Μετάβαση σε περιεχόμενο

Καλωσήρθατε στο VapeFriends.gr
Εγγραφείτε στο φόρουμ για να αποκτήσετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του. Μόλις εγγραφείτε και συνδεθείτε, θα μπορείτε να δημιουργήσετε τόπικς, να απαντήσετε σε υπάρχοντα άρθρα, να αποκτήσετε τον προσωπικό σας messenger, να ενημερώσετε την κατάστασή σας, να διαχειριστείτε το προφίλ σας και πολλά άλλα. Αυτό το μήνυμα δεν θα εμφανιστεί ξανά όταν εγγραφείτε στο φόρουμ. Δώστε προσοχή στην σωστή αναγραφή του email σας στην εγγραφή σας γιατί σε αυτό θα σας αποσταλεί email επιβεβαίωσης. Αν δεν λάβετε email επιβεβαίωσης στα εισερχόμενά σας, ελέγξτε και στα spam σας.

Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. This message will be removed once you have signed in. Pay attention to the correct entry of your email in your registration because it will send you a confirmation email. If you do not receive a confirmation email in your inbox, check your spam.
Σύνδεση στον Λογαριασμό (Login) Δημιουργία Λογαριασμού (Register)
Φωτογραφία

Νέοι Ατμοποιητές

* * * * * 3 ψήφοι

• Παρακαλώ συνδεθείτε για να απαντήσετε
240 απαντήσεις στο θέμα

OFFLINE   Scorpion

Scorpion

Advanced Member

• Gold VF Members
  • 614 Δημοσιεύσεις
  • Όνομα:Kwstas
  • ΠεριοχήAthens North
  • Ατμιστικός εξοπλισμός:Kayfun V5 - Asmodus Minikin Reborn

@

Please Login or Register to see this Hidden Content

Να δεις που σε λίγο καιρό θα μπαίνουμε σε ατμομάγαζα και θα μας προσφέρουν ΚΤ

Θα πέφτει και το ποίημα (Εναλλακτικός τρόπος καπνίσματος) και όλα καλά :wallbash:   :idiot1: 

• Χαχαχα-Γέλιο (+) x 3

OFFLINE   jimfer13

jimfer13

Member

• VF Members
  • 135 Δημοσιεύσεις
  • Όνομα:Δημήτρης
  • ΠεριοχήΑλεξανδρούπολη

και παρακάτω είναι τα ωραία....

<<ΔΟΚΙΜΑΣΤΕ ΤΟ gloTM ΤΩΡΑ. ΔΟΚΙΜΑΣΤΕ ΤΟ gloTM ΔΩΡΕΑΝ.

Εισάγετε τα στοιχεία σας και το τμήμα Εξυπηρέτησης Πελατών gloTM θα επικοινωνήσει μαζί σας για να ξεκινήσετε δωρεάν δοκιμή 2 εβδομάδων, με εξατομικευμένη υποστήριξη από έναν gloTM Trainer, χωρίς την υποχρέωση αγοράς.>>

• Χρήσιμο (+) x 2

OFFLINE   Mak

Mak

Mak

• Members
  • 243 Δημοσιεύσεις

Παιδες αυτα ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΑ ΤΣΙΓΑΡΑ.

Το Η.Τ. παραγει ατμο και ΔΕΝ ειναι προιον καυσης......τωρα αυτο που λενε οτι δεν καιγεται αλλα "θερμαινεται"......ειναι κολπα του marketing....

και εντελει πιστευω οτι κανουν ζημια στο Η.Τ..........

• Συμφωνώ! (+) x 6

OFFLINE   GIAMI

GIAMI

Moderator

• Moderators
  • 814 Δημοσιεύσεις
  • Όνομα:ΓΙΑΝΝΗΣ
  • ΠεριοχήΑΘΗΝΑ
  • Ατμιστικός εξοπλισμός:Siren 2 , Berserker , Kayfun Prime , True , Brunhilde

Ολα συγχρονισμενα στην εντελεια τελικα !!!

