Μετάβαση σε περιεχόμενο

Καλωσήρθατε στο VapeFriends.gr
Εγγραφείτε στο φόρουμ για να αποκτήσετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του. Μόλις εγγραφείτε και συνδεθείτε, θα μπορείτε να δημιουργήσετε τόπικς, να απαντήσετε σε υπάρχοντα άρθρα, να αποκτήσετε τον προσωπικό σας messenger, να ενημερώσετε την κατάστασή σας, να διαχειριστείτε το προφίλ σας και πολλά άλλα. Αυτό το μήνυμα δεν θα εμφανιστεί ξανά όταν εγγραφείτε στο φόρουμ. Δώστε προσοχή στην σωστή αναγραφή του email σας στην εγγραφή σας γιατί σε αυτό θα σας αποσταλεί email επιβεβαίωσης. Αν δεν λάβετε email επιβεβαίωσης στα εισερχόμενά σας, ελέγξτε και στα spam σας.

Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. This message will be removed once you have signed in. Pay attention to the correct entry of your email in your registration because it will send you a confirmation email. If you do not receive a confirmation email in your inbox, check your spam.
Σύνδεση στον Λογαριασμό (Login) Δημιουργία Λογαριασμού (Register)
Φωτογραφία

Element - Key Lime Cookie - Dripper Series

Element Key Lime Cookie Dripper Series

• Παρακαλώ συνδεθείτε για να απαντήσετε
Καμία απάντηση σε αυτό το θέμα

OFFLINE   demisgr

demisgr

Advanced Tech Serv

• Administrators
  • 909 Δημοσιεύσεις
  • Όνομα:Ντέμης
  • ΠεριοχήΠειραιάς
  • Ατμιστικός εξοπλισμός:Kayfun Prime με Smoant Cylon TC 218 W
  • Ενδιαφέροντα - Χόμπι:IT Systems & Server Administrator.

Element - Key Lime Cookie - Dripper Series

Please Login or Register to see this Hidden Content

6,85K   5 Αριθμός λήψεων

43,32K   5 Αριθμός λήψεων

To Element - Key Lime Cookie - Dripper Series είναι ένα έτοιμο υγρό της εταιρείας Element.

Παρασκευάζεται στην Αμερική και έρχεται σε συσκευασία των 10ml

Aνήκει στην σειρά Dripper Series μαζί με πολλά υγρά ποικίλων γεύσεων: 

PINK LEMONADE  

FRESH SQUEEZE  

WATERMELON CHILL  

STRAWBERRY WHIP  

ZEN  

CREMA 

BANANA NUT

PINK GRAPEFRUIT

FROST

KIWI REDBERRY

POMEGRANATE

APPLE ACAI

555 TOBACCO

TOBACCO

Η περιγραφή της εταιρίας μας λέει για μπισκότα βουτύρου που λιώνουν στο στόμα και αγκαλιάζονται με τη γλυκιά αλλά πικάντικη γεύση εσπεριδοειδών του παγκοσμίου φήμης Floridian Key Limes.

Καινούρια αντίσταση Kanthal 0.8Ω, 6 σπείρες σε 3άρι πυρήνα, στον Siren II και πάμε να το δοκιμάσουμε !

182,6K   5 Αριθμός λήψεων

Eντυπώσεις.

Με το πρώτο άτμισμα έχεις μια βουτυρώδη και κρεμώδη γλυκιά γεύση, με τo Lime να κυριαρχεί. 

Ένα πολύ νόστιμο lime γέμισε το στόμα μου με γούστο.Δεν είναι καθόλου άτονο και η μυρωδιά του από το μπουκάλι είναι ακριβώς η ίδια γεύση στο άτμισμα. 

Μου έδωσε την αίσθηση ότι προσθέτουν πραγματικό χυμό φρούτων στο υγρό, το οποίο είναι Αμερικάνικο βιολογικό εκχύλισμα.

Δεν έχω δοκιμάσει ποτέ τα ονομαζόμενα από την εταιρεία Floridian Key Limes, αλλά μπορώ να πω ότι αν αυτή η γεύση τα αντιπροσωπεύει, τότε αξίζει να το δοκιμάσετε.

Στην εκπνοή, πήρα λίγο σαν μια βουτυρώδη γεύση μπισκότων. Εξακολουθεί να έρχεται η γεύση του Lime που θα την χαρακτήριζα ως μια εύγεστη γεύση εσπεριδοειδών.  

Η μυρωδιά που αφήνει στον χώρο, είναι απλά εντυπωσιακή.

Τολμώ να πω ότι το είχα δοκιμάσει σε μια από τις πολλές βόλτες μου σε ατμομάγαζα και μου είχε κάνει εντύπωση αλλά δεν το είχα αγοράσει τότε.

Η ιδέα όμως του γευστικότατου LIme Cookie δεν μου είχε φύγει από το μυαλό και στην τελευταία βόλτα μου, το προμηθεύτηκα για δοκιμή και παρουσίαση.

177,72K   3 Αριθμός λήψεων

Είναι ένα υγρό που για τους δικούς μου γευστικούς κάλυκες είναι για all-day και καθόλου κουραστικό και μπουχτιστικό.

Το συνιστώ για όλους τους  ατμιστές που τους αρέσουν τα φρουτένια αρώματα.

Δυστυχώς η εταιρεία δεν βγάζει σε Shake N Vape.

Είναι ένα Premium υγρό, η τιμή του είναι στα 7 ευρώ τα 10ml και αγοράστηκε από το κατάστημα Alter Ego του River West. 

165,85K   3 Αριθμός λήψεων

Σας ευχαριστώ που με διαβάσατε !

:vfriends:

• Μου αρέσει (+) x 6
  • Χρήσιμο (+) x 1

0 Μέλος(η) διαβάζουν το θέμα

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμα μέλη