redotho. Ζηλευω που δεν τον εχω αποκτησει καθως απο οτι φαινεται εχει αυτο που μου ελειπε απο τον κατα τα αλλα αψογο armed και αυτα ειναι η λιγο καλυτερη τροφοδοσια και κυριως γευση. Παρε τον χρονο σου να τον τεντωσεις λιγο και οταν με το καλο αποκτησεις πιο ολοκληρωμένη αποψη ριξε κανενα συγκριτικο με αλλους. Καλοατμιστος!

Στάλθηκε από το SAMSUNG-SM-N915A μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
  • Μου αρέσει (+) x 4

OFFLINE   Panick

Panick

Advanced Member

• VF Members
  • 230 Δημοσιεύσεις
  • Όνομα:Νίκος
  • ΠεριοχήΝίκαια
  • Ατμιστικός εξοπλισμός:Kaifun Prime - Taifun GTR

Άψογη παρουσίαση Δημήτρη, συγχαρητήρια :D_clap_20: Φαντάζομαι ότι λόγω της ύπαρξης 4 βιδών, η αντίσταση στρίβεται κανονικά τώρα και όχι ανάποδα όπως στον armed, σωστά?

• Μου αρέσει (+) x 4
  • Συμφωνώ! (+) x 1

OFFLINE   redortho

redortho

Advanced Member

• Gold VF Members
  • 1.835 Δημοσιεύσεις
  • ΠεριοχήΝέα Σμύρνη

Ποτέ μη λες ποτέ!

• Χαχαχα-Γέλιο (+) x 2
  • Συμφωνώ! (+) x 1
  • Μου αρέσει (+) x 1

OFFLINE   redortho

redortho

Advanced Member

• Gold VF Members
  • 1.835 Δημοσιεύσεις
  • ΠεριοχήΝέα Σμύρνη

@

Βιδώνει όπως θέλεις, αρκεί να πείσεις τα κεφαλάκια να συνεργαστούν  :lol: Ξέχασα να γράψω ότι επειδή οι βίδες είναι πολύ μακρυές, μπορείς να περάσεις το σύρμα έναν γύρο και μετά να την σφίξεις χωρίς φόβο ότι είναι στο όριο του να φύγει.

• Μου αρέσει (+) x 4
  • Χρήσιμο (+) x 2

OFFLINE   ambient

ambient

ADMIN

• Administrators
  • 1.299 Δημοσιεύσεις
  • ΠεριοχήΘεσσαλονίκη - Μεσολόγγι
  • Ατμιστικός εξοπλισμός:Kayfun 3.1ES, Skyline, Doggystyle,FEV4,KV5,Apollo κ.α.

@

Εξαιρετική παρουσίαση όπως πάντα Δημήτρη.  :goodpost:  :urock:  :thankyouyellow:

Και μόνο που τον παραλλήλισες γευστικά με τον Phenomenon, που από πολλούς θεωρείται από τους πιο γευστικούς ατμοποιητές, είναι πολύ σημαντικό.

Επίσης το γεγονός ότι η δοκιμή έγινε με Supreme, που είναι ημικαπνικό υγρό, με ιντρίγκαρε ακόμη περισσότερο. 

Δυστυχώς τα οικονομικά μου αυτή την περίοδο δεν επιτρέπουν τέτοιου είδους αγορές.

Καλοάτμιστος και περιμένω τις εντυπώσεις σου μετά από μεγαλύτερη δοκιμαστική περίοδο. :)

• Μου αρέσει (+) x 5

OFFLINE   Imeo

Imeo

Member

• Constructor
  • 140 Δημοσιεύσεις

σε ευχαριστω και μονο για το χρονο που δαπανησες red για την τοσο αναλυτικη παρουσιαση!