Εγκλυκλιοι , απαγορευσεις , νεες κυκλοφοριες προιοντων !!!

Ωρε μπραβο !!!

Καλημερα !!!

• Συμφωνώ! (+) x 3
  • Μου αρέσει (+) x 1

OFFLINE   ambient

ambient

ADMIN

• Administrators
  • 1.322 Δημοσιεύσεις
  • ΠεριοχήΘεσσαλονίκη - Μεσολόγγι
  • Ατμιστικός εξοπλισμός:Kayfun 3.1ES, Skyline, Doggystyle,FEV4,KV5,Apollo κ.α.

Τώρα τι δουλειά έχει μια συσκευή καπνίσματος σε ένα ατμομάγαζο !!!!!!!!!! :WhatHeMeans:

Ελλάς το μεγαλείο σου. :angry:

• Συμφωνώ! (+) x 5

OFFLINE   Scorpion

Scorpion

Advanced Member

• Gold VF Members
  • 614 Δημοσιεύσεις
  • ΠεριοχήAthens North

Παιδες αυτα ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΑ ΤΣΙΓΑΡΑ.

Το Η.Τ. παραγει ατμο και ΔΕΝ ειναι προιον καυσης......τωρα αυτο που λενε οτι δεν καιγεται αλλα "θερμαινεται"......ειναι κολπα του marketing....

και εντελει πιστευω οτι κανουν ζημια στο Η.Τ..........

Και λίγο πιο αναλυτικά στην ορθή παρατήρηση του Μάκη

Όποια συσκευή δεν περιέχει ατμιστικό ΥΓΡΟ μην την αγοράζετε διότι

ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟ ΤΣΙΓΑΡΟ

Γράψου σε αυτό η σε όποιο forum έχει σχέση με το ηλεκτρονικό τσιγάρο και λύσε όλες τις απορίες

που έχεις για αυτό

Οι απαντήσεις που θα πάρεις από τους χρήστες ενός forum δεν έχουν ως βάση το τι υπάρχει στο ράφι

Ακόμα και το καλύτερο κατάστημα ατμιστικών ειδών δεν έχει την γνώση και την πείρα που έχουν

στο σύνολό τους οι ατμιστές ενός forum

Oι ατμιστές ενός forum πριν λίγο η πολύ καιρό ήταν στη θέση σου .....Καπνιστές

Φύγε από τα προϊόντα καπνού όποια κι αν είναι αυτά

Ότι όνομα κι αν έχουν

Ρώτα για μια αξιόλογη συσκευή ηλεκτρονικού τσιγάρου που θα σε βοηθήσει να φύγεις από το ΚΤ

πριν αγοράσεις οτιδήποτε

Καλός εξοπλισμός = Ευχάριστο και ασφαλές άτμισμα

Μην διαβάζετε για σύρματα αντιστάσεις βαμβάκια και άλλα που γράφουν οι παλαιότεροι ατμιστές

Το ΗΤ δεν είναι πολύπλοκο

Ένας νέος ατμιστής δεν χρειάζεται τα παραπάνω και ο εξοπλισμός του είναι απλός

Το ΗΤ έχει χιλιάδες γεύσεις

Μπορείς να φτιάχνεις μόνος σου τα υγρά σου όπως τα θες

Ρυθμίζεις εσύ αν και πόσο άρωμα η νικοτίνη και πολλά άλλα

Κι αν δεν θες να ασχοληθείς υπάρχουν έτοιμα υγρά

Όσο περισσότερο ασχοληθείς τόπο πιο κοντά στο 0 κόστος θα φτάσεις

Και αυτός είναι και ο λόγος που κάποιοι ΔΕΝ ΘΕΛΟΥΝ ΝΑ ΥΠΑΡΧΕΙ

Το ΗΤ δεν είναι καθημερινό έξοδο στο βωμό της καπνοβιομηχανίας όπως το ΚΤ

Δεν ψάχνεις τασάκια αναπτήρες και δεν πετάς αποτσίγαρα

Δεν βρωμάς τσιγαρίλα Δεν έχεις κίτρινα δόντια και δάχτυλα

Οι διαφορές που όλοι μας είδαμε στην υγεία μας δεν είναι μύθος

Ο μύθος είναι πως ο καπνός δεν μας καταστρέφει διότι απέκτησε κουμπάκι και ονομάστηκε αλλιώς

