Μετάβαση σε περιεχόμενο

Καλωσήρθατε στο VapeFriends.gr
Εγγραφείτε στο φόρουμ για να αποκτήσετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του. Μόλις εγγραφείτε και συνδεθείτε, θα μπορείτε να δημιουργήσετε τόπικς, να απαντήσετε σε υπάρχοντα άρθρα, να αποκτήσετε τον προσωπικό σας messenger, να ενημερώσετε την κατάστασή σας, να διαχειριστείτε το προφίλ σας και πολλά άλλα. Αυτό το μήνυμα δεν θα εμφανιστεί ξανά όταν εγγραφείτε στο φόρουμ. Δώστε προσοχή στην σωστή αναγραφή του email σας στην εγγραφή σας γιατί σε αυτό θα σας αποσταλεί email επιβεβαίωσης. Αν δεν λάβετε email επιβεβαίωσης στα εισερχόμενά σας, ελέγξτε και στα spam σας.

Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. This message will be removed once you have signed in. Pay attention to the correct entry of your email in your registration because it will send you a confirmation email. If you do not receive a confirmation email in your inbox, check your spam.
Σύνδεση στον Λογαριασμό (Login) Δημιουργία Λογαριασμού (Register)
Φωτογραφία

Διαβάθμιση στα γκρουπ των μελών

• Παρακαλώ συνδεθείτε για να απαντήσετε
24 απαντήσεις στο θέμα

ONLINE   makis66

makis66

ADMIN

• Administrators
  • 2.285 Δημοσιεύσεις
  • Όνομα:Μάκης
  • ΠεριοχήΑν. Θεσ/νίκη
  • Ατμιστικός εξοπλισμός:Αναφέρεται στην αυτοπαρουσίαση
  • Ενδιαφέροντα - Χόμπι:Μοτό, ηλεκτρονικά, πατέντες

Δημήτρη μας άνοιξες την όρεξη. Χα χα χα !!!

Πάρη θα σου στείλω τα τηλέφωνά μου σε π.μ. και όποτε σε φέρει ο δρόμος και έχεις χρόνο μου λες.

Και γω μένω αρκετά έξω από Θεσσαλονίκη προς Χαλκιδική οπότε και γω θέλω τον χρόνο μου.

• Μου αρέσει (+) x 1

OFFLINE   truckman

truckman

Member

• VF Members
  • 136 Δημοσιεύσεις
  • Όνομα:Πάρης
  • ΠεριοχήΧαλκίδα
Εννοείται ότι θα βάλω φωνή

OFFLINE   fantomas7

fantomas7

Advanced Member

• Gold VF Members
  • 637 Δημοσιεύσεις
  • Όνομα:Νικος
  • ΠεριοχήΡεθυμνο
  • Ατμιστικός εξοπλισμός:κλωνοκατασταση....
  • Ενδιαφέροντα - Χόμπι:motorcycle lover...

παιδια μην πιασουμε τωρα τις μπουγατσες/πιτες με τυρι κτλ γιατι ειναι δυσκολη ωρα...

παντως αν σας αρεσει το τυρι κρεμα ( τυπου φιλαδελφεια) δοκιμαστε το κρητικο γαλενι....

1% αλατι & 12% λιπαρα.... για την ιστορια και μονο...βγηκε καταλαθος αλλα τα σπαει ...βζει το φιλαδελφεια κατω και το παταει !

Please Login or Register to see this Hidden Content

και : 

Please Login or Register to see this Hidden Content

:parakalo:  :telos:

• Μου αρέσει (+) x 2

OFFLINE   redortho

redortho

Advanced Member

• Gold VF Members
  • 1.755 Δημοσιεύσεις
  • Όνομα:Δημήτρης
  • ΠεριοχήΝέα Σμύρνη
  • Ατμιστικός εξοπλισμός:Skyfall, Skyline, TA, TAE, Amadeus, Phenomenon, Eviva, Creek

Αυτό λες;

KritikoGaleni.jpg

:telos:   :offtopic-telos (2):  :telos:  :offtopic-telos (2):

Επεξεργάσθηκε απο redortho, 23 Σεπτέμβριος 2017 - 18:43.

• Μου αρέσει (+) x 6

OFFLINE   mankar72

mankar72

Advanced Member

• VF Members
  • 225 Δημοσιεύσεις
  • Όνομα:Μάνος
  • ΠεριοχήΑΘΗΝΑ

......

Όσο για τις μπουγατσοτυρόπιτες θα τις φάμε μάλλον κατά τη διάρκεια του καφέ και δεν θα μείνει τίποτα για "αποστολή". :hahaha:

:angry:  :angry:  :angry:  :cry:  :cry:  :cry:

0 Μέλος(η) διαβάζουν το θέμα

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμα μέλη