Χαιρομαι που σου αρεσει και ευχομαι να γινει η καθημερινοτητα σου. Ελπιζω οτι μολις διαπιστωσεις μερα με την ημερα τις ευκολιες του, θα τον εχεις παντα μαζι σου

• Μου αρέσει (+) x 8

OFFLINE   Athanasios

Athanasios

Member

• VF Members
  • 24 Δημοσιεύσεις

Ως κάτοχος θα συμφωνήσω σε όσα λεει ο doc.Την συγκριση με το phainomenon θα την κάνω σε λίγες μέρες.Μια δική μου παρατήρηση.Δούλεψα τις πρώτες μέρες αποκλειστικά spring stainless steel,0,30 mm στα 1,2 Ω.Αυτό που παρατήρησα είναι ότι ζεσταινόταν πολύ ο ατμοποιητής(μέταλλα-τζάμι-drip tip) και με το 1mm και με το 1,5 mm pin.Κατέβηκα αρκετά στα watt αλλά δεν είδα σημαντική βελτίωση.Σήμερα έστησα για πρώτη φορά δικια μου αντίσταση με kanthal 1,6 Ω,9w,5 σπειρες,2,5 πυρήνa και ο ατμοποιητής σε απανωτές τζούρες είναι μια χαρά-εως ανεπαίσθητα χλιαρός.Προφανώς λοιπόν κάποιο θέμα έχουμε με το ss spring.Ίσως το ότι είναι πολύ ψηλό το 1,2 Ω για 0,30 ss αντίσταση;

Μια παρατήρηση ακόμη,εγώ με δύο στροφές πήρα πλημμύρα με SOHO.Προφανώς λόγω λιγότερου βαμβακιού.Νομίζω γενικά όμως ότι είναι τόσο καλή η τροφοδοσία που και με μια στροφή η καμπάνα είναι ok

Επεξεργάσθηκε απο Athanasios, 09 Ιανουάριος 2018 - 23:55.

• Μου αρέσει (+) x 5
  • Χρήσιμο (+) x 1

OFFLINE   teo77

teo77

Member

• VF Members
  • 175 Δημοσιεύσεις
  • Όνομα:Θοδωρης

Mπραβο Δημητρη υπεροχη παρουσιαση :respect:

Καλοατμιστος ο αετος σου ευχομαι,να τον χαρεις και παλι μπραβο :goodpost:  :goodpost:

• Μου αρέσει (+) x 4

OFFLINE   Athanasios

Athanasios

Member

• VF Members
  • 24 Δημοσιεύσεις

Μια διευκρίνηση ως προς την πλημμύρα.Εννοώ γουργούρισμα στο άτμισμα και πέρασμα υγρού στο pin του αέρα.Γιατί εξωτερικά δεν υπήρχει ίχνος.Η απόλυτη στεγανότητα.

• Χρήσιμο (+) x 3
  • Μου αρέσει (+) x 2

OFFLINE   teo4

teo4

Newbie

• Members
  • 2 Δημοσιεύσεις

καλημερα τα παιδια,τα φωτα σας,οτι στυσημο και να εκανα μου γδερνει τον λαιμο,κατι κανω λαθος δεν μπορει,μπορειτε να δειξετε κανενα στυσιματακι,4χρονια στους επισκευασιμους πρωτη φορα αυτο..να σασ προλαβω τον εστυσα με νι80 40μμ,κανθαλ 0.32,0,35,0.40μμ ανοικτες κλειστες το ιδιο αποτελεσμα,βαμβακι λιγο συριζα κομμενο,βαμβακι πολυ οπως προτεινει ο θανασης ακομα κ με την στροφη 90 μοιρον αλλα τα ιδια..τι κανω λαθος?????????????????