Καθαρό οξυγόνο και τίποτα άλλο είναι η καλύτερη επιλογή

Αν η επιλογή αυτή δεν είναι εφικτή  

Τότε ο ατμός και το ηλεκτρονικό τσιγάρο είναι το μόνο που μένει

Οι 2 αυτές επιλογές σπέρνουν τον τρόμο στις καπνοβιομηχανίες

Τα πιο πάνω γράφτηκαν διότι πολλοί άνθρωποι που δεν διαθέτουν τη γνώση

Πιστεύουν πως ότι έχει μπαταρία και κουμπί είναι ηλεκτρονικό τσιγάρο

Πολλοί από αυτούς διαβάζουν και εκτός forum

• Μου αρέσει (+) x 4
  • Συμφωνώ! (+) x 2
  • Χρήσιμο (+) x 1

OFFLINE   mankar72

mankar72

Advanced Member

• VF Members
  • 229 Δημοσιεύσεις
  • Όνομα:Μάνος
  • ΠεριοχήΑΘΗΝΑ

Νέος ατμοποιητής από την Hussar Vapes - Project X

HUSSARX.jpg

• Μου αρέσει (+) x 7
  • Χρήσιμο (+) x 1
  • Συμφωνώ! (+) x 1

OFFLINE   ambient

ambient

ADMIN

• Administrators
  • 1.322 Δημοσιεύσεις

@

Μάκη και Κώστα @

.

Θα συμφωνήσω μαζί σας ότι σύμφωνα με την επικρατούσα κατάσταση τα Η/Τ δεν είναι οι συσκευές τύπου IQOS.

Όπως πολύ σωστά αναφέρατε οι συσκευές Η/Τ παράγουν ατμό και όχι καπνό.

Η "ένστασή" μου έχει να κάνει με την ακρίβεια του όρου Η/Τ.

Θεωρώ ότι θα έπρεπε εξ αρχής τα Η/Τ να ονομάζονται συσκευές ατμίσματος ή κάτι που να παραπέμπει στον ατμό.

Είναι πιο ακριβές επί της ουσίας να θεωρείται Η/Τ αυτό που θερμαίνει καπνό μέσω ηλεκτρικού κυκλώματος και είναι όντως τσιγάρο.

Έτσι πιθανόν να μην είχε δημιουργηθεί η λάθος εντύπωση που έχει αρκετός κόσμος, που δεν γνωρίζει, ότι και αυτό σαν το τσιγάρο είναι.

Θέλοντας και μη αποδεχθήκαμε έναν όρο που παραπέμπει σε τσιγάρο χωρίς να έχει στην ουσία καμία σχέση με αυτό.

Σκέψη εκφράζω για το πως πιστεύω ότι θα έπρεπε να είναι τα πράγματα.

Πιθανόν να είχαμε γλιτώσει και από το άδικο κυνήγι των ατμιστικών προϊόντων.

• Συμφωνώ! (+) x 6
  • Μου αρέσει (+) x 2

OFFLINE   Scorpion

Scorpion

Advanced Member

• Gold VF Members
  • 614 Δημοσιεύσεις
  • ΠεριοχήAthens North

@

Δημήτρη με αυτά που γράφω πιο πάνω είμαι off topic

Μετέφερε τα όπου νομίζεις

Η λέξη τσιγάρο όντως είναι απαράδεκτη στον ατμό

Όταν ως λέξη επικράτησε (Κακώς !!!)

Τα τύπου IQOS δεν υπήρχαν

Υπήρχε όμως το ΚΤ και η λέξη τσιγάρο συμφωνώ κακώς κόλλησε στον ατμό :(

• Συμφωνώ! (+) x 4
  • Μου αρέσει (+) x 1

OFFLINE   lounik

lounik

Member

• VF Members
  • 145 Δημοσιεύσεις

Τυπικά για μένα τσιγάρο είναι οτιδήποτε περιέχει στερεό προϊόν από τα φύλα του φυτού του καπνού είτε λειτουργεί  με καύση είτε με θέρμανση. Το αποτέλεσμα είναι καπνός δηλαδή στερεά μικροσωματίδια μαζί με τον αέρα που ρουφάμε.

Εμείς είμαστε στον χώρο του vape / ατμίσματος. Ατμοποιούμε υγρά άτμισης με βάση τις γλυκερόλες (vg, pg) σε ατμιστικές συσκευές.

Την εποχή των cigar like με το φωτάκι για καύτρα καλύτερα να την αφήσουμε πίσω όπως και οτιδήποτε έχει να κάνει με τον όρο τσιγάρο. Όχι για εμάς που το χρησιμοποιούμε αλλά για αυτούς που νομίζουν ότι όλα αυτά είναι το ίδιο πράγμα σε άλλη συσκευασία.

• Συμφωνώ! (+) x 4
  • Μου αρέσει (+) x 1

OFFLINE   camber

camber

Member

• VF Members
  • 102 Δημοσιεύσεις
  • Όνομα:Γιώργος
  • ΠεριοχήΘεσσαλονίκη

Xoristitlo.jpg

• Συμφωνώ! (+) x 4
  • Μου αρέσει (+) x 3
  • Χρήσιμο (+) x 2

OFFLINE   Mak

Mak

Mak

• Members
  • 243 Δημοσιεύσεις

Νεος driper απο ελληνικα χερια.......atmizoo creek

ολες οι πληροφοριες

• Μου αρέσει (+) x 5
  • Χρήσιμο (+) x 3

OFFLINE   ambient

ambient

ADMIN

• Administrators
  • 1.322 Δημοσιεύσεις

Τώρα γιατί ένας Ελληνικός ατμοποιητής παρουσιάζεται μόνο στα αγγλικά αυτό είναι κάτι που δεν μπορώ να κατανοήσω. :idiot1:

• Συμφωνώ! (+) x 3

OFFLINE   Mak

Mak

Mak

• Members
  • 243 Δημοσιεύσεις

Εχει ΚΑΙ στα ελληνικα οδηγιες χρησης και απολα Δημητρη.....δεν το προσεξες.

σηκωσα το αρχειο (pdf) στα αρχεια του φορουμ

Οι  Atmizoo τα προσεχουν αυτα... ;)

• Χρήσιμο (+) x 1
  • Διαφωνώ x 1
  • Συμφωνώ! (+) x 1
  • Μου αρέσει (+) x 1

OFFLINE   redortho

redortho

Advanced Member

• Gold VF Members
  • 1.851 Δημοσιεύσεις
  • ΠεριοχήΝέα Σμύρνη
  • Ατμιστικός εξοπλισμός:Skyfall, Skyline, TA, TAE, Amadeus, Phenomenon, Eviva, Creek
Diladi alloi kataskeyastes kai katastimata poy exoyn epilogi glossas stin istoselida toys giati to kanoyn; Apo apopsi;

(σκόπιμα γραμμένο σε Greeklish, η μετατροπή με copy / paste

)

• Συμφωνώ! (+) x 2

OFFLINE   ambient

ambient

ADMIN

• Administrators
  • 1.322 Δημοσιεύσεις

@

Μάκη όπως λέει και ο Δημήτρης @

, δεν μιλάω για τις οδηγίες χρήσης στα Ελληνικά αλλά για το ότι δεν υπάρχει ΚΑΝ η δυνατότητα να διαβάσεις κάτι ελληνικό στην παρουσίαση του ατμοποιητή στο site.

Αν υπάρχει η δυνατότητα να διαβάσω στο site το link που έβαλες στα ελληνικά ζητώ συγνώμη που μου διέφυγε.