• Μου αρέσει (+) x 2

OFFLINE   Διηνεκης

Διηνεκης

Advanced Member

• VF Members
  • 243 Δημοσιεύσεις
  • Όνομα:Παναγιώτης

Μηπως να πεσεις σε νικοτινη ή pg;

• Μου αρέσει (+) x 2

OFFLINE   teo4

teo4

Newbie

• Members
  • 2 Δημοσιεύσεις

Μηπως να πεσεις σε νικοτινη ή pg;

80vg κανω αδερφε 6αρι σε ολους μου τους ατμο ειναι χαμηλη,σκεφτομουν να την ανεβασω κιολας,κατι αλλο φταει που δε ξερω..

• Μου αρέσει (+) x 1

OFFLINE   fantomas7

fantomas7

Advanced Member

• Gold VF Members
  • 637 Δημοσιεύσεις
  • Όνομα:Νικος
  • ΠεριοχήΡεθυμνο
  • Ατμιστικός εξοπλισμός:κλωνοκατασταση....
  • Ενδιαφέροντα - Χόμπι:motorcycle lover...

@

ο Τηλέμαχος είναι από τους πιο δυνατούς όσο αφορά το χτύπημα,βεβαία η 80vg θα έπρεπε να καταπραΰνει λίγο το χτύπημα,αλλά δεν νομίζω να παίζει ρόλο το βαμβάκι,η θέση όμως της αντίστασης παίζει ρόλο ( η θέση όχι το είδος,κολητές-ανοιχτές). δοκίμασε να παίξεις με το ύψος της αντίστασης,χαμηλά ή ψηλά σε μια από τις 2 θέσεις θα πέσει λίγο το χτύπημα.

• Συμφωνώ! (+) x 2
  • Μου αρέσει (+) x 1

OFFLINE   ambient

ambient

ADMIN

• Administrators
  • 1.299 Δημοσιεύσεις
  • ΠεριοχήΘεσσαλονίκη - Μεσολόγγι
  • Ατμιστικός εξοπλισμός:Kayfun 3.1ES, Skyline, Doggystyle,FEV4,KV5,Apollo κ.α.

@

Δημήτρη θα ήθελα να μου διευκρινήσεις αν μπορείς για το χτύπημα του Eagle σε σχέση με τον Armed.

Θεωρείς ότι έχει λιγότερο ή περισσότερο χτύπημα;

Ρωτάω γιατί ενώ έχω δοκιμάσει τον Armed δεν έχω ξεκάθαρη εικόνα για τον Eagle και το post του @

με οδήγησε στο να κάνω την ερώτηση. 

• Μου αρέσει (+) x 2

OFFLINE   redortho

redortho

Advanced Member

• Gold VF Members
  • 1.835 Δημοσιεύσεις
  • ΠεριοχήΝέα Σμύρνη

Δεν θα έλεγα λιγότερο ή περισσότερο, του Armed είναι πιό τραχύ από του Eagle. Ένα υγρό που χτυπάει ευχάριστα στον Eagle μπορεί να είναι ενοχλητικό στον Armed.

Με την ευκαιρία και η αντίσταση του Eagle μετά από 4 γεμίσματα με ELF Supreme.

61,97K   12 Αριθμός λήψεων

Στο τελευταίο τανκ κάποια στιγμή έβγαλε για μια στιγμή μάκα και παραδόξως σταμάτησε (καμία σχέση με τον Skyline). Μέχρι το τέλειωμα του 4ου τανκ δεν έδωσε ποτέ γεύση καμμένου. Η απόδοσή του σταθεροποιήθηκε στο 3ο τανκ με αρκετή βελτίωση σε σχέση με την αρχική. Αυτό που έγραψα ότι μου θυμίζει τον Phenomenon εξακολουθεί να ισχύει ακόμα περισσότερο.

• Μου αρέσει (+) x 4
  • Χρήσιμο (+) x 3

OFFLINE   Imeo

Imeo

Member

• Constructor
  • 140 Δημοσιεύσεις

• Μου αρέσει (+) x 8

Επίσης με ετικέτα Tilemahos, Armed, Eagle, Golden Greek, IMEO

0 Μέλος(η) διαβάζουν το θέμα

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμα μέλη