Αλλιώς επιμένω στην προηγούμενη θέση μου. 

• Μου αρέσει (+) x 3
  • Συμφωνώ! (+) x 1

OFFLINE   redortho

redortho

Advanced Member

• Gold VF Members
  • 1.851 Δημοσιεύσεις
  • ΠεριοχήΝέα Σμύρνη
  • Ατμιστικός εξοπλισμός:Skyfall, Skyline, TA, TAE, Amadeus, Phenomenon, Eviva, Creek

Έστειλα ένα e-mail μήπως μου λυθεί η απορία.

Καλησπέρα και καλή επιτυχία στον καινούργιο RDA Creek.

Μεταφέρω μια απορία (και δική μου) που εκφράστηκε στο forum vapefriends.gr: γιατί δεν υπάρχει σαν επιλογή γλώσσας και τα Ελληνικά; Η ύπαρξη οδηγιών χρήσης στα Ελληνικά είναι χρήσιμη, αλλά άσχετη με την αναφερόμενη έλλειψη.

Πέρα από τους Έλληνες κατασκευαστές (GG, Gus, ESG, By Leo) υπάρχουν ακόμα και κάποια καταστήματα (πχ Fabvape) που έχουν επιλογή γλώσσας.

Θα ήταν χρήσιμη η έκθεση της άποψής σας.

Με εκτίμηση

Δημήτρης

Επεξεργάσθηκε απο redortho, 19 Οκτώβριος 2018 - 21:19.

• Μου αρέσει (+) x 8
  • Χρήσιμο (+) x 1

OFFLINE   kostasapo

kostasapo

Advanced Member

• VF Members
  • 294 Δημοσιεύσεις
  • ΠεριοχήΚαλαμάτα
  • Ατμιστικός εξοπλισμός:Kayfun V3 Mini, Hastur Mini, Nautilus 2

• Μου αρέσει (+) x 5
  • Χρήσιμο (+) x 2

OFFLINE   redortho

redortho

Advanced Member

• Gold VF Members
  • 1.851 Δημοσιεύσεις
  • ΠεριοχήΝέα Σμύρνη
Η απάντηση της Atmizoo

Καλησπέρα Δημήτρη,

Για αρχή ευχαριστούμε πολύ για την επικοινωνία ;)

Θίγεις ένα πολύπαθο ζήτημα που μας απασχολεί από την πρώτη μέρα σχεδιασμού της ιστοσελίδας μας και έχουμε συζητήσει αρκετές φορές με Έλληνες φίλους μας. Θα προσπαθήσω ως απάντηση να σου εκθέσω τους προβληματισμούς μας όσο πιο συνοπτικά μπορώ.
Ξεκινώντας το εγχείρημά μας πριν απο επτά χρόνια, αποφασίσαμε ότι η ιστοσελίδα που θα κατασκευάσουμε πρέπει να ανταποκρίνεται σε μια ιστοσελίδα κατασκευαστή και να μην είναι ενα απλό eshop πώλησης των προϊόντων μας. Υλοποιήσαμε κάτι τέτοιο λοιπόν, έχοντας επιπλέον του eshop, περιοχή blog, υποστήριξης (support), ενώ παράλληλα τα προϊόντα στο shop συνοδεύονταν απο πολλές τεχνικές και πρακτικές πληροφορίες σε μακροσκελή κείμενα. Η συγγραφή τόσο μεγάλου όγκου πληροφοριών και η συχνή ανανέωσή της ήταν απο μόνη της ζήτημα. Το blog και το support χρειάζονταν διαρκή εμπλουτισμό. Παρολαυτά, η ανάγκη μας να υποστηρίξουμε την ελληνικότητα της εταιρίας, μας έκανε να διατηρούμε και να ενημερώνουμε την ιστοσελίδα *και* στα ελληνικά για τα 3 πρώτα χρόνια.
Στη συνέχεια τα προϊόντα πολλαπλασιάστηκαν, οι ανάγκες συγγραφής και ενημέρωσης κειμένων / υλικού έγιναν μεγαλύτερες, αλλά, παραμένοντας μια εταιρία μικρής κλίμακας, modders και όχι μαζικής παραγωγής βιομηχανία, δεν είχαμε τους πόρους και τον χρόνο να διατηρούμε και να επικαιροποιούμε το υλικό δυο ιστοσελίδων ταυτόχρονα, ελληνικών και αγγλικών.
Ανέφερα για δυο ιστοσελίδες, διότι τεχνικά αυτο χρειάζεται για πολύγλωσσες ιστοσελίδες με αντιστοιχο περιεχόμενο και όγκο κειμένων: κάθε γλώσσα είναι και άλλη ιστοσελίδα. Πιο απλές λύσεις με εργαλεία αυτόματης μετάφρασης ή πολυγλωσσικά plug ins είναι εφικτές μόνο σε απλά eshops με απλή παράθεση προϊόντων, περιγράφοντας μόνο βασικά τους χαρακτηριστικά. Ακόμα και σε αυτή την περίπτωση, με μια προσεκτική ματιά σε άλλες ιστοσελίδες, θα παρατηρήσεις μενού στα ελληνικά αλλά χαρακτηριστικά προϊόντων στα αγγλικά, «περίεργες» αυτόματες μεταφράσεις και άλλες αντίστοιχες λεπτομέρειες που χτυπούν άσχημα στον μέσο χρήστη. Σε ό,τι αφορά λοιπόν τα παραδείγματα άλλων κατασκευαστών / eshops, ταπεινά νομίζω ότι συγκρίνουμε ανόμοια περιεχόμενα και, ακόμα και έτσι, με αμφίβολο αποτέλεσμα σε καποιες απο τις άλλες ιστοσελίδες.
Θα έλεγε κάποιος, σε αυτήν την περίπτωση, προτιμάει η atmizone να εχει μια πλούσια σε πληροφορίες ιστοσελίδα, αλλά μόνο στα αγγλικά, αγνοώντας τους Έλληνες;
Σε καμία περίπτωση δεν αγνοούμε τους Έλληνες φίλους. Το βασικό μέρος των πληροφοριών στα ελληνικά υπάρχει εντός του φυλλαδίου οδηγιών, τόσο σε χαρακτηριστικά προϊόντων, περιεχόμενα συσκευασίας, οδηγίες χρήσης, υποστήριξης και προειδοποιήσεις. Ο ογκος πληροφοριων του φυλλαδίου, ειδικα σε τελευταία προϊόντα μας οπως ο Creek, είναι ήδη αρκετά μεγάλος σε σχέση με τον ελάχιστα απαιτούμενο ή αυτόν που συνηθίζεται απο αλλους κατασκευαστες. Άρα ο Έλληνας φίλος που γνωρίζει τα βασικά για περιήγηση στο Ίντερνετ αλλα όχι καλά αγγλικά για να κατανοήσει όλες τις πληροφορίες της σελίδας μας, πληροφορείται με επάρκεια απο το φυλλάδιο του προϊόντος στα ελληνικά. Ειδικά για τον Creek πχ

το οποιο βρίσκεται τόσο στο προϊόν / what’s more tab όσο και στην αντίστοιχη σελίδα υποστήριξης

Επίτρεψέ μου να πω ότι η ύπαρξη των οδηγιών στα ελληνικά δεν είναι άσχετη με την έλλειψη ελληνικής έκδοσης της σελίδας μας. Ουσιαστικά καλύπτει συμπυκνωμένα τις πληροφορίες (και με το παραπάνω) που χρειάζεται να εχει κανεις στα ελληνικά για το προϊόν. Η υποστήριξη στα ελληνικά μέσω email ή Facebook καλύπτει περαιτέρω το οποιο κενό ενημερωσης ή υποστήριξης αφήνει η αποκλειστικά αγγλική έκδοση της σελίδας μας για τους Έλληνες φίλους.

Συνοψίζοντας, θα θέλαμε πολύ να έχουμε έκδοση της ιστοσελίδας μας στα ελληνικά, αλλα δυστυχώς ο χρόνος και οι πόροι είναι περιορισμένοι. Προσπαθούμε να καλύψουμε το παραπάνω κενό με εκτενές φύλλο οδηγιών στα ελληνικά και δυνατότητα επικοινωνίας στα ελληνικά μέσω email και Facebook. Πάντα με σεβασμό στους Έλληνες φίλους, ελπίζουμε σύντομα να καταφέρουμε το ιδανικό, να υπάρχει δηλαδή η ίδια πλούσια σε πληροφορίες ιστοσελίδα και στα ελληνικά. Μέχρι τότε, προσπαθούμε ο συμβιβασμός να είναι ο μικρότερος δυνατός και μην στερούμε απο το ελληνικό κοινό όχι μόνο τις απαραίτητες πληροφορίες, αλλα και κάτι παραπάνω.

Παρακαλώ για σχόλια σου (ίσως και λοιπών φίλων απο το vapefriends.gr) και για οποίες αντιρρήσεις, ενδοιασμούς, σκέψεις, συστάσεις σε σχέση με τα παραπάνω.
Θα χαρούμε να τα συζητήσουμε!

Φιλικά,
Taz
Team Atmizone
e shop@atmizoo.com

www.atmizoo.com
www.facebook.com/atmizoo
www.twitter.com/atmizoo
instagram.com/atmizoo

Νομίζω ότι η απάντηση είναι τίμια. Και η απάντηση που έστειλα:

Ευχαριστώ πολύ για την απάντηση που λύνει κάποιες απορίες και δείχνει τη σοβαρότητα με την οποία αντιμετωπίζετε τις παρατηρήσεις. Απλά έχω μία ακόμα παρατηρήση.

Αν δεν ήξερα ότι πρόκειται για Ελληνική εταιρεία, δεν φαίνεται πουθενά κάτι τέτοιο άμεσα τουλάχιστον. Η πολύ σωστή επιλογή του .com αντί για .gr σίγουρα δεν βοηθάει αλλά δηλώνει μια εταιρεία που έχει και διεθνείς βλέψεις. Το πώς μπορεί να φαίνεται η Ελληνικότητα των προϊόντων δεν ξέρω, πιθανά κάτι στην αρχική σελίδα (στ’ Αγγλικά). Ούτως ή άλλως είμαστε μια μικρή χώρα με μερικούς από τους καλύτερους modders διεθνώς.

Το Ελληνικό manual είναι από τα καλύτερα που έχω δει (για κάποια προϊόντα άλλων κατασκευαστών δεν υπάρχει καν). Στα περισσότερα προϊόντα κάνουμε παρουσιάσεις εμείς και για κάποια έχω γράψει και ένα είδος manual. Αυτό όμως εκπροσωπεί ένα υψηλό κόστος.

Θα ήθελα να τον παρουσιάσω, αλλά λίγο ο Skyfall, λίγο ο αναμενόμενος GG Amadeus που θα τον έχω την άλλη εβδομάδα, δεν μ’ αφήνουν σ’ αυτή την φάση να το κάνω, αλλά εδώ θα παίξει ρόλο το manual.

Και πάλι καλή (σίγουρη κατά τη γνώμη μου) επιτυχία.

Dimitris
  • Μου αρέσει (+) x 7
  • Χρήσιμο (+) x 2

OFFLINE   Knomax

Knomax

Member

• VF Members
  • 63 Δημοσιεύσεις
  • Όνομα:Βασιλης
  • ΠεριοχήΣαμος
  • Ατμιστικός εξοπλισμός:DID NextGen genesis TNS genesis Somnium Hybrid V2,Ares,Tilemachos v2 plus,Gini
@

Καλώς η κακώς Δημήτρη η ελληνική αγορά είναι ψιλό πεθαμένη και ο προσανατολισμός είναι η αγορά του εξωτερικού.
  • Συμφωνώ! (+) x 5

0 Μέλος(η) διαβάζουν το θέμα

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμα μέλη